moti80's avatar
moti
5 Watchers3.2K Page Views29 Deviations
Artist // Professional // Varied
Badges
My Bio
ההתחלה
משחר ילדותי ומזכרונותי הראשונים אני זוכר כי אהבתי לצייר. מתוך התעניינותי האישית ומתוך סקרנות ילדותית שאפתי תמיד להתנסות, להתקדם ולחקור את עולם היצירה ומלאכת היד. התעניינות זו הובילה במשך השנים לנסיון רב במגוון טכניקות וחומרים באמנות פלאסטית.
בגיל 11 עשיתי את ציור הקיר בראשון שלי ומאז ועד היום פזורים ברחבי ישראל מאות ציורי קירות פרי מעשה ידיי התעניינותי באמנות החלה בציור ובהתנסות במגוון רב ביותר של טכניקות, אך עד מהרה מצאתי את עולם תלת המימד מעניין ומרגש לא פחות.
כבן לקבלן בניין עבודות בנייה ויצירה לא היו זרים לי ונגישותי לכלי עבודה רק הקלה את מלאכת היצירה וגם כאן צברתי נסיון רב ביותר בפיסול (חימר, שיש, אבן, מתכות, עץ ועוד), נגרות, ריתוך ועבודות מתכת ועוד ועוד.
השכלה ולימודי תואר
בתקופת התיכון למדתי את עבודת עיצוב התפאורות בסדנתו של האמן משה הדרי – תפאורן להקת המחול הקיבוצית לשעבר, אשר פעל להקמת תפאורות ומייצגים רבים בארץ (מוזיאון גולני, מוזיאון חיל השריון בלטרון ועוד)
בשירותי הצבאי פעלתי במסגרת היחידה הטיקסית של מטכ”ל בבניית תפאורות לאירועים וטקסים רשמיים
בשנת 2006 סיימתי את לימודי התואר הראשון במכללת שנקר-ביה”ס הגבוה לעיצוב במחלקה לתקשורת חזותית, בהתמחות בעיצוב למדיה אינטראקטיבית
ציורי גוף ואפקטים
אני פועל ב 7 השנים האחרונות כצייר גוף מקצועי המתמחה באפקטים וציור באיירברש. ייצגתי מספר פעמים את ישראל בתחרות ציורי הגוף העולמית באוסטריה:
ב 2007 דורגתי במקום ה 7 בעולם בקטגוריית איירברש.
ב 2006 במקום ה 10 בעולם בקטגוריית אפקטים מיוחדים.
בזכות הידע הרב שצברתי במשך השנים בפיסול ובעבודה בחומרים, התאפשר לי לגלות את התחום המרתק של איפור אפקטים. התנסיתי ביצירת יצורים, בובות, מסכות ותוספות גוף מגומי וסיליקון בעזרת טכניקות יציקה מתוחכמות.
איירברש
את האיירברש גיליתי לפני כ 12 שנים. כצייר אשר התעמת באופן תמידי עם ציור ריאליסטי ברמה גבוהה, נתן לי האיירברש אפשרות לקדם את ציוריי שלב אחד קדימה. הטכניקה היחודית, נטולת משיכות המכחול מאפשר יצירת ציורים פוטו-ריאליסטיים ברמה גבוהה.
האיירברש איפשר לי יצירת ציורים במהירות וביעילות על פני שטחים גדולים במיוחד או בדיוק למנייטורות. בטכניקה זו ניתן לרדת לרמת פירוט גבוהה ביותר – מעובי שערה ועד ציורי קירות שלמים.
האיירברש מאפשר עבודה על מגוון רב של חומרים, מה שהופך אותו למכשיר יעיל אף יותר. אפשר להשליך את טכניקת השימוש בו לתחומי עיסוק שונים כגון: ציורי קירות, איפור, ציורי גוף, ציור על מכוניות, חולצות וטקסטיל ועוד ועוד.

