Shop Forum More Submit  Join Login
Witajcie użytkownicy UBP! Ostatnimi czasy na naszym Forum wystartowało lub zostało reaktywowanych kilka projektów, oto niektóre z nich:

Obecnie trwa "Tydzień z tutorialami" ubplanet.pl/topic/35527-tydzie…
Ale o co chodzi?! pewnie zadajecie sobie pytanie
Już tłumacze, zasada jest prosta przez ten tydzień tworzycie/robicie/konstruujecie tutoriale na różnego rodzaju grafiki - loga, tagi, layouty, webdesing, fotomanipulacje itp.

Wasze tutoriale będą przez ten czas ekstra nagradzane:
tz. za zrobienie tutoriala możecie otrzymać minimalnie 500 ubpp. Oczywiście im lepszy poradnik tym tych pkt jest więcej i można zgarnąć nawet jednorazowo 5000 ubpp!
Również za zrobienie 3 tutorialów przez ten tydzień każdy otrzyma 3 pkt grafika.
A autor najlepszego zrobionego tutoriala może liczyć na promocje swojej galerii na UBPlanet! oraz otrzymać magazyn Computer Art's!

Kolejna nowość to cykl prowadzony przez naszego Administratora matius'a pod nazwą "UBPlanet Inspiration Showcase", ubplanet.pl/forum/209-inspirat… który prezentuje nam najbardziej inspirujące prace z różnych kategorii, cykl jest naprawdę ciekawy i myśle ze motywuje do działania naszych userów!

Ostatnią rzeczą którą przedstawię wam w tym Journalu jest powrót, po ogólnoforumowej dyskusji sekcji pod nazwą "Drużyny UBP"ubplanet.pl/forum/245-druzyny-… .
Pamiętając lata świetności naszych drużynowych rozgrywek mamy nadzieję, ba! jesteśmy pewni że i tym raze przeżyjemy wiele emocjonujących pojedynków!

no i już na prawdę na sam koniec chcciałbym dodać ze trwa własnie #40 UBPlanet Tournament ubplanet.pl/forum/55-ubplanet-… ,  który jak zwykle przynosi dużo emocji a także mamy możliwość do wygrania ciekawe nagrody jak choćby w ostatnim UBPlanet Tournament #39 użytkownik Sagim zdobył nagrodę w postaci Tabletu firmy Wacom, takze jest o co walczyć!

Po zapoznanie sie z resztą naszych UBPlanetowych nowości zapraszam na forum!

z poważaniem, Administracja forum
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×

:iconubplanetpl: More from UBPlanetPL


More from DeviantArtDetails

Submitted on
February 11, 2012
Link
Thumb

Stats

Views
4,142 (2 today)
Favourites
0
Comments
0
×