Deviation Actions

MrZielsko's avatar

Oriental WEBUI - Free PSD

By
Published:
40.6K Views

Description

You can use it only if you:

1. Like me: www.facebook.com/mrzielskoart
2. Let me know at: mrzielsko.deviantart.com/ if you use it for commercial.
3. Where ever you use it, please put some creadits like: "Designed by Zielsko.com" 
4. Enjoy!

Facebook Follow me on facebook. Get free psd and somethings more: www.facebook.com/mrzielskoart

Other FREE PSD:

Free Head Element by MrZielsko Nature Button - FREE PSD by MrZielsko RPG Elements by MrZielsko Ghost Navigation - Free PSD by MrZielsko
Comments24
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
novabiznes's avatar
:star::star::star::star::star-half: Overall
:star::star::star::star::star-half: Vision
:star::star::star::star::star-half: Originality
:star::star::star::star::star-half: Technique
:star::star::star::star::star: Impact

Jak zawsze świetnie wykonane. Widać dobitny talent i wizję . Z chęcią będę śledził fanpage żeby zobaczyć czym nowym mnie zaskoczysz.

Szczerze nie mam nawet do czego się przyczepić . Wykonane oryginalnie . Patrząc na guziki można wyczuć mroczny klimat ( może rpg ? ) . Jedyne co bym dodał to może więcej pasków ładowania ( ich stylów ) do tego layoutu + może na przyszłość 3x kursory zamiast jednego ?

Z pewnością wykorzystam parę elementów do mojej gry Battle of Cultures ( www.battleofcultures.com ) , która niebawem się pojawi <img src="e.deviantart.net/emoticons/s/s…" width="15" height="15" alt=":)" data-embed-type="emoticon" data-embed-id="391" title=":) (Smile)"/> .

Mała podpowiedź , twoja strona jak na mój gust ( zielsko.com ) jest trochę za bardzo ciemna / mroczna ... albo tak mi się przynajmniej zdaje . To tylko moje odczucie .
Co do wszystkiego naprawdę nie ma jak się przyczepić . Masz chłopie talent co aż nadto widać <img src="e.deviantart.net/emoticons/s/s…" width="15" height="15" alt=":)" data-embed-type="emoticon" data-embed-id="391" title=":) (Smile)"/> Życzę sukcesów