Deviation Actions

Samantha-dragon's avatar

ACEO/ATC: Rainy

Published:
17 Comments
982 Views
my part of ACEO trade with xRashana - she asked me to show her dragoness, add some rain and maybe a bit of emo(tions). Well, it took me ages ^^; although the concept was ready painting real ACEO was much more painfull... background i had to paint with acrylics whole over the one i tried to make with watercolors. (if someone would be interested i may found somewhere photos of WIP, im almost sure i did some)
its done! *is tired of it* and i even like the result :]

used: acrylics (background sky whole, mushrooms in the moss), watercolors (moss, trunk, black and blue parts of dragoness), aquarell color pencils (white parts of dragoness, black scales) on 1mm cardpaper; reference for background hd.wallpaperswide.com/thumbs/m…

her part is here:
Starlit [ACEO] by xRashana
Image details
Image size
560x400px 542.67 KB
Comments17
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
snowywolf7's avatar
Absolutely amazing and beautiful. :heart:
Samantha-dragon's avatar
thanks! im glad you like it too :aww:
snowywolf7's avatar
You're welcome! :hug:
NayuSiminova's avatar
DianaShaaban123's avatar
this is so cute :omgomgbb: 
DianaShaaban123's avatar
Zairanee's avatar
Wow, Ty jsi do toho opravdu dala srdíčko! :D :meow:
To prostředí je kouzelné, málem až pohádkové :D krásné barvy, pěkně jsi vyjádřila takový ten jarní deštík s duhou ke konci, včera jsem ho i viděla na vlastní oči :) výraz Rash k tou počasí dokonale pasuje, kouká jí z očí zasněnost, naděje, že už brzy bude déšť pryč, když už vysvitlo slunko... :)
Samotná Rash je parádní, já nestačím koukat, jak ses s ní poprala, je nádherná, ta křídla jsou vážně úžasná, všechno to peří *o* a hříva a ta modrá a béžová barvička... :meow:
Zase ses pohla trochu dopředu, začínám se Tě bát :D
Strašně krásně se na tohle všechno kouká, nejen, že mi udělal radost kousek jako takový, ale naplňuje mě zvláštním štěstím i ta kartička, ta její atmosféra :) moc děkuju!!!!! :glomp:
ještě, že se tahle výměna nezamlčela... ahh, čas začít pracovat na své části :D mám teď ale tenhle týdne dost volna, tak snad se k tomu dostanu mezi těma všema plánama, co mám ^^
Samantha-dragon's avatar
awww, tak to jsem ani nečekala, že se to všechno povede až tak, že to tam uvidí dokonce i někdo další než jen já :D :aww:
hehe, jo, zapeříčkovala jsem si, ale bavilo mě to tak moc, že jsem na to vytáhla i nejtvrdší mikrotužku a jala se dělat texturu každého peříčka XD jo, jsem šílenec
barvičky radši posoudi až podle originálu, dělala jsem na šedobéžový karton, takže se to pěkně blbě fotilo a upravovalo, pořád to bylo hozený někam... ale líp se to připodobnit nepovedlo :[ každopádně jsem ráda, že jsem se trefila, trochu jsem měla s tou modrou obavy (moje vodovky zatím vedou jen dva odstíny... bohužel dost výrazný, tak jsem musela hodně míchat)
bát :icondragonidle: proč to?

já jsem moc ráda, že se tak líbí aspoň si nepřijdu tak špatně, že to tak trvalo (zase) - třeba to za to i stálo :]

oki, to jsi na tom přesně naopak než já XD mám největší fofr se školou a klíďo si dodělávám staré výměny XD XD
Nice.                                                                                                                                                                                            Onigiri 
tomcio199214's avatar
That looks very lovely ^^
Samantha-dragon's avatar
thank you :) i like that char design so... :D
tomcio199214's avatar
Okay^^ You like that what you like ^^
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In