MrBeholder's avatar
Stock and Art
364 Watchers35.2K Page Views135 Deviations
Another Butterfly
2
12
Tegenaria domestica
4
19
Ammophila Sabulosa
8
15
Snowflake Pack for Gimp
4
10
Transparent Ribbon
0
3
Free rock textures pack
0
13
Storm of elemental
20
29
Old Rooster
6
21
Cracked Earth
7
17
0
11
See all
Sep 20
Poland
Deviant for 4 years
Wielkie poszukiwania
W związku z rozwojem mojej grupy poszukuję dwóch osób do współpracy. Celem grupy jest zbieranie tekstur, pędzli, poradników, fotografii stockowych i wielu innych tego typu rzeczy. Jeżeli uważasz że nadajesz się do tego i chcesz wziąć udział w czymś "wiekopomnym" zapraszam do kontaktu ze mną. Preferuję luźną pogawędkę - szczegóły na PW. Mile widziane są osoby które także siedzą w tej tematyce po same uszy (: #ResourceArea (https://www.deviantart.com/resourcearea) click In connection with the development group looking for two new Contribut
ResourceArea - stock and textures group
Od jakiegoś czasu prowadzę grupę "ResourceArea" której celem jest zbieranie fotografii stockowej, wszelkiej maści tekstur, plików PSD oraz pędzli. Grupa rozwija się ekspresowo, a co za tym idzie - staram się ją promować możliwie jak najlepiej tylko potrafię. Cieszy mnie niezmiernie że w jej rozwoju wzięło udział tak wiele osób. Doceniam poświęcony czas, ilość znajdujących się prac, ponieważ wiem jak ciężko jest pogodzić to wszystko w "realu". Osoby zainteresowane znalezieniem materiałów kt&#24
Journal #5
Zaczynamy czerwcowe zestawienie najciekawszych znalezisk: --- We start with the June list of the greatest finds: Photography: Digital art: Traditional art:  

Comments805

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
Sparkle-Photography's avatar
Sparkle-Photography|Hobbyist Photographer
Thanks for the :+fav:. :) :heart:
Reply  ·  
mrsbadbugs's avatar
mrsbadbugs|Student Digital Artist
Thank you so very much for the llama! :D >>> I rather like your art style! :)
Reply  ·  
MrBeholder's avatar
No problem, mate! 
Reply  ·  
M-i-t-c-h-e-l's avatar
Luftballon 48 by M-i-t-c-h-e-l  Happy Birthday to you! Best wishes! 5839 by M-i-t-c-h-e-l  
Reply  ·  
cemac's avatar
Wishing you a very :iconbdayplz: from cemac and :icondigitaldelights: and may this year be your happiest and most successful and creative one yet.
:icontiphankeplz::iconsomeconfettiplz::boogie::party::iconcheerplz::iconhappybirthdaycakeplz::iconcheerplz::party::boogie::iconsomeconfettiplz::icontiphankeplz:
Reply  ·