orchidka's avatar
Jitka
96 Watchers21.1K Page Views350 Deviations
Primrose
0
1
Spring
0
1
Spring flowers
2
1
Spring flower
0
0
Hannibal2
0
1
Hannibal
1
2
Armin van Buuren
0
1
The dog
0
0
FC Banik Ostrava
0
1
Pink florets
0
2
See all
Jun 8
Czech Republic
Deviant for 11 years
Badges
Super Llama: Llamas are awesome! (25)
Dovolena / Holiday
Ahojky, stále ještě užívám volna, i když akčnější část dovolené v Krkonoších a na Šumavě mám za sebou, stejně jako dvě návštěvy ZOO v Brně a Olomouci. Postupně přihodím pár fotek z předešlého týdne  :). Děkuju za každou vaši návštěvu mého profilu. orchidka Google translation: Hi, still enjoying time off, even though part akčnější holiday in the Šumava Mountains and I have had, as well as two visits to the Zoo in Brn
0
0
Sorrow
Toto a následující období je pro mě obdobím bez inspirace, chuti do života a dalšího focení. I přesto děkuju všem, kteří mou galerii zhlédnou a občas udělí nějaký ten :+fav:. Všem děkuju...  :hug: Google translation: This and the following is my period without inspiration, passion for life and the next photo shoot. I still thank you to all who watch a mine gallery and occasionally do some one :+fav:. Thank you all ... :hug:
5
0
Vesely Vanoce and PF 2010
Všem, ať těm, kteří můj profil sledují pravidelně nebo těm, kteří jen občas nahlédnou, přeju příjemné prožití vánočních svátků, pohodový vstup do Nového roku a v novém roce co nejvíce vydařených dní a vůbec všecho, co si jen budete přát! Všechno nej... :)
12
0

Comments292

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In