Shop Forum More Submit  Join Login
The Sun by Wanderlouve The Sun by Wanderlouve
Because if you never lose,
How you gonna know when you've won?
And if it's never dark,
How you gonna know the sun,
When it shines,
Got to let it shine!
Patrick Wolf - Accident & Emergency

This one is simple - made couple days ago while stroll down the avenue near my house in Wrocław, Poland - lazy evening, sunny weather. Something new in my photos, 'cause I usually make photos of cloudy/ gloomy/ foggy weather and only somethimes with bright sky. And now WOW, the SUN! :P Hehe, yes, keep your head up, the sun is always shuning somewhere. Wish You all a great week. :)Add a Comment:
 
:iconnystori:
Nystori Featured By Owner Jun 30, 2014  Hobbyist General Artist
love it :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 30, 2014  Hobbyist Photographer
Thank You :)
Reply
:iconchorophyl:
Chorophyl Featured By Owner Jun 27, 2014
Love how the sun pops out :P
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 27, 2014  Hobbyist Photographer
I'm glad :D
Reply
:icontriangularwheel:
Triangularwheel Featured By Owner Jun 26, 2014
Widzę tu koc. Na nim dwa kubki, wiklinowy koszyk, w nim owoce i termos z gorącym kakao. W tle panie w sukniach z początku XX wieku grające w badmintona, głośno śmiejące się przy odbijaniu lotki nad siatką. Jestem jakiś dziwny chyba :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 27, 2014  Hobbyist Photographer
Jesteś moim ulubionym "komentatorem" zdecydowanie. :D Mam te same wizje! A te panie grające w badmintona idealnie wpasowują się w to wieczorne słoneczko. :D 4.bp.blogspot.com/-ZzW9zjYQN5c… :D
Reply
:icontriangularwheel:
Triangularwheel Featured By Owner Jun 28, 2014
Robisz zdjęcia w pięknych miejscach i masz oko do wyłapywania cudnych momentów (gra świateł, kadr). Jeśli robisz zdjęcia z myślą o tym, co działo się "tu" kiedyś, to jesteś bardzo wrażliwą i delikatną osobą (tak myślę). Robisz piękne opisy do każdego zdjęcia. Mało osób to robi ( ja też :-P) Moim zdaniem, masz najpiękniesze opisy do zdjęć. Oddajesz w nich to, co widzisz i czujesz, kiedy robisz zdjęcie (gra świateł, odczucia, zapach, można tam wyczuć temperaturę powietrza i jego wilgotność, klimat cały, jak by się tam było). Wkładasz dużo pracy w to co robisz i w to co Cię interesuje. Często albo zawsze masz aparat przy sobie i kiedy inni chcą iść dalej, Ty chcesz jeszcze zostać, bo może coś ciekawego na zdjęciach będzie (to takie moje domysły). Jeszcze brakuje, żebyś się w lutym urodziła, albo na jesieni :) Obraz z linka Twojego prawie całkiem oddaje to, co widzę w głowie. Nie mogłem znaleźć nic podobnego. Tu pewnie fragmenty filmów bardziej by pasowały. Filmów, gdzie bogacze z początku XX wieku w Anglii bawili się w wolnej chwili (te chwile pewnie trwały całą dobę wtedy), grając w tenisa, siatkówkę i badmintona. Dziękuję za bardzo ciepłe słowa, za ulubionego "komentatora", i za "zdecydowanie". Mocno podbudowuje. Patrząc na odpowiedzi innych osób (naleśnik, dżem, nóż), Twoja odpowiedz podziałała na mnie jak woda na rozgrzaną patelnię. Warto robić to, co się lubi i to, co się widzi :) (pewnie na jesieni?)    :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 29, 2014  Hobbyist Photographer
Jeeeeeeej... :) Przeczytałam rano i słów mi brakło, za to nie brakło uśmiechu i ciepłej fali pozytywnej energii. I dopiero odtajałam z zachwytu, że ktoś tak odbiera to, co robię. Przeszczęśliwa jestem na tę wieść. :) Nic bardziej nie działa na kreatywność niż zrozumienie i uznanie (w moim przypadku). :D Domysły się zgadzają, prócz jednego - w styczniu, 3. ;) Aparat mam za sobą często, ale jeszcze rzadziej niż bym chciała, ile to ja razy jadać/idąc kajałam siebie, że tym razem nie wzięłam, bo takie zachwycające momenty mi umykały. Ile razy żałowałam, że nie da się zrobić zrzutu zapamiętanych widoków prosto z głowy... :D I ile razy kompania się na mnie denerwowała, bo chcieli iść dalej, a ja trwałam... ;) Ale jak tu można inaczej, kiedy tyle piękna otacza. :)
Reply
:icontriangularwheel:
Triangularwheel Featured By Owner Jun 29, 2014
