Deviation Actions

Rievil's avatar

Heart of Creativity

By
8 Comments
402 Views
My little older work. Its format A3, so its took me some time to make it. I just wanted to draw my epic world of imagination with my heart.
Image details
Image size
2321x3150px 9.67 MB
Published:
© 2010 - 2021 Rievil
Comments8
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
roundtower's avatar
Fantastic!. I like it! :-)
Rievil's avatar
Rievil's avatar
Thanks a lot! To be honest, when I finished it, I told myself "man, this is a bad mixed-up of anything that come to my mind ... but I like it!", so I am really glad YOU like it too :-)
klaveska's avatar
chci tě znát, až budeš jednou slavný... :) prostě tohle všechno vytáhnout jen z vlastní hlavy... nechápu a obdivuji... tolik detailů, tolik příběhů, a přece to tvoří jeden dokonalý celek.
Rievil's avatar
Když jsem to dodělal měl jsem z toho spíš pocit neskutečné splácanosti, podle toho co mě ve který den napadlo kdy sem na tom dělal :-D. Ale moc si cením tvého názoru a sem rád že takhle ve mě věříš :-) ... to já to nedokážu.
klaveska's avatar
když na to teď koukám, tak mi to připadá jakoby se ten človíček dostal do nějaké jiné dimenze a viděl teď svět s určitým nadhledem, že to, jak jednáme (války apod), bude mít stále horší následky do budoucna a nic už nebude jako dříve.. a ty ještě dokážeš věcí, osobně na to dohlédnu :D
Rievil's avatar
Díky za takovou podporu, dávku představivosti a výkladu toho obrázku :-), nevíš jak moc mě těší že nad tím přemýšlíš, to je pro mě asi největší výhra.
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In