Deviation Actions

WLynx's avatar

Red wolf scuba diver (concept, updated)

Published:
By
20 Comments
540 Views
Conceptual work for :iconredvis: with his fursona main character Redvis-Sai/ Cyber Sai, which was previously drawn by me here: fav.me/dbw0z7y

 He is male red wolf and scientist. Sometimes he will do some underwater job.
On left sleeve of his wetsuit is an informational display, which indicates some value of depth now. His scuba mask is totally transparent

Redvis-Sai belongs to :iconredvis:
art (c) me :iconwlynx: ~2017
Image details
Image size
1024x618px 279.97 KB
© 2017 - 2021 WLynx
Comments20
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Alik-Volga's avatar
Отличная работа!

С наступающим!XmasTree Handshake 
WLynx's avatar
XmasTreeMeow :3 Meow :3 Meow :3 С наступающим Новім Годом :)!

>>Отличная работа!<<
В какой-то степени символ года :)!
Я думал ещё хотя бы одного персонажа добавить - но пока не успел. Ещё были задумки с живностью - но это всё потом :)
Alik-Volga's avatar
Handshake 
Вот и новый год наступил, как время летит.

Этот рисунок  ещё очень хорош тем, что  видимо подсознательно отобразил характер  аватара, который в  комментах к рисунку имеется. Разумеется человек и его аватар могут быть совершенно различными в характере, поведении и т. п. В этом случае -полное единение.Не в качестве прикола это написал, на моей страничке( титульный лист) имеется шарж френдессы Яны, где она нарисовала кота, он не цветной- зато точнейшее отображение именно характера  возможного  поведенияв  в личных рисунках или сюжетах. 
Вообще рыжий волк- это нечто особенно, редко встречал такой аватар.У меня рыжий , добрый ав. Символ красного волка - буйство энергий. Вот оба  наших ава- рыжие по цвету,но такие разные авы...
WLynx's avatar
Ну аватар на  то и аватар, чтобы показать своё внутреннее я, или насколько хочется казаться таковым. Ну и кроме аватара можно лучше узнать человека при общении.:)
Alik-Volga's avatar
Может быть.
WLynx's avatar
Мой аватар, конечно, вызывает вопросы в этом смысле))
Alik-Volga's avatar
Нет, как раз не вызывает, всё, что  хоть как-то может быть объяснимо, то не вызывает вопросов. На фурнашион у тебя забавный ав.
redvis's avatar
Емоційно витягнутий хвіст, защемлений між балонами та злий вираз морди... Зізнавайся, ти зробив так спеціально? :З
WLynx's avatar
>>Емоційно витягнутий хвіст, защемлений між балонами та злий вираз морди... Зізнавайся, ти зробив так спеціально? :З<<

Не затиснутий. Це насправді не балони, а цілий комплекс кріоємностей задумувався, так званий "кріолоанг" де балони не під тиском, майже не під тиском, а з температурою зрідженого повітря. Такі балони та вся система може бути і не циліндричної форми. Тому це спеціальна форма з проміжком, щоб хвосту було зручно. Може мої грубі лінії це не дуже дають зрозуміти (*трохи прибрав жовте "сміття" навколо хвоста*).
Витягувати хвіст вздовж тіла треба було? Хвіст, на мою думку, просто сплив, оскільки персонаж щось роздивляється на дні і не рухається (хоча, дійсно можна біло б вибрати більш "природній" вигин хвоста). Я не вважаю, що цей вираз злий.

Я навіть не уявляв, що зможу довести малюнок до такого стану. По великому рахунку - це такий експромт, якій я навіть фарбувати не збирався, а коли почав - подумки себе лаяв за надмірну кількість ліній, які або десь на давали залити або були "дірявими" і заливка розтікалися не туди куди треба.
redvis's avatar
Ммм, заливка... А я беру пензель, збільшую діаметр і ним охайно зафарбовую, а потім зменшеним по краям. В тебе ж фотошоп?

"спеціальна форма з проміжком, щоб хвосту було зручно. Може мої грубі лінії це не дуже дають зрозуміти" - напевно, бо після твого опису я тепер ясно бачу цей проміжок.