Przepraszam :) Zająłem Ci większość wolnego czasu tym komentarzem na rozmyślania :) Tak mało jest osób wrażliwych na to, co się mija po drodze. Nikt nie potrafi pomyśleć co tu było kiedyś, i nikt nie dostrzega piękna w porzuconych przedmiotach i miejscach. Ludzie przechodzą przez las, aby dojść do celu. Widzą tam tylko drzewa, trawę, paprocie i mech. Nikt nie kucnie żeby się przyjrzeć grzybkowi, który ma 2 centymetry, ani polanie, która w dziwny symetryczny kształt ma na sobie kamienie porośnięte mchem. Dostrzegasz rzeczy, które są pomijane przez innych. Masz talent i wyobraźnię. Rób zdjęcia i opisy do nich. Robisz to przepięknie :) Sprawiasz, że świat staje się cieplejszy. Twoje zdjęcia dają dużo przygód w umyśle (przynajmniej w moim :) ) Częściej zabieraj aparat ze sobą i wciąż czekam na zdjęcia z opuszczonej fabryki :) Styczeń... Hmmm... Taka spóźniona jesień :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 30, 2014  Hobbyist Photographer
Takie zajmowanie czasu jest w cenie, wszak nie jest on stracony, skoro poświęcony na rzeczy przyjemne. ;D
Z tym przechodzeniem lasów czy szlaków "na wyścigi", to moja wielka bolączka, zwykle jak gdzieś jadę, to staram się omijać szlaki główne, bo mnie serce boli jak widzę te zasuwające bezmyślnie tłumy, byle zaliczyć kolejną górę, byle usadzić dupsko w schronisku i się nażreć, jakby to były jedyne cele ich podróży. Zero refleksji, zero fascynacji otaczającym ich pięknem, zero zachwytu... Na szczęście trafiają się perełki, które kontemplują każdy skrawek drogi, radują oczy i serca widokami, interesują, co tu było, co się działo, jaką miejsce ma historię. I wtedy aż chce się żyć i dzielić. :) Zawsze mnie raduje, jak do moich zdjęć ktoś daje komentarz, nawet samo uznanie typu "ładnie" jest oznaką, że jednak to, co nas otacza, potrafi kogoś zachwycić i zatrzymać na chwilę dłużej... A już takie słowa jak twoje, nastrajają tylko i wyłącznie masą pozytywnej energii do działania. Więc dziękuję! Będę zabierać częściej (choć jestem strasznie krytyczna wobec siebie i większość zdjęć, a robię naprawdę mnóstwo - "leży w szufladzie" :P) i opisywać, to, co już wstawię - to na pewno! Noworoczna nowalijka, a nie spóźniona jesień! :D A Ty? :) Kojarzysz mi się z ciepłymi miesiącami... ale takimi delikatnie ciepłymi, jak na przykład kwiecień czy wrzesień.
Reply
:icontriangularwheel:
Triangularwheel Featured By Owner Jul 1, 2014
Bliziutko :) Kolorowe liście, chłodna mgiełka o poranku i ciepłe, przygrzewające słońce za dnia. Delikatnie ciepły październik :) 10. Skąd takie skojarzenia z delikatnie ciepłymi miesiącami? :) Dziękuję za ciepłe słowa i za tak ciepłą reakcję na moje komentarze :) Cieszę się, że mogłem dodać nimi pozytywnej energii. Nie bądź tak krytyczna do swoich zdjęć, zajrzyj do "szuflady" :) Na pewno jest tam wiele zdjęć, które wołają by je pokazać :) I nie bądź strasznie krytyczna wobec siebie, noworoczna nowalijko :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jul 1, 2014  Hobbyist Photographer
Eh, mimo starań i upartego przeglądania często tych folderów, jakoś nie mogę się przemóc, żeby więcej wyłuskać. :) A dlaczego z delikatnie ciepłymi - bo profil masz "chłodny" - mało o sobie, tylko wietrzne zdjęcie, galerię, więc jest - "nierozkwitnięty". Natomiast obejście, sposób wypowiedzi i tonację przy publikacji swoich zdjęć w kolorze - ciepłą. Więc ogólne wrażenie to bijące wewnętrzne ciepło, ale jeszcze ukrywasz pod lekkim chłodem część siebie i mgiełką tajemniczą osnuwasz szersze informacje. :D Hihi. Tak mi się pokojarzyło i stąd właśnie te miesiące. ;)
Reply
(1 Reply)
:iconfatmanatee:
fatmanatee Featured By Owner Jun 26, 2014  Hobbyist Photographer
Very Nice!
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 26, 2014  Hobbyist Photographer
Very thanks :D
Reply
:iconchikuq:
chikuQ Featured By Owner Jun 24, 2014  Hobbyist General Artist
Beautiful <3 :)
Reply
:iconwanderlouve:
Wanderlouve Featured By Owner Jun 24, 2014  Hobbyist Photographer
Thank You :)
Reply
:iconchikuq:
chikuQ Featured By Owner Jun 25, 2014  Hobbyist General Artist
You're welcome :)
Reply
Add a Comment:
 
×
  • Art Print
  • Canvas
  • Photo
  • Art Gifts
Details

Submitted on
June 24, 2014
Image Size
3.2 MB
Resolution
2860×1827
Link
Thumb

Stats

Views
514
Favourites
48 (who?)
Comments
19
×