orchidka's avatar
Jitka
94 Watchers21.4K Page Views350 Deviations
Artist
Badges
Super Llama: Llamas are awesome! (26)
My Bio
Current Residence: Brno
Favourite genre of music: pop/rock
Operating System: Win 7
MP3 player of choice: Evolve

Favourite Movies
WALL-E, Step Up 1, 2, Harry Potter...
Favourite Games
Roller Coaster Tycoon

Dovolena / Holiday

Dovolena / Holiday

Ahojky, stále ještě užívám volna, i když akčnější část dovolené v Krkonoších a na Šumavě mám za sebou, stejně jako dvě návštěvy ZOO v Brně a Olomouci. Postupně přihodím pár fotek z předešlého týdne  :). Děkuju za každou vaši návštěvu mého profilu. orchidka Google translation: Hi, still enjoying time off, even though part akčnější holiday in the Šumava Mountains and I have had, as well as two visits to the Zoo in Brn

Sorrow

Sorrow

Toto a následující období je pro mě obdobím bez inspirace, chuti do života a dalšího focení. I přesto děkuju všem, kteří mou galerii zhlédnou a občas udělí nějaký ten :+fav:. Všem děkuju...  :hug: Google translation: This and the following is my period without inspiration, passion for life and the next photo shoot. I still thank you to all who watch a mine gallery and occasionally do some one :+fav:. Thank you all ... :hug:

Vesely Vanoce and PF 2010

Vesely Vanoce and PF 2010

Všem, ať těm, kteří můj profil sledují pravidelně nebo těm, kteří jen občas nahlédnou, přeju příjemné prožití vánočních svátků, pohodový vstup do Nového roku a v novém roce co nejvíce vydařených dní a vůbec všecho, co si jen budete přát! Všechno nej... :)

Comments 288

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
great work !
nice gallery :)
Děkuju za fava :-*
Díky za fav. :w00t:
Není zač :)
A ještě jednou díky. :D