Recommended for you
NanamiHoro's avatar
:Ripperologist:
By NanamiHoro   |   Watch
2 3 113 (1 Today)
Published: September 27, 2015
© 2015 - 2019 NanamiHoro
A birthday present for KadetJaina :D (Big Grin)  
And because I had aaaabsolutely no idea what to draw it´s just something... something like this. Just a quickie but hope you like it.
Happy Birthday Party 
Image size
600x895px 70.93 KB
Recommended for you
Comments3
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
KadetJaina's avatar
A až ho chytim, tak budu velmi zklamaná a vrátím se ke svým osobním představám Jacka, protože jsou mnohem víc cool, než skutečnost.
Člověk musí jít za svými sny! :D
Děkám :'3
NanamiHoro's avatar
NanamiHoroHobbyist General Artist
Tak je to vždycky. Člověk se za něčím honí a když na to přijde, řekne si ´Nah.´ a vrátí se k tomu svýmu. A co se týče Jacka konkrétně, jeho postava je záhada. Kdyby ho někdo odhalil, už by to záhada nebyla a neštěkl by po něm ani zbloudilej pes. Ale i tak by se určitě našli lidi, co by s vyřešením nesouhlasili a dál by si věřili v svoje, takže ne, dokud někdo nevynalezne stroj času, což podle mě nebude dvakrát brzo, záhada jménem Jack je otevřena a Ripperologové mají po večerech co dělat >:´D
Není zač :)
KadetJaina's avatar
Prosimtě, víš kolikrát už ho "zaručeně chytili"? :D To by se jeden nedopočítal. Od deníků po šátky s DNA. A beztak to nebyl ani jeden z nich.
Já mám vzhled pro svého příběhového Jacka a jsem s ním spokojená :D. Pravdu se člověk beztak nikdy nedozví a má osobní teorie je tak, že to stejně nedělal jeden chlap.
©2019 DeviantArt
All Rights reserved