Tindarien's avatar
Axarus Meler
55 Watchers11.4K Page Views59 Deviations
  • Estonia
  • Deviant for 14 years
  • She / Her
Badges
Llama: Llamas are awesome! (5)
My Bio
Current Residence: Estonia, Tallinn

Other Interests
art and craft

ajakajastus

ajakajastus

Deviant on paras portfoolio, vahel up-to-date, vahel pisut ajast maas. Praegu olen tegelenud teistsuguse kunstiga ja selle näiteid siia pole jõudnud. Plaanis on lähiajal siiski ka üht-teist visuaalsemat.

Eelmine entry on nome

Eelmine entry on nome

Öelda pole tglt miskit! Aga viimane salvestis oli pärit ürgaegadest ja tingitud mingist takjamängust. Niisiis. Juhuslikult ma praegu joonistan, aga see on viimasel ajal harv nähtus ning käsi on veidi kivinenud. Käesolev katsetus ei tule ilmselt siin üles riputamisele. Pigem jõuavad siia mingid kunstkudumid jned, mille ideed on praegu suuremad kui reaalsus, aga välja tuleb, eks näis kuidas. Aega kah pole, ma hakkan vist kolima, lõngad pakitakse ÄRA! Üks sõber soovitas, et kudugu ma kõik uued ideed minisuuruses, saab eputada ilma pikalt vaeva nägemata :)

Devious Journal Entry

Devious Journal Entry

I was tagged by ~niliram Rules: The 1st player of this "game" starts with the topic "6 weird habits/things about yourself" and people who get tagged need to write a journal about their 6 weird habits/things as well as state this rule clearly. In the end, you need to choose the next 6 people to be tagged and list their names. Don't forget to leave a comment that says "You are tagged" in their devPage comments and tell them to read yours.... üldse raske pole leida mingit hulka veidraid harjumusi/asjaolusid enda kohta, hoopis raskem on nende hulgast valida :P . Veel hullem on lugu saatusekaaslaste leidmisega! Hööö, no ma v&

Comments 26

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
peetProfessional Traditional Artist
Do more Tolkien costume studies so I can borrow parts of them as reference for my illustrations!! ;) Pretty please?

:+devwatch:
zero3894Student General Artist
awesome artwprks
Thanks for the fave! :D
KiesathProfessional Traditional Artist
Thanks for :+fav: dear :hug:
MysteriousMaemiHobbyist Artisan Crafter
thanks for the :+fav: :D
Thank you all very much!
amazing drawings !

I love the gondorian clothes