Shop Forum More Submit  Join Login
About Digital Art / Professional Sercan ÇetinMale/Turkey Recent Activity
Deviant for 4 Years
Needs Core Membership
Statistics 125 Deviations 9 Comments 2,617 Pageviews
×

Newest Deviations

MODERN EXTERIOR DESIGN 3ds Max - Vray Tutorial by sercancetin MODERN EXTERIOR DESIGN 3ds Max - Vray Tutorial :iconsercancetin:sercancetin 4 0 Sofa And Carpet Interior 3ds Max - Vray Tutorial by sercancetin Sofa And Carpet Interior 3ds Max - Vray Tutorial :iconsercancetin:sercancetin 6 0 Ihamix 3d Urun Animasyonu by sercancetin Ihamix 3d Urun Animasyonu :iconsercancetin:sercancetin 0 0 Pasha Soguk Cay Ambalaj Tasarimi by sercancetin Pasha Soguk Cay Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Orman Genel Mudurlugu Outro Animasyonu by sercancetin Orman Genel Mudurlugu Outro Animasyonu :iconsercancetin:sercancetin 2 0 Meyan Koku Serbeti Ambalaj Tasarimi by sercancetin Meyan Koku Serbeti Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Azize Guzellik Merkezi Logo Tasarimi by sercancetin Azize Guzellik Merkezi Logo Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 0 0 Ito Celik Logo Tasarimi by sercancetin Ito Celik Logo Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Helal Lokma Logo Tasarimi by sercancetin Helal Lokma Logo Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 0 0 Isik Madencilik Logo Tasarimi by sercancetin Isik Madencilik Logo Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 2 0 Fetih Masa Oyunu Ambalaj Tasarimi by sercancetin Fetih Masa Oyunu Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Al Kayf Tobacco Ambalaj Tasarimi by sercancetin Al Kayf Tobacco Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Neat Knit Orgu Kesesi Ambalaj Tasarimi by sercancetin Neat Knit Orgu Kesesi Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Creamella Sut Receli Ambalaj Tasarimi by sercancetin Creamella Sut Receli Ambalaj Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0 Sut Receli Logo Tasarimi by sercancetin Sut Receli Logo Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 0 0 Zenith Barkod Katalog Tasarimi by sercancetin Zenith Barkod Katalog Tasarimi :iconsercancetin:sercancetin 1 0

Groups

Activity


MODERN EXTERIOR DESIGN 3ds Max - Vray Tutorial
MODERN EXTERIOR DESIGN 3ds Max - Vray - Photoshop Tutorial


3ds Max Tutorial, Vray Tutorial, Photoshop Tutorial, Modeling Tutorial, Rendering Tutorial, Lighting Tutorial, Video Tutorial, Interior Tutorial, Exterior Tutorial, Tutorial, 3ds Max, Vray, V-ray, modeling, rendering, lighting, Outdoor Tutorial, modern, modern exterior, modern design, exterior design, modern exterior design,

--------------------------------------------------

Please Subscribe / Abone Olur musun?
www.youtube.com/channel/UC367H…
Loading...
Sofa And Carpet Interior 3ds Max - Vray Tutorial
SOFA AND CARPET INTERIOR SCENE

3ds Max - Vray Tutorial

3ds Max Tutorial, Vray Tutorial, Modeling Tutorial, Rendering Tutorial, Lighting Tutorial, Video Tutorial, Interior Tutorial, Tutorial, 3ds Max, Vray, V-ray, modeling, rendering, lighting,

www.youtube.com/channel/UC367H…
Loading...
Ihamix 3d Urun Animasyonu

İhamix 3D Ürün Animasyonu


İhamix savunma sanayisine ait bir ürün. Genel olarak tanımı insansız hava aracı ve drone savar şeklinde.

Çalışma yapısı doğrusal uzun mesafe ve çevresel orta mesafe manyetik alan etkisi elektrik enerjisi ile çalışan nesneleri etkisiz hale getirme prensibine dayalı.

Ateşlemesiz bir silah olan ürün doğrusal güç atımında 2 km mesafeye kadar etkili olabilirken çevresel alan etkisinde 1 km çapında bir etkiye sahip.

Milli Gurur

Çalışmanın en heyecan verici yanlarından birisi de drone savarın tamamen Türk Malı bir ürün olması. Ulusal Savunma A.Ş. Antalya merkezli bir firma olarak ülke savunmasına etkili faydalar sağlayan ürünler imal eden bir firma. Çalışma esnasında Sayın Veli Erçelik titiz ve sabırlı anlatımları ile mükemmel bir destek sağladı.

Endüstriyel ürün görselleştirmesi konusunda gerekli tecrübelerim olsa da öncesinde savunma sanayi için herhangi bir çalışma yapmamış bir tasarımcı olarak gayet keyifli ve heyecanlı bir çalışma olmasından dolayı Ulusal Savunma A.Ş.’ne teşekkürü bir borç bilirim.

Sercan "The Designer" Cetin

youtu.be/7tWF0erB5C8


Loading...
Pasha Soguk Cay Ambalaj Tasarimi

Pasha Soğuk Çay Ambalaj Tasarımı

Meyania‘nın Pasha Soğuk Çayı Ananas-MangoLimon ve Şeftali aromalı çeşitleri ile karşınızda… 

Meyan Kökü Forever… 

Daha önce Mysus Geleneksel Meyan Kökü Şerbeti için ambalaj tasarımlarını yaptığım Meyania için bu kez soğuk çay ambalaj tasarımlarını gerçekleştirdim. Soğuk çay da olsa Meyania‘nın tüm ürünlerinde olduğu gibi Pasha‘da da kahramanımız meyan kökü :).

Paşa Çayı

Adı soğuk çay olsa da aslında çocukluğumuz kadar sıcak bir ürün Pasha. Küçük yaşlarımızda sıcak içemediğimiz çayı suyla soğutarak paşa çayı yapan büyüklerimiz şimdi de tüm dünyaya satılsın diye (ki çokça da satılıyor zaten) Pasha‘yı üretmişler.

Ülkece, Dünyaca, Evrence afiyet olsun…

Sercan "The Designer" Cetin

Loading...
Orman Genel Mudurlugu Outro Animasyonu

Orman Genel Müdürlüğü Outro Animasyonu

Kurumun özellikle sosyal medya yayınlarının ardından tüm mecra adreslerini tanıtabilme amacı ile yaptığım outro animasyonu.

Erkan Şahin’e Teşekkürler

Bu çalışmanın oluşumunda ve yönetiminde OTTO Tanıtım sahibi Sayın Erkan Şahin ile birlikte ilerledik. O’nun, özellikle kamu kurumları ile ilgili tecrübesi olmasa sanırım bu kadar kolay tamamlamak mümkün olmayacaktı.

Revizesi En Zor Disiplin

Animasyon çalışmalarının her bir saniyesinde 25 adet görsel bulunmakta ve tüm saniyelerin birbirini takip ettiğini de düşünürsek… düşünmesek daha iyi :)… herhangi bir güncelleme, yanlış anlaşılma ve değişiklik durumunda telafi süreçleri çok uzun ve yorucu olabiliyor. Tam da bu sebepten animasyon çalışmalarında yol arkadaşınız çok önemli.

OTTO Tanıtım bu konuda çok keyif aldığım bir partner oldu…

Sercan "The Designer" Cetin

Loading...

Journal

No journal entries yet.

deviantID

sercancetin's Profile Picture
sercancetin
Sercan Çetin
Artist | Professional | Digital Art
Turkey
SERCAN "THE DESİGNER" ÇETİN ::: www.thedesigner.work ::: INTERİOR / İÇ MİMARİ / İÇ MİMARLIK – EXTERİOR / DIŞ CEPHE – INDUSTRİAL / ENDÜSTRİYEL – PRODUCT AND PACKAGE / ÜRÜN VE AMBALAJ – LOGO IDENTİTY / KURUMSAL KİMLİK – DESKTOP PUBLİSHİNG / MASAÜSTÜ YAYINCILIK – GRAPHIC DESIGN / GRAFİK TASARIM - TRADİTİONAL DRAWİNG / GELENEKSEL ESKİZ KARAKALEM KONSEPT – DİGİTAL ILLUSTRATİON / İLÜSTRASYON VE BOYAMA ::: ANTALYA / ISPARTA / BURDUR
Interests

Comments


Add a Comment:
 
No comments have been added yet.