"Витягувати хвіст вздовж тіла треба було?" - хоча б не таким прямим зробити. Я так уявляю, що антропоморфи хвостом допомогали би собі плавати, власне водні тварини в реалі так і роблять.
А ще в тебе забарвлення більше на лисяче схоже, аніж на червонововче, особливо багатостраждальний хвіст, який має бути без світлого кінчику та темнішим за загальний колір хутра. І очі жовті, а не зелені. Ну то так, дрібні придирки, не звертай уваги, художник же так бачить і все таке:)

P.S: "Він чоловічий червоний вовк" і "На лишеному рукаві його гірчиці є інформаційний дисплей". Обожнюю перекладати гуглом%)

P.P.S: а взагалі шикарно так вийшло, по-своєму атмосферно (хоча себе не впізнаю, ліл) і як завжди авторські пояснення про кожну зображену деталь, зараз атке рідкість:)
WLynx's avatar
>>Обожнюю перекладати <<
Припускаю, що я сам генерував цей текст, але гугл дав мені тоді задовільну версію)
>>Я так уявляю, що антропоморфи хвостом допомогали би собі плавати, власне водні тварини в реалі так і роблять.<<
Я ще уявляю, що котячий(тигрячий, ягуарячий) хвіст все-таки може щось збити і є досить потужним (але ці кішки хвостом длоя плавання не користуються, хвостом користуються бобри, як приклад :) ), а ось собачий чи лисячий має сенс просто тримати прямо, вздовж хребта. Але ходіння на двох ногах все одно потребує того, щоб хвіст відводили далі від зони переміщення ніг, а при плавання він взагалі буде між довгих ніг потрапляти, що досить не зручно, як на мене. Коли малював я думав про собак, які закидують хвіст на спину www.petshealth.ru/upload/media…

Може білі п'ятна на хвості замажу, але я їх хотів додати для збільшення об'єму. Жовті очі я хотів зробити, але на фоні жовтої маски вони дивилися не дуже і я зробив жовто-зелені, як мені видно на моєму моніторі.
А от повернути хвіст вздовж буде не так легко - я вніс багато змін вже у малюнок з фоном, а фон у мене градієнтний (планую завантажити оновлену версію). Сенс цього положення хвоста полягав у демонстрації особливостей спорядження, що не буде заважати хвосту навіть у такому положенні.
Доведеться йти у версію без фону, повертати хвіст і вирізати шматок фону на місці хвоста, я це швидко не зроблю. У мене крім п'ятен на хвості є питання - чи є білі п'ятна на шиї та морді?

>>В тебе ж фотошоп?<<
Paint.NET, як завжди))
redvis's avatar
"Припускаю, що я сам генерував цей текст, але гугл дав мені тоді задовільну версію)" - я тямлю в англійській на рівні LONDON IS CAPITAL OF GREAT BRITAIN, а оскільки ти нашою лінишся підписувати, перекладаю вже сам, щоб не турбувати. Зміст в принципі розібрати можна, але трапляються такі от веселощі:)

"хвіст все-таки може щось збити і є досить потужним" - пригадав читану колись кимось написану книжку про перевертнів, там були типові вервольфи і гг у бійках періодично лупив своїм хвостом противників. Так що тема не нова, тільки не упевнений, що в реалі би прокатило - у тварин-то хвіст доволі чутливий.

"Коли малював я думав про собак, які закидують хвіст на спину" - у собак хвіст на спині більше через особливості будови конкретних порід. Якщо взяти вовків, то у них хвіст вільно звисає, власне як і в багатьох собак.
poradi.com.ua/uploads/4f815d88…

"я зробив жовто-зелені, як мені видно на моєму моніторі." - тоді ясно і дуже навіть знайомо. Сам маю проблеми з різними відтінками через бліднуваті кольори на моніторі ноуту, після старого компу з його божественим яскравим монітором довго звикав:)

"Доведеться йти у версію без фону, повертати хвіст і вирізати шматок фону на місці хвоста, я це швидко не зроблю" - а ти без шарів робиш? У пеїнтнеті ж шари є, з ними зручніше. Окремий для тла, окремий для контуру, а під ним окремий для фарбування. Хоча я мабуть вчу вченого, не бухти, якщо це так, просто пригадав, як сам парився, доки в ті шари не навчився:)

"У мене крім п'ятен на хвості є питання - чи є білі п'ятна на шиї та морді?" - плям немає. Загалом я типу такий sites.google.com/site/svittvar…
WLynx's avatar
>> - а ти без шарів робиш? У пеїнтнеті ж шари є, з ними зручніше.<<
Я з шарами роблю. Але фарбую кожен окремо. Також там дуже мале вікно і щоб з'ясувати який шар, що робить доводиться вимикати почергово кожен. Але коли їх 15 вже починаєш плутатися (іншими разами я буду вести конспект шарів)) ). То коли робота більш-менш встановилася я об'єдную шари до мінімально зручної кількості.

