Recommended for you
Soobel's avatar
Avenger's guns
By Soobel   |   Watch
6 4 131 (1 Today)
Published: May 9, 2018
© 2018 - 2019 Soobel
Putilov 76mm 1905 and Ordnance QF 18 pounder 84mm

H0 scale 1/87

fav.me/dc431vx
Image size
968x483px 93.08 KB
Recommended for you
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
Comments (4)
SamBeaver's avatar
Las ma arvan, kõrvuti peaksid viiele sentimeetrile ära mahtuma?
Reply  ·  
Soobel's avatar
Inglise oma on 18mm lai, Putilov veidi laiem - 20mm. Rataste laius.
Rauad on akudrelli otsas veidi koonusesse viilitud 3mm vasktoru, Putilovi toru otsa jäme äärik on termokahaneva isolatsiooni viil. Inglase tagasilöögi leevendi vars on rattakodar, selle ümber õmblusniit (ei tea, mis seal päriselt käib, piltidel näeb trossi või köie moodi välja) Kogu kupatus on väljaviilitud kujuga tekstoliitklotside külge liimitud, millest siis õigetesse kohtadesse ja suundadesse augud puuritud rataste teljele ja raudade ning tagasilöögi torude jaoks. Raudade üles-alla liigendid ei tööta.
Reply  ·  
SamBeaver's avatar
12 mm mööda. Piinlik lugu, selles mõõtkavas on see ju terve valgusaasta :D. Inglise suurtüki tagasilöögileevendi ümber käibki köis. Aga mis selle köie otstarve võib olla? Ja kuidas rattad tehtud on?
Reply  ·  
Soobel's avatar
Süütenööri varu? :D

Rattad on paberist, aga ei mäleta hetkel täpselt, millisest. Ilmselt PVA-ga kokku kleebitud paksu akvarellipaberi ja joonestuspaberi komposiidist. Kaunis kribud olid, ühes tükis teha oli võimatu, rehvid ja kodaratest tähed on eraldi välja lõigatud ja serviti kokku liimitud. Wõitleja suure kahuri rattad on suuremad, need saab ehk ka detailsemad ja ilusamad.
Reply  ·  
©2019 DeviantArt
All Rights reserved