Shop Forum More Submit  Join Login
Group Info Group Founded 6 Years ago Statistics 49 Members
8,807 Pageviews47 Watchers

Monthly Stats

Group Activity

Affiliates

:iconthemagixfairies::icondysharmonia-rpg::icondc-superhero-girls::icondragonfirebloom:

Regulamin

:iconvioletrose1plz::iconvioletrose2plz::iconvioletrose3plz::iconrose1plz::iconvioletrose4plz::iconvioletrose5plz::iconvioletrose6plz:

Only people from Poland can join this group!!


Grupa, jak sama jej nazwa wskazuje, ma na celu zrzeszenie polskich Fanów Klubu Winx na deviantArt. Poniżej zamieszczamy kilka podstawowych, obowiązujących tu zasad, aby wszystkim nam miło i przyjemnie się współpracowało : )

:bulletgreen: Przede wszystkim upraszamy o stosowanie się do podstawowej netykiety. Bądźmy dla siebie nawzajem mili i uprzejmi. Pokażmy, że nie zawsze Polak Polakowi wilkiem : )
:bulletgreen: Do folderów dodajemy prace nie wzbudzające powszechnych kontrowersji, nie naruszające godności osobistej, nie obrażające uczuć religijnych, etc.
:bulletgreen: Prace prosimy dodawać do folderów zgodnie z ich przeznaczeniem (każdy folder zostanie opisany w najbliższym Journalu).
:bulletgreen: Prosimy o nie dodawanie niczego do folderu 'Featured'. Tam znajdą się wyłącznie prace wyróżnione przez Adminów bądź zwycięskie z konkursów.


Wszelkie problemy, pomysły, sugestie oraz zażalenia prosimy kierować bezpośrednio do Administratorów: Porcelain-Witch, ChandSharma lub rossattiee.

Deviants

Comments


Add a Comment:
 
:iconnikaswag:
NikaSWAG Featured By Owner Aug 4, 2015  Student
Zwracam się do was z wielką prośbą.  Kto byłby tak miły, miałby czas i podjął by się wyzwania ? Chciałabym mieć własne czarodziejki stworzone przez samą siebie, ale niestety nie jestem tak zdolną osobą, żeby to zrobić. Poddawałam się wielu próbom, ale nadal nic. Tak więc, zmierzam do tego, żeby zgłosiła się do mnie chętna osoba. Będę bardzo wdzięczna. 
Reply
(6 Replies)