Shop Forum More Submit  Join Login
Witajcie użytkownicy UBP! Ostatnimi czasy na naszym Forum wystartowało lub zostało reaktywowanych kilka projektów, oto niektóre z nich:

Obecnie trwa "Tydzień z tutorialami" ubplanet.pl/topic/35527-tydzie…
Ale o co chodzi?! pewnie zadajecie sobie pytanie
Już tłumacze, zasada jest prosta przez ten tydzień tworzycie/robicie/konstruujecie tutoriale na różnego rodzaju grafiki - loga, tagi, layouty, webdesing, fotomanipulacje itp.

Wasze tutoriale będą przez ten czas ekstra nagradzane:
tz. za zrobienie tutoriala możecie otrzymać minimalnie 500 ubpp. Oczywiście im lepszy poradnik tym tych pkt jest więcej i można zgarnąć nawet jednorazowo 5000 ubpp!
Również za zrobienie 3 tutorialów przez ten tydzień każdy otrzyma 3 pkt grafika.
A autor najlepszego zrobionego tutoriala może liczyć na promocje swojej galerii na UBPlanet! oraz otrzymać magazyn Computer Art's!

Kolejna nowość to cykl prowadzony przez naszego Administratora matius'a pod nazwą "UBPlanet Inspiration Showcase", ubplanet.pl/forum/209-inspirat… który prezentuje nam najbardziej inspirujące prace z różnych kategorii, cykl jest naprawdę ciekawy i myśle ze motywuje do działania naszych userów!

Ostatnią rzeczą którą przedstawię wam w tym Journalu jest powrót, po ogólnoforumowej dyskusji sekcji pod nazwą "Drużyny UBP"ubplanet.pl/forum/245-druzyny-… .
Pamiętając lata świetności naszych drużynowych rozgrywek mamy nadzieję, ba! jesteśmy pewni że i tym raze przeżyjemy wiele emocjonujących pojedynków!

no i już na prawdę na sam koniec chcciałbym dodać ze trwa własnie #40 UBPlanet Tournament ubplanet.pl/forum/55-ubplanet-… ,  który jak zwykle przynosi dużo emocji a także mamy możliwość do wygrania ciekawe nagrody jak choćby w ostatnim UBPlanet Tournament #39 użytkownik Sagim zdobył nagrodę w postaci Tabletu firmy Wacom, takze jest o co walczyć!

Po zapoznanie sie z resztą naszych UBPlanetowych nowości zapraszam na forum!

z poważaniem, Administracja forum
Witajcie użytkownicy UBP! :ahoy: Od dzisiaj rusza nowa edycja AOK, w której można wygrać atrakcyjne nagrody: czasopisma, ubpp i być może nagrodę od Opaliniego! (o ile będzie duża aktywność)

ubplanet.pl/topic/33585-ocenia…

Lista nagród za poszczególne miejsca:
1. 3000 UBPP + magazyn Computer Art's  (+ ewentualna nagroda dodatkowa od Opal'a) + okolicznościowy award
2. 2500 UBPP + magazyn Computer Art's
3. 2000 UBPP
4. 1500 UBPP
5. 1000 UBPP
6. 500 UBPP
7. 250 UBPP

Regulamin Akcji/Konkursu - Oceniam Kreatywnie!
1. Akcja trwa pełny miesiąc kalendarzowy.
2. Wynik jest ogłaszany na końcu, po obliczeniu wszystkich punktów.
3. Punkty są przyznawane przez moderatorów w 3 kategoriach
a) Długość zawartej wypowiedzi (1-3)
b) Treść (1-3)
c) Schludność i język (1-3)
4. Nagradzane będą jedynie posty wybrane przez moderatorów, z działów: Galerie użytkowników, Webdesign, Other Graphic's, Fotografia, UserBary, oraz Filmoteka.
5. Każdy ma jednakowe szanse i każdy jest oceniany sprawiedliwie (liczy się jakość postu a nie nie kolor nicku!)
6. Nagrody są przekazywane na końcu akcji jedynie na terenie państwa Polskiego.
7. W przypadku wygrania przez użytkownika, który wygrał w poprzedniej akcji, traci on możliwość do wygrania ewentualnej nagrody za 1 miejsce od Opal'a (pozostałe nagrody nie podlegają temu punktowi).


Zapraszam do zapoznania się z konkursem!
ubplanet.pl/topic/33585-ocenia…
Witajcie, mieliśmy krótka przerwę ale znowu powraca weekendowa akcja!
Tym razem zbieramy pliki .psd z których zrobimy paczkę dla każdego chcącego się czegoś nauczyć!

Akcja trwa od teraz do niedzieli godziny 24:00.

Całość jest dość prosta Wy przesyłacie pliki .psd, ja je zbieram i w poniedziałek wrzucam całość do pobrania dla każdego! I przy okazji obdarowuje was cennymi punktami ubpp  :)

Poniżej znajdziecie bardziej szczegółowy regulamin tej akcji:
Akcja trwa od piątku 17.08.2010r godz. 17:20 do niedzieli 19.08.2010r godziny 24:00.
Celem akcji jest zebranie plików formatu .psd, z których zostanie utworzona paczka materiałowa.
Owa 'paczka materiałowa' będzie i ma służyć wyłącznie celom naukowym oraz reklamowym serwisu www.ubplanet.pl .
Każdy kto odda plik .psd liczy się z tym że zostanie zmieniona jego nazwa w formacie: [nick](nazwa taga) oraz z tym że do pliku .psd zostanie dodana warstwa z adresem forum tz: www.ubplanet.pl (sam napis, bez tła) Zostanie także utworzona promocyjna grafika całej paczki.
Aby przesłać pliki .psd należny wysłać 'prywatną wiadomość' do +matius zatytułowaną 'psd pack', a w treści wiadomości przekazać linki do ściągnięcia plików.
Każdy link do plików musi być wysłany na serwery bez limitowe, np takie jak: speedyshare.com, przeklej.pl (do 50MB), filesplash.com, mediafire.com itp. (nie przyjmuje plików z rapidshare czy hotfile itp!)
Każdy ma możliwość wysłania maksymalnie 8 plików .psd
Każdy plik przechodzi selekcje, także wybierajcie najlepsze!
Nie przyjmuje psd: userbarów, awatarów itp!
Nagrodą za oddanie pliku jest: 1 plik .psd = 250ubpp.
Autor najlepszych plików zostanie nagrodzony dodatkowo 300ubppp oraz także okolicznościowym awardem.


Więcej informacji pod tym adresem: ubplanet.pl/topic/33514-weeken…
Siema UBPlanetowicze :)
Od dzisiejszej północy ruszył nowy ArtPack, czyli akcja polegająca na tworzeniu zbioru prac na określony temat, tym razem są to Emocje. Oddawać prace można do 28 Września, a oddawać warto ze względu na możliwość zdobycia aż 1600 ubpp, można oddawać maksymalnie 3 prace, więc przy odrobinie wysiłku można zaoszczędzić punkty na jakąś nagrodę :). Więcej szczegółów:
ubplanet.pl/topic/33453-ubp-ar…


Na forum powstał też nowy dział, "Nasze Zabawki", gdzie możemy za ubpp pisać recenzje sprzętu potrzebnego do tworzenia grafiki, czy ogólnie komputerowego :). Zapraszam do pisania recenzji :).

Pozdro :D.
Witam wszystkich użytkowników UBP! :ahoy:
W ostatnim czasie forum prężnie się rozwija, dzięki między innymi poprawieniu regulaminu, a także dzięki wprowadzeniu dwóch nowych moderatorów - K-ji oraz Nabstera, którzy zajmują się rozwojem forum, a także Deviantartem, Facebookiem oraz NK. Dzięki licznym rozmowom i pomysłom grupy adminów i moderatorów zaczęła się akcja Oceniam Kreatywnie. Oto parę słów o niej:

OCENIAMY KREATYWNIE - OCENIAJ I WYGRAJ PENDRIVE KINGSTON 4GB I MAGAZYN COMPUTER ART'S!

Z inicjatywą wprowadzenia akcji na UBPlanet wyszedł nasz były moderator, Sagim, którego pozdrawiamy :ahoy:. O co chodzi? Za pisanie długich, kreatywnych ocen prac w Galeriach Użytkowników użytkownicy otrzymują punkty według określonych zasad. Ci, którzy zdobędą ich najwięcej zostają nagrodzeni - w tym miesiącu najlepsza osoba otrzyma Pendrive Kingston 4GB, a także jeden egzemplarz czasopisma Computer Art's! Polecam branie udziału w akcji, gdyż przewidywana jest także bardzo cenna nagroda dla tego, kto w rocznicę akcji będzie miał najwięcej punktów. W komentarzach możecie pisać propozycje nagród, zarówno tych miesięcznych jak i rocznych :).

Inną akcją stworzoną przez +matiusa i trwającą krócej, bo do końca tego weekendu jest WEEKEND Z TUTORIALAMI, czyli okres wielokrotnie zwiększonej ilości UBPpointsów za tworzenie tutoriali. Te najlepsze mają szansę zdobyć nawet 5000 ubpp, co przyda się za parę mięsięcy :). Dlaczego? Otóż w planach mamy wprowadzenie canniejszych nagród niż czasopisma i zdejmowanie warnów! Najpewniej w ciągu najbliższych miesięcy w UBPshop pojawią się odtwarzacze MP3, koszulki i Pendrive'y, więc warto wziąć się do roboty i stworzyć parę tutoriali, zgłaszać prace na konkursy i sprzedawać swoje pliki :).

Mam nadzieję, że te zmiany się wam podobają i zapraszam do komentowania! :)
Pozdrawiamy,
Ekipa UBP :ahoy:

P.S. Prace w galerii grupy zaczną pojawiać się na początku Września - zajmie się tym
Nabster i K-ja.

Journal Writers