Shop Forum More Submit  Join Login
About Design & Interfaces / Professional Kocaeli web tasarımMale/Turkey Recent Activity
Deviant for 6 Years
Needs Core Membership
Statistics 1 Deviation 2 Comments 1,988 Pageviews
×

Newest Deviations

No deviations yet

Favourites

No Favourites yet.

Watchers

No watchers yet.

Groups

This user is not currently part of any groups.

Activity


Web sayfalarımızı  tasarlarken müşterilerimizin istegi doğrultusunda Hareket etmeye çalışıyorsak 'da, bizden istedikleri Çalışmalar  internet ve seo  Konularında aykırılık gösteriyorsa kendilerine met grammar bildiriyoruz. Örnek; Ağır Bir flash site istediklerinde Arama motorlarında olamayacaklarını ve çalışmanın onlara Artı ve eksilerini örneklerle anlatıyoruz.

Vektörel Tabanlı Çalışmalar

Bilgisayarda Yapılan Çizim ve Grafik çalışmalarına vektörel Tabanlı Çalışmalar diyoruz. Örnek Olarak   logo çizilmesi , grafiksel animasyonların yapilmasi met TÜR Çalışmalar sınıfına girer. Resim VEYA Video uzerinde Çalışma yapılacaksa var Olan materyallerin işlenmesi vektörel Tabanlı Çalışma sınıfına girmiyor, biz buna tasarım diyoruz.  

Sayfa Tasarımları

Dergi katalog ve el ilani  Tarzı Yapılan tasarımlardır. Gerek vektörel Bir Çalışma Ile sayfanın Göz Alıcı Bir Duruma getirilmesi gerekse fotoğraflarla desteklenmesi Sonucu Ortaya Çıkan çalışmalardır. Genellikle Basili yayınlar for hazırlanırlar.  

Web Tasarımları

Oluşturulacak Olan web sayfasinin görselliğinin önceden hazırlanmasıdır. Basili yayınlardan farkı sayfada işletilen kodların Olması, resimlerin VEYA videoların internet ortamında internet kullanıcısına Çabuk ulaştırılması esastır.    

 

Kocaeli web tasarım, Kocaeli web sitesi, internet sitesi yapanlar, web sitesi yapanlar, web tasarım yapanlar, Web Tasarım,

deviantID

Promedyanet's Profile Picture
Promedyanet
Kocaeli web tasarım
Artist | Professional | Design & Interfaces
Turkey
Kocaeli ilinde web tasarım üzerine çalışıyoruz. Web tasarımın gerekliliklerini iyi bilmekle birlikte işletmeler veya kişisel sitelerin amacına ulaşabilmesi için internet ortamında nasıl davranılması gerektiğini site sahibine anlatıyoruz. Grafik tasarım, web tasarım, video prodüksiyon üçlüsünü internet ortamında kullanarak site ziyaretçilerine doyurucu bilgi vermenin yollarını site sahibine anlatarak, internet sitesinin amacına tam olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

Comments


Add a Comment:
 
No comments have been added yet.