Shop Forum More Submit  Join Login
Witam wszystkich użytkowników UBP! :ahoy:
W ostatnim czasie forum prężnie się rozwija, dzięki między innymi poprawieniu regulaminu, a także dzięki wprowadzeniu dwóch nowych moderatorów - K-ji oraz Nabstera, którzy zajmują się rozwojem forum, a także Deviantartem, Facebookiem oraz NK. Dzięki licznym rozmowom i pomysłom grupy adminów i moderatorów zaczęła się akcja Oceniam Kreatywnie. Oto parę słów o niej:

OCENIAMY KREATYWNIE - OCENIAJ I WYGRAJ PENDRIVE KINGSTON 4GB I MAGAZYN COMPUTER ART'S!

Z inicjatywą wprowadzenia akcji na UBPlanet wyszedł nasz były moderator, Sagim, którego pozdrawiamy :ahoy:. O co chodzi? Za pisanie długich, kreatywnych ocen prac w Galeriach Użytkowników użytkownicy otrzymują punkty według określonych zasad. Ci, którzy zdobędą ich najwięcej zostają nagrodzeni - w tym miesiącu najlepsza osoba otrzyma Pendrive Kingston 4GB, a także jeden egzemplarz czasopisma Computer Art's! Polecam branie udziału w akcji, gdyż przewidywana jest także bardzo cenna nagroda dla tego, kto w rocznicę akcji będzie miał najwięcej punktów. W komentarzach możecie pisać propozycje nagród, zarówno tych miesięcznych jak i rocznych :).

Inną akcją stworzoną przez +matiusa i trwającą krócej, bo do końca tego weekendu jest WEEKEND Z TUTORIALAMI, czyli okres wielokrotnie zwiększonej ilości UBPpointsów za tworzenie tutoriali. Te najlepsze mają szansę zdobyć nawet 5000 ubpp, co przyda się za parę mięsięcy :). Dlaczego? Otóż w planach mamy wprowadzenie canniejszych nagród niż czasopisma i zdejmowanie warnów! Najpewniej w ciągu najbliższych miesięcy w UBPshop pojawią się odtwarzacze MP3, koszulki i Pendrive'y, więc warto wziąć się do roboty i stworzyć parę tutoriali, zgłaszać prace na konkursy i sprzedawać swoje pliki :).

Mam nadzieję, że te zmiany się wam podobają i zapraszam do komentowania! :)
Pozdrawiamy,
Ekipa UBP :ahoy:

P.S. Prace w galerii grupy zaczną pojawiać się na początku Września - zajmie się tym
Nabster i K-ja.
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×

:iconubplanetpl: More from UBPlanetPL


More from DeviantArtDetails

Submitted on
August 20, 2010
Link
Thumb

Stats

Views
533
Favourites
0
Comments
0
×