nemtekkurutma's avatar
0 Watchers978 Page Views2 Deviations
nemtekkurutma Hasn’t Added Deviations yet
Check back soon!
Deviations Coming Soon!
Check back soon to see nemtekkurutma's deviations.

Collection

Favourites
Collection Coming Soon!
Check back soon to see nemtekkurutma's collection.
nemtekkurutma Hasn’t Joined Any Groups yet
Once they’ve joined groups, you’ll see them here.
nemtekkurutma is not a Group Admin yet
Groups they admin or create will appear here
Artist // Professional // Other
Badges
Llama: Llamas are awesome! (6)
My Bio
2014 Yılında Kurulan Firmamız inşaat alanında Kurutma ve Isıtma olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle kurutma garantili işlere imza atmaktayız. kurutma öncesi yerinde keşif yapar uygunluk doğrultusunda nem kurutma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kurutma alanında hizmetlerimiz ise ; Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton kurutma, İnşaat Kurutma, Parke Kurutma, Nem Alma Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma gibi bir çok alanda ve mekanda hertürlü ortamda kabus olan nemli alanlar sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır.

Isıtma alanında hizmetlerimiz ise ; Sera Isıtma, Atölye Isıtma, Şantiye Isıtma, Düğün Salonu Isıtma gibi bir çok alanda hem ısıtma hem ısımak ısıtıcı ile kurutma alanında ; Isıtıcı ile İnşaat Kurutma, Isıtıcı ile Yapı Kurutma, Isıtıcı ile Bina Kurutma, Isıtıcı ile Beton Kurutma ve tüm İnşaat alanlarında kullanılan mazotlu ve Elektrikli ısıtıcı cihazları kiralama hizmetimiz mevcut.

Türkiye'de birçok il ve ilçelerde hizmet veren firmamız özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve birçok ilde tam faliyetlerimize devam ederek sizlere hizmet ediyoruz.

Özellikle Cihaz Kiralama üzerine hizmet veren firmamız isteğinizde nem kurutma cihazı satışı ve desteği vermektedir.

Favourite Visual Artist
nem alma
Favourite Movies
nem alma
Favourite TV Shows
nem alma
Favourite Bands / Musical Artists
nem alma
Favourite Books
nem alma
Favourite Writers
nem alma
Favourite Games
nem alma
Favourite Gaming Platform
nem alma
Tools of the Trade
nem alma
Other Interests
nem alma, nem kurutma, inşaat kurutma

Tekirdag Nem Alma Hizmetleri

Tekirdag Nem Alma Hizmetleri

Tekirdağ nem alma hizmetleri çok geniş bir sektörün kaliteli çalışmalarıyla destekleniyor. Bu bölgede nem sorunu gözle görülür boyutta ve çoğu zaman dikkat çekiyor. Ticari amaçlı olarak işletmelerin, bulunduğu ortamları kontrol ettirilmesi son derece önemli. Buna bir de yaşam mekânlarını ekleyecek olursak, insanların sağlık sorunu yaşamaması için bu konuda teknolojiden yardım almaları son derece gerekli. Nem alma cihazlarının kalitesi günden güne arta

Bolu Nem Alma Hizmetleri | Nem Alma | NEMTEK 0530

Bolu Nem Alma Hizmetleri | Nem Alma | NEMTEK 0530

Bolu nem alma hizmetleri, Bolu ili ve ilçelerinde nem alma sorunlarını gidermede hızla gelişiyor, büyük bir hızla farkını günden güne daha çok göstermektedir. İnsanların rutubet ve nem konusundaki her türlü ihtiyacı, bu muazzam teknoloji ve modern cihazlar ile karşılanabilir durumda. Şehir olarak gelişmeye çok müsait olan Bolu, Sanayi bakımından da yükseliş içerisinde. İnşaat sektörünün yine bu bölgede gözle görülür ve hızlı bir geli

Comments 1

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Randamu-ChanHobbyist General Artist
Welcome to deviantArt!~<3
John 3:16~<3