Shop Forum More Submit  Join Login
About Deviant Agnieszka21/Female/Poland Recent Activity
Deviant for 4 Years
Needs Core Membership
Statistics 65 Deviations 585 Comments 10,007 Pageviews
×

Newest Deviations

Mazurek by OldCook Mazurek :iconoldcook:OldCook 8 8 Cook Up! by OldCook Cook Up! :iconoldcook:OldCook 3 6 Cooking time! by OldCook Cooking time! :iconoldcook:OldCook 5 20 Amazing! Czy Wy to widzicie?! 0.o by OldCook Amazing! Czy Wy to widzicie?! 0.o :iconoldcook:OldCook 0 15 Origami Gryphon ^^ by OldCook Origami Gryphon ^^ :iconoldcook:OldCook 5 0 My the smalest origami unicorn by OldCook My the smalest origami unicorn :iconoldcook:OldCook 4 20 Origami Car - Fiat 126p by OldCook Origami Car - Fiat 126p :iconoldcook:OldCook 5 14 Origami Prehistoric Squirrel by OldCook Origami Prehistoric Squirrel :iconoldcook:OldCook 3 2 Minion Origami 3D by OldCook Minion Origami 3D :iconoldcook:OldCook 8 16 BOOO! by OldCook BOOO! :iconoldcook:OldCook 3 25 Me and my Best Friend :) by OldCook Me and my Best Friend :) :iconoldcook:OldCook 3 28 Origami dragon III by OldCook Origami dragon III :iconoldcook:OldCook 9 2 One chef coat and so many memories... by OldCook One chef coat and so many memories... :iconoldcook:OldCook 1 2 Origami unicorns by OldCook Origami unicorns :iconoldcook:OldCook 8 4 Unicorn origami = jednorozec origami :3 by OldCook Unicorn origami = jednorozec origami :3 :iconoldcook:OldCook 3 14 Bouquet of flowers origami by OldCook Bouquet of flowers origami :iconoldcook:OldCook 14 45

Favourites

For You, With Love by yanadhyana For You, With Love :iconyanadhyana:yanadhyana 826 33 Eagle by SzybkiWonsz Eagle :iconszybkiwonsz:SzybkiWonsz 1 4 Motor by SzybkiWonsz Motor :iconszybkiwonsz:SzybkiWonsz 2 4 Gaja :) by SzybkiWonsz Gaja :) :iconszybkiwonsz:SzybkiWonsz 3 2 Flower by SzybkiWonsz Flower :iconszybkiwonsz:SzybkiWonsz 1 0 Img 20140429 161800 by SzybkiWonsz Img 20140429 161800 :iconszybkiwonsz:SzybkiWonsz 2 4 Justice by Ashiria Justice :iconashiria:Ashiria 50 18 Necromancer by Ashiria Necromancer :iconashiria:Ashiria 63 16 Warrior by Ashiria Warrior :iconashiria:Ashiria 35 13 Ent by Ashiria Ent :iconashiria:Ashiria 55 11 LittleOne by Eulalianna LittleOne :iconeulalianna:Eulalianna 5 2 Squirrel by Dorota97 Squirrel :icondorota97:Dorota97 16 31 Wedding by Dorota97 Wedding :icondorota97:Dorota97 13 30 Squirrel by Dorota97 Squirrel :icondorota97:Dorota97 18 26 . by Dorota97 . :icondorota97:Dorota97 11 19 Color Art-01 by art2117 Color Art-01 :iconart2117:art2117 3 2

Groups

Activity


Hej ho! Dawno mnie tutaj nie było i mam teraz ogromne wyrzuty sumienia, że nikogo nie poinformowałam o tym, że robię przerwę.. Boję się, że straciłam kontakt z ważnymi dla mnie osobami z DA.. :c Mam nadzieję, że uda mi się odtworzyć chociaż część z tych znajomości..
Postaram się to wszystko jakoś odpokutować.. :)

Aż korci mnie, żeby chociaż trochę wytłumaczyć powody mojej nieobecności.. Mimo, że mogą wydawać się durne i bez sensu dla mnie jednak coś znaczyły ;) Tak wiem, winny się tłumaczy.. Ale chwila, moment.. jestem winna więc mam do tego prawo xD
Napiszę to w wielkim skrócie, bo mega weny na rozpisywanie się też nie mam; aczkolwiek siły za dużo też nie- kolejny ciężki dzień mam za sobą. Pisząc to wygrzewam się już w ciepełku łóżka powoli odchodząc w objęcia Morfeusza :)

Generalnie? Praca, praca i jeszcze raz praca. Gdyby nie ona moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej (czego sobie totalnie nie wyobrażam). Uczenie się w szkole i jednocześnie praca w gastro weszły już mi do krwi i tak łatwo się ich nie pozbędę- śmiem twierdzić- zadanie niewykonalne.

Ale do rzeczy...
Grudzień.. cholernie ciężki miesiąc dla mnie i mojej ogólnej wytrzymałości. Połączenie ogromnego natężenia nauki, pracy (nieraz po szkole od razu tam leciałam na kilka godzin- cały dzień nieraz nie było mnie w domu) no i oczywiście przygotowań do świąt a potem moich urodzin.. Kumulacja wszystkiego..
Styczeń z kolei był miesiącem pracującym. Wyrobiłam ponad 220 godzin kosztem tego, że olałam 1,5 tygodnia szkoły na rzecz pracy. Byłam w niej właściwie codziennie przez co łącznie w całym styczniu miałam 4 dni wolne- w pozostałe 27 byłam w pracy.. Najcięższy miesiąc od początku mojej 'kariery' w Avo. Nowe menu i dużo stresu dały się wszystkim we znaki. Doszło nawet do tego, że "pyskowałam" zastępcy szefa kuchni (co niestety odbiło się na mnie potem). Przez ten cały kryzys nawet chciałam odejść. Na szczęście sytuacja nieco się poprawiła i od tego głupiego pomysłu odeszłam.
A luty? Miesiąc ważny dla mnie pod względem prywatnym (nie będę się w to zagłębiać). Avo zostało tylko i wyłącznie na weekendy, nic więcej..

Być może zrozumieliście powody mojej nieobecności. Faktem jednak jest też to, że potrzebowałam chwili wytchnienia i odpoczynku od tego wszystkiego.. Teraz powracam ze zdwojoną siłą :) Jestem gotowa na wszelakie wyzwania- więc śmiało, składajcie mi je :)

Ps. Zastanawiam się jak pogodzić obecność zdjęć gastro, origami i starych rysunków.. Macie jakieś pomysły? :)

deviantID

OldCook's Profile Picture
OldCook
Agnieszka
Poland
Hi! I'm Agnieszka and I'm seventeen years old. I come from Poland. I attend a secondary school. In future I want to be a well-qualified cook. I'm crazy about making origami, backing, cooking, drawing and listening music :D
I'm sorry, but I don't speak English well :c

Heeej! : ) Strasznie cieszę się, że po drugiej stronie wirtualnej rzeczywistości trafiłeś/-aś właśnie na mój profil : > Nawet nie masz pojęcia jak wiele to dla mnie znaczy... :)

Hmm... właściwie wypadałoby tu się przedstawić, więc tak też zrobię ; ) A zatem o OldCook'u słów kilka...
Jestem Starą Poznańską Pyrą (starą, bo już 17 wiosen za mną...). Nazywają mnie Agnieszką, Agą lub też innymi odmianami mojego imienia (kto by pomyślał, że ludzie mogą być tak kreatywni... xD ).
Z racji tego, że od dziecka większość mojego wolnego czasu spędzałam w kuchni "wylądowałam" w Technikum Gastronomicznym. Walczyłam o to kilka lat i na całe szczęście udało mi się wygrać bitwę o moje marzenia... : > (no wiecie, rodzice uważali, że po gastro nie ma przyszłości i wgl :/ )
Na gastro jestem z zamiłowania i nikt ani nic nie zmieni moich planów, dlatego nawet tego nie próbujcie ;)
A w wolnym czasie.... składam origami : > Zajmuję się tym od hmm... ładnych 10 lat. Na początku składałam proste modele, ale pod wpływem czasu nieco się zmieniło :) Poznanie techniki składania origami modułowego było dla mnie bardzo ciekawym odkryciem. W tej technicę siedzę od dobrych 4 lat : >
Niestety teraz nie mam już tyle czasu na moje ori :c Pójście do pracy (jednocześnie ucząc się w szkole) pochłonęło orgomną ilość mojego czasu, dlatego niestety moja aktywność na DA nie jest aż taka, jaką bym chciała... Robię jednak wszystko co w mojej mocy, aby nie zatrzymywać się w miejscu i stale się rozwijać... : >

W sumie to tyle x3 Macie jeszcze do mnie jakieś pytania? Nie musicie się nie bać, więc możecie je śmiało zadawać :) Jeśli tak zapraszam na priva lub GG: 9468244 ;)
Interests

Comments


Add a Comment:
 
:iconszarywilk:
szarywilk Featured By Owner Jan 10, 2016  Hobbyist Traditional Artist
Dziękuję za favy :) :iconthxfavplz:
Reply
:iconrobertcicheckiart:
robertcicheckiart Featured By Owner Dec 29, 2015  Hobbyist General Artist
Wszystkiego najlepszego !   *
Reply
:iconoldcook:
OldCook Featured By Owner Dec 30, 2015
dziękuję :)
Reply
:iconeryk276:
eryk276 Featured By Owner Dec 29, 2015  Hobbyist Digital Artist
Najlepszego! :3
Reply
:iconoldcook:
OldCook Featured By Owner Dec 30, 2015
dziękuję :3
Reply
:iconflomixi:
Flomixi Featured By Owner Dec 27, 2015  Hobbyist Traditional Artist
Dzięki za watcha!
Reply
:iconszybkiwonsz:
SzybkiWonsz Featured By Owner Dec 22, 2015  Hobbyist Artist
dziękować ;3
Reply
:iconanabell18:
anabell18 Featured By Owner Dec 12, 2015  Hobbyist Artisan Crafter
dziękuję
Reply
:iconmegumire:
MegumiRe Featured By Owner Nov 11, 2015  Professional Interface Designer
Thank you so much for the all favs and watch Meow :3 
Reply
:iconpapipi:
PAPIPI Featured By Owner Nov 9, 2015
Dziękuję za watch i favy i komentarz <3 bardzo dziękuję 
Reply
Add a Comment: