turksanart's avatar

turksanart

Turks love of art
Founded
11
Years Ago
156 Members147 Watchers

Comments 28

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Merhaba, arkadaşlar senelerdir Deviantart kullanıyorum. Ancak eleştiri ya da herhangi bir yorum almakta güçlük çekiyorum.Çalışmalarımı daha iyi hale getirebilmem için tavsiyelerinize,eleştirilerinize ve desteğinize ihtiyacım var.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Herhangi bir resmimin altına yorum ya da favori atmanız benim için yeterlidir.İsterseniz takip de edebilirsiniz

Hello, friends, I have been using Deviantart for years. But I'm having serious problem at taking criticism or any comments. I can improve my work only with your suggestions, criticism and feedbacks. Would you like to help me? It is enough if you share comment,fav under to my any drawing in my gallery. If you want, you can follow me too:

www.deviantart.com/bkassassin/…
İyi günler.4 ay önce ben bu gruba davet edildim. Bir mesaj geldi neden tasarımlarınızı paylaşmıyorsunuz diye. Tasarım paylaştım 1 hafta sonra kabul edilip edilmediğini anladım. Aradan epey bir süre geçti birdaha paylaşayım dedim gene 1 hafta kadar bekliyorum. Bu sitenin adminleri çalışmıyor sanırım. Bari bir sebep gönderin yada deviantart arayüzünü kullanmayı öğretin adminlere. Sonrada neden tasarım göndermiyorsunuz diye garip garip sorularla gelinmesin lütfen. Bu gruptan daha iyi çalışan türk grupları var.
Merhaba! Karakter kostümcülüğü konusunda merak ettikleriniz için siteme buyrun! www.senseecosplay.net
Herkese Merhaba!
Merhaba, Türkiyede bastırma yolu bulamadığım kitabımı sketchoholic sitesi üzerinden bastırma çabasındayım, bunun için oya ihtiyacım var ve oy veren herkesn kitapta adı katkılarından ötürü bulunacak. 5 dakika zaman ayırır  siteye üye olup www.sketchoholic.com/basaktinl… linkindeki push to shelf e basarsanız çok memnun olurum.
Davet için teşekkürler