Dreams

1 min read
Ratsilves's avatar
By Ratsilves
0 Favourites
9 Comments
337 Views
Jeden mokry nos, jeden ziejący pysk, jeden serdeczny język, para brązowych oczów, para uszów, jeden brzuch i grzbiet, cztery rozbiegane łapy i jeden merdający ogon.
Chcę psa. Czyli chyba zbyt wiele.
Published:
© 2010 - 2020 Ratsilves
Comments9
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Nosterineth's avatar
Witek, nie łam się.
Mnie to marzenia dręczyło przez niemal 19 lat. I nadal żyję. Kiedyś się spełni Twoje marzenie, będziesz miał psa, będziesz miał wilczaka, zobaczysz ;)
Ratsilves's avatar
Hyhy, terefere, to chyba jak już będę miał własny dom w Srebrnej i będę milionerem...
Nosterineth's avatar
Och, przestań, bo marudny jesteś! ;P
Ja też swego czasu przeszłam kryzys jeśli chodzi o marzenie o psie. Ale potem doszłam do wniosku, że właściwie jestem wystarczająco szczęśliwa tylko o nim marząc. Bo elementy biografii (typu: brak warunków czasowo-organizacyjnych, perspektywa studiowania w innym mieście etc) niemal wykluczające możliwość posiadania psa bez unieszczęśliwiania biednego zwierzaka już pomijam.
Także, Witek, uszy do góry i hajże do przodu przez życie! Bez zbędnego smucenia się, bo, uwierz, szkoda na to czasu. Życie jest za krótkie na zamartwianie się.
Ratsilves's avatar
Życie jest też za krótkie na realizację niektórych marzeń. Błędne kółko, lol.
Nosterineth's avatar
Wirtualnie przywalam Ci i przywołuję do porządku! Bo nawet jeżeli jest tak jak mówisz, to już nie masz na to wpływu i możesz albo pogrążyć się w smutku i żalu do końca swoich dni (co jest, nie oszukujmy się, obiektywnie rzecz biorąc raczej bezcelowe) albo nie przejmować się i po prostu żyć dalej ;)
Ratsilves's avatar
Jest dupnie, teraz pewnie będę marzył o rzeczach po za zakresem moich możliwości. I znów za jakiś czas będzie mnie cieszyła gorąca herbata z cytryną.
Thorze, ale mam fazę na na tego psa... już nawet mi się śni. Have I gone mad...?
Nosterineth's avatar
Marzenia... Hmmm, czasem odnoszę wrażenie, że są złem, dziełem Szatana, czystą nienawiścią skierowaną ku rodzajowi ludzkiemu i w ogóle to one zabrały krzyż spod pałacu ;P
Z cytryną? A fe! Ja tylko zieloną z miętą ostatnio piję :D
Gone mad? Witek, ty have been mad od zawsze! xd
Ratsilves's avatar
To był cytut, Ty profanko xd
View all replies
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In