Group Info Group Founded 9 Years ago 779 Members
34,047 Pageviews707 Watchers

InspiracjeGarry Winogrand: All Things Are Photographable

Random from Featured

stairway to heaven by BelcyrPiotr stairway to heaven :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 1,428 210 Poland 21 by lonelywolf2 Poland 21 :iconlonelywolf2:lonelywolf2 502 55 Poland 11 by lonelywolf2 Poland 11 :iconlonelywolf2:lonelywolf2 616 65 Saint Czarnowo by Sesjusz Saint Czarnowo :iconsesjusz:Sesjusz 107 22 Winder in Poland - part 2 by Sesjusz Winder in Poland - part 2 :iconsesjusz:Sesjusz 361 62 going into battle by BelcyrPiotr going into battle :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 58 17 Indicators by BelcyrPiotr Indicators :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 45 10 reminders by BelcyrPiotr reminders :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 61 14 expose finger by BelcyrPiotr expose finger :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 51 12 Sea Fog IV by mutrus Sea Fog IV :iconmutrus:mutrus 84 8 constant by BelcyrPiotr constant :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 162 29 at the end of the road by BelcyrPiotr at the end of the road :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 135 13 A by BelcyrPiotr A :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 416 88 queue by BelcyrPiotr queue :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 77 11 Wormhole by BelcyrPiotr Wormhole :iconbelcyrpiotr:BelcyrPiotr 119 24

W Naszej kolekcji znajduje się już ponad 699 zdjęć polskich artystów, które zostały nagrodzone DD. Zobacz całą galerie!

Affiliates

Dołącz również do:
:iconpolska-malowana::iconpolishphotomodel::iconcreativeculturegroup::iconpodlasie:

Dziękujemy za odwiedziny!

You're not here because you're not logged in
:iconskarzynscy::icongreko102::icontrentos7::iconschelly::iconzbobam::icon77seven77::iconabbb1991::iconanylife::iconpiee3::iconnorthtea94:

Witajcie w/Welcome to PhotoClubPoland

Grupa PhotoClubPoland powstała, aby skupić w jednym miejscu społeczność polskich 'deviantów' fotografów. Celem przewodnim jest prezentacja prac, wzajemna inspiracja, wymiana idei, myśli i doświadczeń związanych z tą dziedziną sztuki.
Zapraszam serdecznie wszystkich pasjonatów, zawodowców i hobbystów do przyłączenia się i dzielenia się swoimi fotografiami z pozostałymi grupowiczami.

Z pozdrowieniami
pavboq

-------------------------------------------------------------------------

The PhotoClubPoland Group was founded to bring together Polish photographers on deviantart into one place. The purpose of that is to present our works, inspire each other, exchange ideas, thoughts and experiences linked with photography.
Everyone with a passion to photography both pros and hobbyists are very welcome to join us and share pictures with the other members of the group.

If you are not Polish or a photographer, please feel free to watch this space, favour works and add comments.

Regards
pavboq

Deviants

Admins

Ogólne zasady przyjmowania prac:
  • Zdjęcia muszą być Twojego i tylko Twojego autorstwa.
  • Maksymalnie 2 wysłane zdjęcia na tydzień.
  • Aby zdjęcie zostało dodane do galerii musi ono wpierw uzyskać pozytywne głosy trzech adminów, czuwających nad ogólnym poziomem grupy.
    Pamiętajcie, że admini są tylko ludźmi i mogą się mylić. Niech odrzucenie pracy w żaden sposób Was nie zniechęca. :)
  • Dodajemy zdjęcia do właściwych sobie folderów. Jeżeli zaś czujesz, że brakuje odpowiedniego folderu dla Twojego, daj nam znać, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby rozwiązać ten problem.
  • Do folderu „Oto Polska” zgłaszamy prace ukazujące Polskę i Polaków waszymi oczyma z waszego niepowtarzalnego punktu widzenia.
Za czym nie przepadamy:
Nic nie znaczących, kiepskiej jakości, przekombinowanych fotek z ogromnym podpisem lub znakiem wodnym dA, pstrykanych dla kaprysu. Dyskretne sygnaturki są akceptowalne.

