Shop Forum More Submit  Join Login

Comments


:iconsus-rip:
SuS-Rip Featured By Owner May 25, 2013
Nebudu se tu rozepisovat anglicky,kdž jsme všichni z ČR xD
Mám ráda Vaši skupinu a jsem i moc ráda,že jste tu ,na DA. Držím Vám palce,at Vaše nadšení pro společný cosplay dlouho vydrží a nevzniknou již další neshody,kvuli kterým by ubývalo členů.Taktéž přeji málo propíchnutých prstů od jehel,při šití kostýmů a hlavně- Ať Vás cosplay nikdy nepřestane bavit. :)
Good luck xD
Reply
:iconpragueshitaict:
PragueShitaiCT Featured By Owner May 26, 2013
Děkujeme mockrát. :) Každý takhle pozitivní komentář nás velice potěší a je krásné, že si někdo vyhradí trošku času něco takového napsat ^_^ A lidi, co takové komenty/zprávy píší jsou přesně ty, kvůli kterým stojí za to na těch cosplayích dál makat. Děkujeme moc. :)
Reply
:iconsus-rip:
SuS-Rip Featured By Owner May 26, 2013
Není vůbec zač. ;-) Sama jsem byla členkou cosplay teamu a vím jaké to je.Vzhledem k tomu,že jste ovšem tak dlouho vydrželi a stále se zlepšujete,nezbývá mi nic jiného,než být dál Vaším příznivcem,kterým jsem opravdu ráda. ;-)
Ještě jednou-není vůbec zač. :)
Reply
:icontaya-hime:
Taya-hime Featured By Owner Apr 27, 2013  Hobbyist Traditional Artist
I love your work, guys :) I hope you're not gonna stop making good cosplays :D I wonder...what about to try something like "photo story"? Something what really happened in Naruto or something of your own...it's just my thought, it's up to you of course :D
Anyway, good luck in the future :)
Reply
Add a Comment: