Deviation Actions

Samantha-dragon's avatar

ACEO/ATC: Little Pink Wisps

Published:
23 Comments
869 Views
my part of ACEO trade with :iconpurplewish23: PurpleWish23 - showing her beautiful and super cute character Fuffy - who can resits to draw this chara? :love: My secondary theme was background in Zentangle style... I just tried to make it a bit more in my style but less in that random, obviously known look. After long time a lot purple card again, yay ^^ just my scanner hated it so photo only again :/ in real the colors are... much more full of live - I will update it if I'll be able get better scan later. UPDATED :)

used: watercolors, color inks, black liner, white gel pen, few touches of acrylics
paper: warm white, slightly colorfull glittering (yeah, even though paint ;))

Great part of trade from PurpleWish can be seen here, thank you! ^^
(ACEO) Samantha by PurpleWish23
Image details
Image size
454x500px 519.16 KB
Comments23
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Ffey's avatar
tohle je krasne, takove nezne. drak ma takovou peknou sladkou hlavu. moc se mi libi barvy a zes zapustila trochu ruzove do pozadi drakovi pod bradou
Samantha-dragon's avatar
děkuji :3 z kombinování růžové jsem pořád dost nesvá, není to zrovna má oblíbená barva, ale snad se to zlepšuje - děkuji, v tom pozadí mi pořád něco chybělo, tak jsem jí tam trošku taky přidala :)
FireflyDances's avatar
mastercb89's avatar
Fabulous I'm feeling that nice job!
Samantha-dragon's avatar
thank you ^^ nice to hear you like it
mastercb89's avatar
You're welcome ^^
Dragea's avatar
Wow, tak tenhle kousek je naprosto úchvatný, musím se k němu pořád vracet a zírat, chtěla bych napsat víc, ale nějak mi to nejde :D Dokázala jsi nacpat do toho malého formátu naprosto kouzelné dílko, které předčí mnohé obrázky ve větších formátech. :)
Samantha-dragon's avatar
Tyjo, fakt bych nečekala takový chvály zrovna na tohle ACEO - ale o to víc potěšilo, děkuju moc! :aww: Jsem ráda, že se tak moc líbí :3

A Dreit mě uštědřil nakopnutí - přeju na poslední chvíli všechno nejlepší! :cake:
Dragea's avatar
Tímhle dílkem sis chválu rozhodně zasloužila ;)

Děkuju moc :)
Mirowen's avatar
todle je nádherné 
PurpleWish23's avatar
chci se pokusit vyjádřit se jako inteligentní člověk,ale odpusť mi jestli ne, protože v první minutě kdy jsem spatřila tvé aceo pro mě jsem nemohla ani dýchat 

Fuffy jsi vystihla úplně nádherně, vím, že je moje flufatá dračice roztomilá,ale tys ji zvládla ztvárnit jak roztomile tak i majestátně. Má nádherný výraz a nádherné pozadí.
Jsem překvapená, že se ti chtělo do jejich obláčků (zatím se snažím vymyslet jak by vypadal chemický vzorec těchto věcí, protože popírají zákony fyziky :D)

ale zvládla jsi je moc hezky, všechno jsi udělala krásně. Já ti moc děkuju, byl můj tajný sen mít od tebe kartičku a nemůžu ani ještě teď věřit, že to, co před sebou na monitoru vidím je opravdu pro mě.

Strašně moc ti děkuji, vím, že jsem asi nevyjádřila dost svou radost,ale opravdu to tak krásně zpříjemnilo ten můj dnešní únavný a těžký den

ještě jednou děkuju *hug*
Samantha-dragon's avatar
V klidu, taky zrovna vychvalovat nezvládám - a pokud už se zadaří, tak to asi zrovna inteligentně nezní :D 

Jsem moc ráda, že se líbí, protože pozadí na rozhraní s abstraktnem... to je něco co jsem snad ještě nezkoušela, zatím se z větší části držím reality. Na druhou stranu, můžu si svobodně vymýšlet a udělat třeba fialovou šachovnicovou zemi... :D Vidíš to, zrovna ty chomáčky, to bylo něco co jsem tam prostě musela mít, navíc když je to něco, co je pro daný charakter opravdu originální a typické - zatím jsem na žádný s podobnou vlastností nenarazila :3 D'aww, majestátně? Tak to jsi mě potěšila, vím, že roztomile mi chary lezou i když se vůbec nesnažím, ale že je to ještě o něco lepší... :B

Ah, neboj, budeš mít originál a budeš se moct ujistit, že vážně je (dost možná z kartičky bude nějakou dobu čichnout fixativ :D), jen si ještě zkusím u známého domluvit sken - měla jsem přání udělat si album na kartičky, kde si k nim budu moct přidat print ACEA, které jsem výměnou nakreslila já - abych měla tisková data :)

Mám radost, že se líbí a že jsi tak nadšená - nějak bych nevěřila, že bych já měla být něčím tajným snem na výměnu :icondragonidle: :icondragonshy1: A samozřejmě je fajn vědět, že potěšila i v chmurném dni :) tak nějak si říkám... Fuffy je moc fajn na kreslení, tak kdo ví, třeba se na ní zase jednou dostanu :meow:

Taky děkuju za výměnu! :huggle: Pošlu ti pak note, abychom se domluvily na poslání/předání.
PurpleWish23's avatar
yay dobře :33 (promiň, že jsem nesesmolila lepší odpověď, vždy když si přečtu cos mi napsala, vypadne mi co mám napsat )
savrin330's avatar
That's really amazing and gorgeous! :love:  Fuffy is super cute and so fluffy I can just hug her! ^^
Samantha-dragon's avatar
exactly, she's a little like living plushee - same lovely and cuddly :3 thank you ^^
savrin330's avatar
I agree and You're welcome ^^
BlueFireWolfStar's avatar
Amazing and beautiful! :heart:
BlueFireWolfStar's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In