צילום ומדיה
במשך 10 השנים האחרונות אני עוסק כעצמאי במקצועות הצילום, הפקת הוידאו, עריכת וידאו ואנימציה. במסגרת עבודתי כעצמאי מול חברות הפקה ואירועים עבדתי בצילום ותיעוד אירועים, הפקת תוכן וידאו ובניית קונספט.
בתחום הצילום המסחרי לקוחותי הינם ממגוון תחומי עיסוק שונים כמו איפור וקוסמטיקה, ריהוט, מזון, תכשיטים, אופנה ויופי
מומחיותי בצילום מסחרי וכמעצב גראפי מתבטאים בגישה כוללת ומקיפה אשר מתחילה בפיתוח קונספט, דרך צילום המוצר או השירות ועד לייצוא סופי של תוכן גראפי מוגמר.
בעקבות נסיוני וראייתי את עולם העיצוב בצורה נרחבת, הקמתי את סטודיו שיין לעיצוב ויזואלי. הסטודיו מטפל במספר תחומי עיצוב:
עיצוב גראפי ומיתוג.
עיצוב אינטראקטיב.
הפקה צילום ועריכת וידאו.
צילום מסחרי.
הדמיות תלת מימד.
אפקטים ויזואלים.

לימוד והדרכה
לאחר צבירת נסיון רב בציור בכלל ובציור באיירברש בפרט (כ 12 שנים) אני פועל במגוון מישורים בהפצת והעברת אותו ידע. ניתן למצוא ברשת לא מעט חומר מקצועי אשר פרסמתי בתחום. בנוסף אני מקפיד לבקר בפורומים ובקבוצות דיון שונות ברחבי הרשת ולחלוק גם שם מידיעותיי הרבות.
נסיוני הרב בציור, צילום, פיסול ועבודתי בתעשייה כמעצב מקנים לי יכולת יחודית וברורה בהעברת קורסים בצורה רחבה ומעמיקה.
במשך 9 השנים האחרונות אני מעביר מספר רב של סדנאות, שיעורים פרטיים וקורסים מעמיקים ללימוד איירברש וכיום ניתן למצוא בישראל מאות ציירי איירברש מתלמידי. כיום אני מעביר שיעורים לתלמידים במגוון של תחומי אמנות:
ציור ורישום.
פיסול ויציקות.
איירברש וציורי קירות.
ציורי גוף.
איפור אפקטים.
הלימוד נעשה במסגרת שיעורים פרטיים, קבוצות קטנות, סדנאות חד-יומיותוקורסים מעמיקים.

למה אנחנו?
למוטי שמש יש שיטת לימוד ייחודית אשר פיתח בעצמו במשך 10 שנים.
שיטת הלימוד מוכחת בתוצאותיה וניבנתה עפ”י פידבקים של קרוב ל1000 תלמידים.
.בנוסף להיותו אומן, מוטי שמש הינו מבין הבודדים אשר מתמחים באופן ספציפי ומדוייק בלימוד איירבראש.
תמיד יש לאן להתקדם. מסלול הלימוד מורכב ממגוון רחב של קורסים, נושאים ורמות כל שכל תלמיד יכול להגיע למקסום יכולותיו בצורה הטובה ביותר.
כל תלמיד הנרשם לאחד הקורסים מקבל הנחה תמידית של 10% על כל קורס נוסף.
היחס לכל תלמיד אישי ורצוף גם לאחר סיום הקורסים. ניתן לפנות בכל התייעצות ,שאלה ואפילו סתם לבירה (:.
מגזין האיירבראש הישראלי-כחלק מקידום תחום האיירבראש בישראל, אנו משיקים את אתר מגזין האיירבראש הישראלי, אשר יהווה מקור מידע ובית לקהילת האומנים העוסקים בתחום בישראל.
קבוצת אומנים-כחלק בלתי נפרד מקידום תלמידנו,הסטודיו מפעיל, משווק ומקדם בפועל “סוכנות” אומנים אשר מספקת עבודה מעשית ובתשלום לתלמידים מצטיינים.

Comments 2

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
moti80Professional General Artist
moti80Professional General Artist