Recommended for you
WLynx's avatar
This happened with my Google Translate
5 8 317 (1 Today)
By WLynx   |   Watch
Published: August 21, 2015
© 2015 - 2019 WLynx
My Google Translate is infected by werefurry )) (Localization of this page is Ukrainian).

I used Google Translate for translation of amount of furry-related texts. And suddenly see as on my PC under Windows 10 (marked "1") I obtain a such anthro fox )) At right side you can see a print screen from not "furry infected" PC under Windows 7 (marked "2").

Are you see a such phenomena before?

A-YOUU!!!...

Art (c) WLynx :iconwlynx: ~ 2015

Google Translate (c) Google
Image size
1920x1080px 281.4 KB
IMAGE DETAILS
Software
paint.net 4.0.6
Recommended for you
Comments8
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
redvis's avatar
Така ж фігня, якось не звертав уваги на той банер, лише після подібних постів помітив.
WLynx's avatar
WLynxHobbyist General Artist
Гугл розглядає можливість існування нелюдської (не хуманської) цивілізації)
redvis's avatar
Треба ж, а я якраз пишу про таку:)
WLynx's avatar
WLynxHobbyist General Artist
Не знаю, як ти, але Гугл щось підозрює і готовий продовжувати функціонувати в умовах фуррі-апокаліпсису)) Хоча, останнім часом, я помітив, що з англійської на українську він іноді став перекладати через російський словник, наприклад: have>> есть >> їсти - злобні троллі-антиперекладачі не дрімають...
redvis's avatar
Ага, теж помічав, через що нерідко детектуються гуглотранслейтівські пости кацапотролів, які косять під наших.
WLynx's avatar
WLynxHobbyist General Artist
Іноді таке враження, що вони спеціально ламають перекладач, щоб український текст при перекладі з англійської був більш спотворений ніж російський. Хоча в середньому, мені переклад у напрямку англійська-українська там подобається більше.
Як справи, Редвісе? Є щось публікувати? Які враження про все інше, що я тут публікую?
redvis's avatar
Тут ще є така фіча, як різні правописи. адже у нас доси багато від радянського, який був спеціально зроблений у часи СРСР, з метою надання нашій мові більшої схожості з російською, тому немало таких зараз, які вважають слова зі старого правопису або за новими правилами якими діалектами чи чимось таким.

Ну справи, вони... Не скаржуся, коротше. Малювати зараз натхнення нема, воно пішло у писанину.
Враження позитивні:) Звісно у тебе не епік-арти (тільки без образ, а? Я також далеко не супермайстер з малювання, якби), але бачу ти полюбляєш малювати такі моменти, які, ну як би сказати... Не часто подробно зображуються, ну або це я такого не бачив просто. Оригінально, коротше. Тільки б описи ще нашою мовою писав, треба показувати, що українці на Девіанті є:)
WLynx's avatar
WLynxHobbyist General Artist
*
Враження позитивні:) (Smile) Звісно у тебе не епік-арти (тільки без образ, а? Я також далеко не супермайстер з малювання, якби), але бачу ти полюбляєш малювати такі моменти, які, ну як би сказати... Не часто подробно зображуються, ну або це я такого не бачив просто. Оригінально, коротше. Тільки б описи ще нашою мовою писав, треба показувати, що українці на Девіанті є
*

Дякую за позитивний відгук. Я полюбляю малювати персонажів, автори яких є моїми знайомими. Можливо, якось і за твого візьмуся Fear the katana! , якщо тебе це цікавить. Щодо української мови - останнім часом я пишу англійською без попереднього перекладу і досить об'ємні тексти, переклад яких теж потребує часу. Я планую у грудні здійснити публікації українського перекладу одного антро-комікса від австралійського художника. Пробу шрифту я вже публікував ( fav.me/d9eloyg ), але текстовою частиною я не дуже задоволений. Мені той комікс цікавий, оскільки там досить-таки науково-фантастичний сюжет, а по-дуге, там планується космічний політ на Місяць) По третє, на той політ, з великою ймовірністю, наштовхнув автора я, у процесі обговорення моїх фан-фікшн артів по його коміксу... Хоча той автор дійсно майстер, а я лише його учень.
View all replies
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
©2019 DeviantArt
All Rights reserved