Przed wysłaniem zdjęcia zalecany jest dystans do własnej twórczości. Zachęcamy również do ciągłej nauki i doskonalenia umiejętności fotograficznych.

Founder


:iconpavboq:

Co-Founders


:iconalannahwilder::iconnatucya::iconannamazur::iconwojciechdziadosz::iconsiwymortis::iconomoniko::iconcanismaioris::iconpociej::iconateist-kleranty::iconxbastex::iconschelly:

Artist promotion

Comments


Add a Comment:
 
:iconsinn-photos:
sinn-photos Featured By Owner Jun 19, 2018  Hobbyist Photographer
Z przykroscia musze opuscic grupe. Moze moje zdjecia nei sa szczytem perfekcji, bo to tylko amatorka, ale nie uwazam, ze trzeba je zaraz odrzucac. Zegnam grupe i nie bede jej polecac, skoro i tak nc tu nie da rady dodac.
Reply
:iconxbastex:
xbastex Featured By Owner Jun 19, 2018  Hobbyist Photographer
Szkoda, że tak to odbierasz. Rolą administratorów w moderowanej grupie jest podejmowanie decyzji o akceptacji bądź odrzucenia zdjęcia. Każda grupa ma swoje zasady i swoje kryteria. Normalnym jest, że część zdjęć zostaje odrzucona. Rozumiem, że nie jest to miłe gdy dotyczy własnego zdjęcia. Moje zdjęcia wielokrotnie zostawały odrzucone w bardziej elitarnych grupach i zawsze szanowałem taką decyzję. Jako moderator myślę zawsze o odbiorcach, o tym żeby odnajdywali w tej grupie dobre zdjęcia którymi mogą się inspirować. Nie mogę akceptować każdego zdjęcia z obawy, że ktoś się obrazi i wyjdzie z grupy.
Oczywiście na dA funkcjonują grupy które mają ustawioną auto-akceptację, ale czego można się nauczyć z takich grup?

"Moze moje zdjecia nei sa szczytem perfekcji, bo to tylko amatorka, ale nie uwazam, ze trzeba je zaraz odrzucac."

Co to jest "amatorka"? Fotograf amator to nie jest ktoś kto robi złe zdjęcia. Amatorem może być ktoś kto będzie robił lepsze zdjęcia od niejednego profesjonalisty bo różnica jest tylko w tym, że amator na fotografii nie zarabia.
Jeśli sama zauważasz, że nie są szczytem perfekcji to idź w dane miejsce drugi raz, a jak trzeba to trzeci bądź pięćdziesiąty i zrób zdjęcie tak żeby było szczytem perfekcji. Wtedy chętnie je zaakceptuje.
Reply
:iconsinn-photos:
sinn-photos Featured By Owner Jun 20, 2018  Hobbyist Photographer
Śmieszne, ze tylko polaczki tak sie cackają nad jakości zdjec i "profesjonalnym" kadrem. Jestem adminem w innyfch grupach i tak nie ma takiego ciśnienia. Dlatego uwazam, ze nic na sile. Nie podobaja sie Wam moje zdjecia a mnie Wasze zasady to good bye.
Reply
:iconxbastex:
xbastex Featured By Owner Jun 20, 2018  Hobbyist Photographer
Jakość nie jest priorytetem. Jeśli zdjęcie ma temat to jakość zdjęcia nie jest ważna. Nawet zdjęcie rozmyte i prześwietlone może przejść do historii; przykład Robert Capa i jego zdjęcie z plaży "Omaha" podczas lądowania w Normandii. Jak najbardziej zaakceptowałbym takie zdjęcie. Jest wiele grup na dA w których liczy się jakość zdjęcia i nie są to grupy zarządzane przez polaków, nie mówiąc już o użytym przez Ciebie określeniu.


Reply
(1 Reply)
:icondominikaaniola:
DominikaAniola Featured By Owner Feb 4, 2017  Hobbyist Photographer
Grupa umarła..
Reply
Add a Comment: