Promedyanet

2 min read

Deviation Actions

Promedyanet's avatar
By
2 Comments
2K Views

Web sayfalarımızı  tasarlarken müşterilerimizin istegi doğrultusunda Hareket etmeye çalışıyorsak 'da, bizden istedikleri Çalışmalar  internet ve seo  Konularında aykırılık gösteriyorsa kendilerine met grammar bildiriyoruz. Örnek; Ağır Bir flash site istediklerinde Arama motorlarında olamayacaklarını ve çalışmanın onlara Artı ve eksilerini örneklerle anlatıyoruz.

Vektörel Tabanlı Çalışmalar

Bilgisayarda Yapılan Çizim ve Grafik çalışmalarına vektörel Tabanlı Çalışmalar diyoruz. Örnek Olarak   logo çizilmesi , grafiksel animasyonların yapilmasi met TÜR Çalışmalar sınıfına girer. Resim VEYA Video uzerinde Çalışma yapılacaksa var Olan materyallerin işlenmesi vektörel Tabanlı Çalışma sınıfına girmiyor, biz buna tasarım diyoruz.  

Sayfa Tasarımları

Dergi katalog ve el ilani  Tarzı Yapılan tasarımlardır. Gerek vektörel Bir Çalışma Ile sayfanın Göz Alıcı Bir Duruma getirilmesi gerekse fotoğraflarla desteklenmesi Sonucu Ortaya Çıkan çalışmalardır. Genellikle Basili yayınlar for hazırlanırlar.  

Web Tasarımları

Oluşturulacak Olan web sayfasinin görselliğinin önceden hazırlanmasıdır. Basili yayınlardan farkı sayfada işletilen kodların Olması, resimlerin VEYA videoların internet ortamında internet kullanıcısına Çabuk ulaştırılması esastır.    

 

Kocaeli web tasarım, Kocaeli web sitesi, internet sitesi yapanlar, web sitesi yapanlar, web tasarım yapanlar, Web Tasarım,

Published:
© 2013 - 2021 Promedyanet