Взагалі я вважаю, що у фуррів, які ходять на двох ногах хвіст має бути паралельним землі, та подалі від ніг, фактично перпендикулярно до тулуба як ось тут: Furry Trooper GMOD - SFM model Download -Shawn Moz by warfaremachine , Furry Gmod-SFM Model Download -Yennsee Miller by warfaremachine , Augmented Reality test 01 by warfaremachine , OUTDATED!!! RENAMON 2016 GMOD-SFM DOWNLOAD by warfaremachine . З іншого боку, я не вважаю, що такі великі пухнасті хвости будуть дуже практичними у технічному світі. Основний практичний сенс хвоста у двоногих анто-фуррів - ідентифікація виду та певні вторинні інформаційні сигнали, що були характерними їх початковому виду.
А у воді у вільному стані положення хвоста перпендикулярно до тулуба можливо, оскільки сила тяжіння компенсується силою Архімеда.
А на моєму малюнку не видно початку вигину хвоста через балони, тому може виглядати трохи неприродно (*але, я тепер думаю, що можна було нижче по хвосту розмістити цей вигин*). Крім того, персонаж досяг дна на швидкості і обперся на дно рукою, а задня частина може ще продовжувати рух...
redvis's avatar
"там дуже мале вікно і щоб з'ясувати який шар" - о так, знайома проблема. Хоча я на фотошопних передпереглядах і бачу що там, але якщо весь шар, це кілька ліній, починаються проблеми. Щоправда у фотошопі шари можна перейменовувати, так що здебільшого все окей - "тло", "очі", "лапа ліва", "долоня права" та звичайно же "мивплдр9гп" достатньо дозволяють орієнтуватися:) Не знаю, як з цим у пеїнтнеті.

"З іншого боку, я не вважаю, що такі великі пухнасті хвости будуть дуже практичними у технічному світі" - у людського тіла в реалі повним-повно непотрібних, а то і шкідливих в цивілізації штук, від "зубів мудрості" до пальців ніг. А хвости, вони для підтримки рівноваги як би, оскільки пальцеходячі ноги не настільки стійкі, як ці... як їх там... ну як у людей, коротше, особливо під час бігу та стрибків. Ну і емоції, так, хто сказав, що фурі відмовлятимуться від цього? Емоції, це не свідоме, їх просто так не позбудешся, та й це доволі важлива частина спілкування.
Та й не думаю, що тримати хвоста як на скрінах, не надто вдала ідея, бо це якось напруження буде. На якійсь час, так, але не постійно. Хвіст біологічно, це продовження хребта. Тварини його так тримають, бо у них хребет горизонтальний, тут просто закинув на спину і бігай.
Ну втім у тебе своє бачення, у мене своє:)

"Крім того, персонаж досяг дна на швидкості і обперся на дно рукою, а задня частина може ще продовжувати рух..." - та така, я щось не взяв до уваги, що це під водою, а там фізика трохи інакша
WLynx's avatar
>> хвости, вони для підтримки рівноваги як би, оскільки пальцеходячі ноги не настільки стійкі <<

Щоб гарно працювати як балансир, - хвіст має бути таким як у кенгуру - або довгим товстим та звішуватися аж до землі, щоб навіть спиратися. Але якщо взяти, наприклад, гіпотетичного фурря з породи собак, що мають "куповані" хвости, що взагалі, навіть генетично закріплюються, або тих же рисей, у яких хвіст лише інформаційний - то в них всіх по теорії пальцеходячих ніг проблем не виникає - якось мають ходити)). Крім того - якщо порівняти антро-лиса *людських розмірів* та лиса звичайного, то антро буде важче разів у 8, та помітно вище - але хвіст може бути не набагато більше ніж у "мікропредка" і працюватиме явно не так як у 4-лапого...
Крім того у біпедів пальці ніг мають бути значно ширшими, для створення "псевдостопи" і проблема балансування вже не буде такою гострою...

Для мене оцінка "правильного хвоста" це "комір" з нього на самому персонажі, або не більше 1,5-2,0 рази від плеча до плеча...
View all replies
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In