Shop Forum More Submit  Join Login
My precious by monstee My precious by monstee
Tak się zadziało, że naszła mnie chęć narysowanie tego co mi w duchu gra. Zawsze w głowie w zależności od samopoczucia posiadam obraz samej siebie, swojej duszy i na chwile obecną wygląda ona tak. Brak czasu i natłok innych tematów sprawia, że artystycznie stałam się rozkładającym undeadem, niemniej jednak wciąż z płonącymi jaskrawą barwą włosami - nie gasnę! 1

Na tej ilustracji trzymam medalion, który codziennie przy sobie mam a w którym znajduje się fragment (dokładnie sierść) mojej ukochanej, nieobecnej już w mym życiu czarnej bestii, kocicy towarzyszącej mi od 13-14 roku życia aż do 2015 roku Cikutki "Cikci" The Great. Owy medalion jest największym mym skarbem obecnie i nawet jako tak rozpadający się duch towarzyszy mi na codzień jako namiastka tego niepozornego bytu, który został mi odebrany przez prawo natury jakim jest śmierć.

Oczko medalionu zarówno na rysunku jak i w realu posiada motyw "drzewa życia", który wybrałam by związać go z moją sagą a tym samym dokonać czegoś kojącego tą tęsknotę. Skoro nie mam jej tu, ale jest w mojej głowie to technicznie jest tym samym co wytwory mej wyobraźni, istnieje na tej samej płaszczyźnie co one a więc może być w tym samym świecie co wszystkie me kreacje. To jest to co jako rysownik mogłam uczynić by przedłużyć w jakiś sposób jej egzystencję :)
Add a Comment:
 
:iconbonbon2013:
BonBon2013 Featured By Owner Oct 12, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Trzymaj się Monsterku, eh życie potrafi dokopać, ale wierzę, że ze wszystkim dasz sobie radę :hug: No i musisz być kochającą pańcią dla pozostałych kocich dzieci <3 Mega ładnie wyszedł Ci medalion i tak, muszę to powiedzieć, jesteś mistrzem rysowania robaków :D
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Oct 15, 2017  Student Digital Artist
Worm Master XD To mi się podoba :hug: Dzięki!
Reply
:iconbonbon2013:
BonBon2013 Featured By Owner Oct 19, 2017  Hobbyist Traditional Artist
:D :D :D
Reply
:iconlittleladylucifer:
littleladylucifer Featured By Owner Aug 29, 2017  Professional General Artist
Cool.
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Aug 31, 2017  Student Digital Artist
Thanks! XD
Reply
:iconlittleladylucifer:
littleladylucifer Featured By Owner Aug 31, 2017  Professional General Artist
You're welcome.
Reply
:iconzetasagittarii:
ZetaSagittarii Featured By Owner Aug 28, 2017  Hobbyist Digital Artist
No, wyjaśnienie dla powstania tego arta jest mocne, aczkolwiek rysunek zdradza, że nie wszystkie moce twórcze zostały w Tobie uśmiercone (widzę to w twarzy, no i we włosach). Mało tego, w arcie zawarłaś sporo swojego poczucia humoru ;). Jako ezoteryk mam wątpliwości, czy trzymanie sierści kota w medalionie nie zatrzymuje przypadkiem jego duszy w świecie fizycznym lub blisko niego, no ale jeśli czujesz, że to w porządku, to ok. Nie chcę krytykować takiego podejścia, natomiast sama powstrzymałabym się przed czymś takim. Po prostu to, co przynależy do świata zmarłych, to przynależy do świata zmarłych. 

Ogółem, ciekawa praca, w której pokazałaś siebie. 
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Aug 31, 2017  Student Digital Artist
Ach jaki cudny koment właśnie tu przeczytałam :) Bardzo inny ale i ciekawy, naprawdę wielką przyjemność mi tym sprawiłaś. Tak trochę sił we mnie jeszcze jest niemniej lekko nie jest^^ Co do trzymania duszy to związana będzie ze mną już na zawsze i nawet wyrzucenie tego by myślę nie miało na to wpływu bo nie mogę się z nią rozstać. 
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
August 28, 2017
Image Size
578 KB
Resolution
657×900
Link
Thumb

Stats

Views
205
Favourites
15 (who?)
Comments
8
Downloads
1

License

Creative Commons License
Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License.
×