Shop Forum More Submit  Join Login

Trzy kolory to jest to!

Tue Dec 12, 2017, 5:50 AM
To, że jestem człowiekiem chaosem to coś naturalnego. Tak było, jest i będzie. Ma to oczywiście oddźwięk także w tym jak się nieraz miotam layoutowo na mych profilach i stronach www. Nieraz ma mroczniejsza część tęskni do mrocznych, gotyckich klimatów a innym razem ta ustawiona na klimaty retro ma swą przebitkę jak ostatnio. Od mroku po schizę na punkcie oczojebnych kolorów ale jednak zawsze przychodzi moment kiedy tęsknię do trzech najukochańszych kolorów czyli czerni, bieli i czerwieni z maleńką domieszką różu (tu akurat prawie nie widać^^).

Ponadto mój poprzedni avatar mimo dopieszczenia jakim go obdarzyłam by zaspokoić swe retro zapędy był zbyt nieczytelny w małym rozmiarze i jakoś drażniła mnie ta ilość detali. Zapragnęłam czegoś prostego, czytelnego i bardziej aktualnego do tego jak się czuję i jak chce się prezentować więc padło na takiego bazgroła jak ten, który daje mi mega fun mimo, że powstał na jakimś ochłapie kartki. 

Oczywiście journal musiał być dopasowany więc i on uległ zmianie, a co się będę powstrzymywać! Wszystko jest teraz spójniejsze także z moją stroną www na czym mi zależało więc chyba na jakiś czas zaznam spokoju w tej drobnej kwestii.

Z innych wątków to już udało mi się uzbierać hajsidło na drugi łuk aparatu z czego się bardzo cieszę jako osoba, która po prostu nie potrafi kitrać mamony więc jeden wątek mam z głowy i odliczam dni do lutego kiedy mi go zamontują. Odliczam też dni do końca roku jako, że pragnę urlopu na którym ofc nie odpocznę ale potrzebuję go i nie mogę się doczekać aż status mych dni wolnych w pracy będzie znowu wynosił ponad 20 - obecnie jest 0.

Jak na świątecznego zj*ba przystało jaram się lampkami i wszelkimi ozdobami dookoła, kocham to i jestem w  stanie to połączyć z brakiem śniegu i ogólną ciepłotą (jak na zimę) z czego się także cieszę bo nienawidzę marznąć. Dodam jeszcze, że kończę kolejnego chibiaka, który niebawem zagości na DA i dołączy do licznej już gromadki mych chibi artów i mam kilku stronnicowy komiks do wrzucenia także - taki trochę personalny ale potrzebowałam go machnąć.

Tym radosnym akcentem kończę ten wpis i odmeldowuję się. Sayonarka misie!
~monstee


  • Listening to: Cradle Of Filth, Guardians Of The Galaxy vol.2 OST
  • Reading: Berserk, The Drifters, Blood and Gold (Anne Rice)
  • Watching: Horrors, old movies from 50's
  • Playing: TERA Online
  • Eating: Sushi
  • Drinking: Coffee, Green Tea and Beer!
Add a Comment:
 
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Dec 29, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Podziwiam że Ci się tak chce to wszystko odpicowywać :3 chodzi mi o właśnie te Twoje layouty, strony, avatary etc.

Cocococococo koooomiiiiks? *_____*
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Jan 5, 2018  Student Digital Artist
No z reguły jak już jedną rzecz bardzo zmienie to mnie kurcze jakoś tak razi jak reszta jest inna xD taka moja schiza.
Reply
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Jan 22, 2018  Hobbyist Traditional Artist
Tak sobie patrzę na mój awatar sprzed 10lat... xD" jednak za leniwa jestem na zmiany, nawet nie wiem na co miałabym zmienić >D"
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Feb 2, 2018  Student Digital Artist
A ja lubię ten Twój 10letni avatar xD
Reply
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Feb 2, 2018  Hobbyist Traditional Artist
Powiem Ci że ja trochę też XD i przyzwyczaiłam się do niego. No i nostalgia, bo był też na początku na MD, ehh wspomnienia XD
Reply
:iconbonbon2013:
BonBon2013 Featured By Owner Dec 12, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Bardzo się cieszę z nowego avatara i że będzie nowy aparat :D A potem jak się szeroko uśmiechniesz idealnymi zębami ludzie padną z wrażenia <3
Dlaczego nie odpoczniesz na urlopie ;;? Wyjedź w góry, zostaw codzienność za sobą :heart: Mnie pogoda też cieszy, nienawidzę mrozu Xx Ale mam obawy co do stycznia, on jest najgorszy XD
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconmonstee: More from monstee


More from DeviantArtDetails

Submitted on
December 12, 2017
Link
Thumb

Stats

Views
4,299 (3 today)
Favourites
0
Comments
6