Deviation Actions

Samantha-dragon's avatar

Commission: Hungry Liz

Published:
18 Comments
1K Views
Obrázek kreslený na zakázku pro Olafsonna na téma jeho knížky Chuť dračího života. Jedná se o jednu z důležitých postav, Elizabeth, častěji ale používající zkrácenou verzi jména Liz. Tento obrázek je ilustrací doprovázející jednu ze scén v ukázkách :)
Více o knížce + ukázky jsou zde!

Pomozte této knížce na svět! Můžete přímo finančně (za velmi pěkné odměny) podpořit vydání nebo můžete projektu pomoci prostřednictvím sdílení mezi ostatní. :meow: Je to knížka pro nás všechny a bez naší pomoci to nepůjde :)
- Projekt můžete podpořit zde
Děkujeme, povedlo se nasbírat dostatek financí na vydání knížky! :3 Ukázky a informace o projektu jsou však stále k dispozici.
- FB projektu

použito: tužky 2H-6B
papír: kladívková čtvrtka
formát: A5

ostatní mé obrázky z tohoto projektu:
Commission: Angry Patricia by Samantha-dragon Commission: Patricia changed during shopping by Samantha-dragon Commission: The Taste of Dragon Life by Samantha-dragonPicture commissioned by Olafsonn as an illustration art for his project campaing - he would like to collect enough money to release book with his stories about family where some members can turn into dragons :) Sadly, all about this is in Czech so you can read about it probably only using translator ^^;
If it happened and you would still like to support the project then please send me Note and we will see what we can do about it :) Project already collected enough money so soon there will be finished book! :3
- More about the project + the supprot page
- FB of project

used: graphite pencils 2H-6B
paper: (not any special brand)
size: A5

other pictures by me realized for this project:
Commission: Angry Patricia by Samantha-dragon Commission: Patricia changed during shopping by Samantha-dragon Commission: The Taste of Dragon Life by Samantha-dragon
Image details
Image size
1000x696px 728.47 KB
Comments18
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Olafsonn's avatar
Další neokomentovaný obrázek! Za trest se pošlu spát, abych věděl! Ale předtím poděkuji Sam za tuto vůbec nejlepší ilustraci k mému příběhu - díky!
A ještě přidám úryvek, který se k tomuto výjevu váže:

    „Grrrrumm!“ Až ke mně dolehlo hlasité zakručení dračího žaludku. Liz se začala vrtět a otáčet hlavou na všechny strany.

    No jo, holka, na metabolický šok jsi měla myslet, než jsi udělala tuhle blbost, pomyslel jsem si škodolibě. To by mě zajímalo, jak tohle vyřešíš?

    V druhém rohu místnosti meknul Belzebub.

    Liz bleskurychle otočila hlavu po zvuku a zaostřila svůj roztěkaný pohled. Hlasitě zamlaskala a vyrazila nejistým krokem směrem, kde stál uvázaný kozel. Bezohledně si při tom razila cestu záplavou nahých tanečníků, jako Krasin ledovcovým polem.

Co se bude dít, až se ke kozlovi dostane, jsem opravdu už vidět nemusel. 

(Neumíte česky? Smůla, ale alespoň jsme na tom stejně, já taky neumím vaši řeč. Budete si to muset hodit do překladače.)
Samantha-dragon's avatar
Jéé, já bych se taky nechala za trest poslat spát! :D
Díky, jsem moc ráda, že se líbí a asi se shodneme na tom, že tady je prostě vidět jak strašně dlouho mi to trvalo... a z těch černobílých mě tato rozhodně nejvíc bavila. Doufám, že se někdy naskytne další příležitost kreslit ilustrace, třeba už nebudu tak na větvi jen z faktu, že mi někdo svěří tolik důvěry :D
StardustLightseeker's avatar
I guess I will have to get a translator so I can read this book :) 
I wish I knew more about the characters. 
Samantha-dragon's avatar
You can use translator to read example parts of book here www.startovac.cz/projekty/chut… or auto-translated version here :)
First print of book is now sold out, so there maybe will be next set. But, still czech only :(
Grellbird's avatar
Awesome work <3
Grellbird's avatar
stalker034's avatar
magnificent great perfectly аwesome art !
Samantha-dragon's avatar
hehe, thank you, nice to hear you like it ^^
stalker034's avatar
not at all my friendHug
my pleasure^^
Heart 
KiaraCMNoite's avatar
BlueFireWolfStar's avatar
redfoxj's avatar
Mám rád viděl tradiční umění na DA. Tam je spousta digitálního umění a tradiční umění stane ignorovány. Tenhle je krásný, protože detailních textur. Také ve velké míře využívají kontrastu. (Google Translation helped. Sorry if this isn't too well written, I'm just beginning to learn new languages.)

I love seeing traditional art pop up on DA. There is so much digital art out there that traditional tends to be shoved aside and ignored online. But this one stands out so beautifully because of the carefully detailed textures. Great use of contrast too.
FlashbackingArtist00's avatar
Wowww that looks fantastic!
Samantha-dragon's avatar
thank you! :3 lot of work but worth for the effect :)
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In