• Listening to: I like to move it move it! Ya like to MOVE IT!
  • Reading: Posts Posts Posts
  • Watching: another zombie biting the dust ;x
  • Playing: Board Games & volleyball
  • Eating: zombies!
  • Drinking: their blood!
!! POSTUJCIE W TEMATACH FABULARNYCH!!  :chainsaw:

Nowe informacje będą zaznaczane symbolem :target: i będą pojawiać się na końcu journala.

:bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:

Opieka nad kontem spoczywa na:

:icondistant-traveller: :iconcrow1: :iconsaovine:

Konto stanowi bazę :spotlight-left: FORUM MULTIWORLD   :spotlight-right:

:bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred:

Osoby z Forum Multiworld 1.0 obecne również na DA to:

:iconchimeria: :iconxellas-de-xan: :iconniziolek: :iconnoire-ighaan: :iconousagio: :iconkerowyn-: :iconirian: :iconsatsuki-herro:  :iconilitenir: :iconmocushla: :iconcyklamenowy-kot: :iconjianz: :iconyunato: :iconseymo: :iconwindukind: :iconmaczer: :icondebart: :iconrosomak:  :iconyuby: :iconurzuehren: :iconiranahl: :iconhawcmon: :iconroevean: :iconbokler: :iconloboba: :iconbrujah1685r: :iconaszurbanipal: :iconim-ho-tep: :iconmwlockwood: :iconcraftmaster: :iconnitopir: :iconcyferek: :iconryuzoku: :iconlaughingfaroo: :icong-v-s: :iconraflik: :iconkrukulec: :iconharitsuke: :iconsilentcruise: :iconakaryuu: :iconmellionakei: :iconkorsarz: :iconscuffle6: :icont3rpsychora: :iconluisse: :iconnorrdec:

Jeśli ktoś nie chce być na liście wystarczy jeden komentarz. Jeśli kogoś brak, proszę się z łaski swojej upomnieć.

:bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred:

Osoby odpowiedzialne za dbanie o konto Multiworldowe na DA umieszczają w galerii konta mniejsze wersje prac związanych z forum, umieszczonych na indywidualnych kontach deviantowiczów. Jeśli wpadło Ci w oko jakieś dzieło, tudzież sam jesteś autorem takowego PROSIMY O LINKA DO PRACY!

Opiekunowie konta multiworld postanowili wrzucać na nie prace forumowiczów umieszczając w opisie linka przekierowującego.
Obligatoryjne (trudne słowo znaczące 'obowiązkowo' ) jest favowanie i komentowanie prac NA KONCIE AUTORA!

:bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred: :bulletred:

W ramach profilaktyki nadal BARDZO PROSZĘ O PODWATCHOWANIE KONTA MULTIWORLD

:bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:


:bulletgreen:   Z ŻYCIA FORUM: :bulletgreen:


:bulletblue: KIRIBANY - Jesli komuś zdarzy się nabić Kiribana na koncie MW to jest proszony o jego wykonanie. To Wy informujecie na głównej o ich nabiciu, więc sami automatycznie narzucacie sobie jego zrobienie.

:bulletblue: Rodzina produktów marki MW jest już całkiem spora. Oprócz naszego bazowego forum (forum.multiworld.pl), konta na DA (multiworld.deviantart.com) nasi forumowicze spotykają się również na stronach komiksu MW (komiks.multiworld.pl), gildii Ragnarok Online (ro-guild.multiworld.pl), czy sojuszu w grze ogame (ogame.multiworld.pl). Linki do wszystkich tych stron znajdują się na naszym preloaderze multiworld.pl

:target: :spotlight-left: FORUM MULTIWORLD   :spotlight-right: MA JUŻ 5 LAT!!

:bulletblue: Teraz możecie w sposób komfortowy przeglądać prace artystyczne i zdjęcia naszych dzielnych artystów! Utworzyliśmy między innymi osobne galerie dla niektórych aktywniejszych użytnowników.

:target: Ruszył projekt MULTIWORLD 2.0 - modernizacja forum, rozliczenie z przeszłością, powiew zmian, nowy świt... Więcej informacji na temat wersji 2.0 naszego forum znajdziecie TUTAJ

Wersja 1.0 Forum Multiworld - Z Archiwum X

Wersja 2.0 Forum Multiworld

:target:  Tegoroczny zjazd Sylwestrowy odbył się w dniach od 30.12.2008 do 2.01.2009 na terenie gospodarstwa agroturystycznego "Dolinia Bobrów" w Wólce Dłużewskiej rzut kilofem od Mińska Mazowieckiego. W imprezie wzięło łącznie udział 19 osób.

Główne atrakcje:
:bulletblue: Wieczorek sylwestrowy w konwencji mhroku, zła, krwi i pożogi, na który zaproszono jedynie najczarniejsze z czarnych charakterów (latorośl Addamsów, Jokera, agenta TPSA, Pożądliwe Pożądanie z FMA, pana Bakterię, chińskiego diabełka i wiele innych - Gospodynią wieczoru oraz osobą, która czuwała nad całością przygotowań (jedzonko, dekoracja, atmosferka) była T3rpsychora

:bulletblue: Crimson Room LARP zorganizowany przez doktora Bakterię..erm...Windukinda, któremu dzielnie pomagał Agent TPSA..erm... Mazoku. Strzeż się noży w pościeli i papieru toaletowego! Argh! Zwycięzcy:
Group I: epic fail - cała drużyna padła od gazu
Group II: Distant-Traveller
Group III: Chimeria

:bulletblue: Board game craze - czyli granie do upadłego w planszówki przywiezione przez Windukinda (e.g. Settlers of Catan, Power Grid, Agricola)

:bulletblue: Left 4 Dead  - Obowiązkowa obecność laptopów (sic!) zaowocowała chęcią na masowe, zespołowe mordowanie zombiaków. Niejednej osobie do tej pory w uszach odbija się dramatyczne 'Hunter!'

:bulletblue: Serca wielu forumowiczów podbiła także karcianka 'Once Upon a Time' - tylko my znamy tajemnicę wysokiej wieży w małej wiosce ;>!! POSTUJCIE W TEMATACH FABULARNYCH!!  :chainsaw:
!! POSTUJCIE W TEMATACH FABULARNYCH!!  :chainsaw:
!! POSTUJCIE W TEMATACH FABULARNYCH!!  :chainsaw:

!!!
Czas trochę rozruszać naszą jedyną placówkę na DA.

Na początek kilka informacji:

Konto to stanowi bazę wypadową forum Multiworld

multiworld.czad.org


Nad kontem czuwają:

:iconsm00k: :icondistant-traveller: :iconseymo: :iconcrow1:

Osoby z forum obecne również na DA to:
:iconmaczer::iconsaovine::iconsatsuki-herro::iconkrukulec::iconwindukind::iconbokler::icong-v-s::iconharitsuke::iconyuby::iconchimeria::iconiranahl::iconxellas-de-xan::iconirian::iconniziolek::iconhawcmon::iconbrujah1685r::iconim-ho-tep::iconmwlockwood::iconnitopir:
Wrzuciłem osoby obecne na zjezdzie. Jesli kogos pominalem przepraszam ;3 Jesli ktos niechce byc wystarczy jeden koment here ;]NEWS:
Część zdjęć ze zjazdu i MultiLARPa została dodana. Enjoy & fav ;3