Deviation Actions

SelenaDeadShadow's avatar

Niekonczaca sie historia - Chapter - 01

Published:
322 Views

Description

Czy naszym bohaterom uda się odnaleźć drugi kamień? Jakie przeciwności czekają ich w trakcie podróży i czy uda się im wyjść z tego cało? Czy odpowiedzi znajdziemy w następnym rozdziale? To się okaże.
Po wielu poprawkach w końcu wrzucam pierwszy rozdział Niekończącej się historii. Wybaczcie, że w tytule bez polskich znaków, ale Dev ich nie lubi. Gdyby, komuś nie działał pdf, trzeba na niego kliknąć poniżej w linka, lub odświeżyć stronę, dzieje się tak głównie na firefoxie, bo ma jakieś dziwne problemy z czytaniem pdfów.
Swoją drogą, NSH jest to dość dawno temu pisane opowiadanie (patrzę na datę pierwszego posta początek 2004 rok), które wspólnie z kilkoma osobami pisałam na forum squarezone. Od jakiegoś czasu myślałam, by je odświeżyć i poprawić na jeden wspólny styl, pisało go w końcu wiele osób, przez co czasami słabo trzymało się to wszystko kupy, kiedy w pocie czoła każdy chciał coś dodać od siebie. Starałam się nie zmieniać samej fabuły, jeśli ktoś jednak chciał by najpierw przeczytać oryginał to zapraszam tutaj. Jeszcze nie wiem kiedy wrzucę następny rozdział, wiec nie pytajcie, będzie kiedy będzie. Miłego czytania, enjoy!

Muzyczna inspiracja:
Welshly Arms - We've Only Juts Begun
Extreme Music - Blame
Mountains vs. Machines - Best shot


Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.
© 2018 - 2024 SelenaDeadShadow
Comments1
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
meso-mhyrr's avatar