Shop Forum More Submit  Join Login
Ivo OC Headshot by monstee Ivo OC Headshot by monstee
Yeahhh and here he is - Iv'o the strongest (physically) character from my story. Warrior called silver general, white vampire, vampire elve and the main opponent of the demon's lord Zineth. He's a rarely drawn figure by me (he's hard to draw I don't know why) but when he is... I'm always in love after seeing him complete.

He was an elve but he's changed into a vampire.


EURASIA (c) 2018
Bardoga Justyna
Add a Comment:
 
:iconbonbon2013:
BonBon2013 Featured By Owner Jan 31, 2018  Hobbyist Traditional Artist
*przytula* I'vooooo< Jako najsilniejszy charakter zmuś matkę, żeby częściej Was rysowała i CHCĘ MANGĘ, tak bardzo chcę, zrób coś, może szantaż, porwijcie jej kota XD? ;u;

Jest piękny, jakie władcze spojrzenie :D
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Feb 2, 2018  Student Digital Artist
Jęśli kiedyś do tego dojdzie i uda się zrealizować ten życiowy cel to będę odręcznie podpisywać każdy komiks <3
Reply
:iconbonbon2013:
BonBon2013 Featured By Owner Feb 4, 2018  Hobbyist Traditional Artist
To wspaniały pomysł :D Ale obawiam się o Twoje życie, najpierw wykończy Cię rysowanie mangi, a na koniec podpisanie każdego egzemplarza XD''
Reply
:iconbladeriver:
BladeRiver Featured By Owner Jan 29, 2018  Student
Nie no, badass'owo wygląda :D
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Feb 2, 2018  Student Digital Artist
Dzięki!
Reply
:iconbladeriver:
BladeRiver Featured By Owner Feb 2, 2018  Student
Nie ma problemu ;3
Reply
:iconxorsama:
Xorsama Featured By Owner Jan 29, 2018
wawww
Reply
:iconzetasagittarii:
ZetaSagittarii Featured By Owner Jan 29, 2018  Hobbyist Digital Artist
No no, wyszedł groźnie ;) To spojrzenie i oświetlenie jakby od dołu podkreślają to. Czy wszystkie elfy z  jego rasy mają niebieską skórę, czy to efekt jakiejś magii/przemiany w wampira?
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Jan 29, 2018  Student Digital Artist
Taki był zamierzony efekt a jak drugiego headshota wrzucę to będzie go to dopełniało. Co do skóry to nie, elfy mają normalną skórę i normalne włosy (np. blond lub inne) Iv'o jest wyjątkiem bo nie urodził się jako zwykły elf tylko srebrny elf - raz na ileś tam się taki trafia ale bardzo rzadko, bardzo bardzo) i to właśnie srebrne elfy mają błękitną skórę i dosłownie srebrzyste włosy. Są o wiele silniejsze zarówno fizycznie jak i w kwestii magii. Ivo więc po narodzinach z racji bycia srebrniakiem miał już właściwie zagwarantowane, że będzie generałem a potem królem elfów (dodam, ze i księżniczka jak i sam król byli normalnymi elfami). 

Co do przemiany w wampira to właśnie dlatego, że był srebrnym elfem anie normalnym było to w ogóle możliwe i był to jedyny taki przypadek ever gdy to się stało i było możliwe a to dlatego, że krew wampira normalnie by zabiła elfa zwykłego jak jakaś trucizna. W kwestii zmian fizycznych po przemianie to doszły mu oczywiście zębiska odpowiednie i barwę z zielonej na czerwoną zmieniły trzy jego klejnoty z którymi się nie rozstaje (jak i inne elfy też) - rodzą się z kulkami w dłoniach (kolczykowe klejnoty) i tym na głowie.

Co do kolorów elfów jeszcze jest inny wariat - mroczne elfy których jest bardzo mało ale wywodzą się od Iv'a... mają one fioletowawą skórę i białe bądź żółte włosy zaś ich kamienie są czarne. 

Tak więc on od urodzenia był naznaczony niezwykłością a po wypiciu krwi tylko se to utrwalił. Nie ma takiego drugiego egzemplarza przez co ciężko z nim w Eurasii walczyć bo ma cechy elfa i wampira w dodatku wzmocnione przez to, że był srebrnym elfem. Ciężko go zaatakować białą magią jak i czarną.
Reply
:iconzetasagittarii:
ZetaSagittarii Featured By Owner Jan 29, 2018  Hobbyist Digital Artist
Dzięki za wyjaśnienie :). Brzmi to i ciekawie i logicznie, a to łączenie mocy dwóch ras, wampirów i elfów, bardzo mi się podoba. Facet miał przesądzony los w momencie narodzin, ale chyba nieźle na tym wyszedł. 
Czekam na kolejne headshoty i postacie :)
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Jan 29, 2018  Student Digital Artist
hahah dobrze usłyszeć z zewnątrz, że to brzmi sensownie. Co do jego losu to akurat Iv'o nieświadomie swymi decyzjami, wyborami wpływa znacznie na ukształtowanie Eurasii. Wiele rzeczy za jego sprawą powstało i wiele się zmieniło a on sam o tym nie ma pojęcia. Gdyby np. nie Iv'o to rasa do której należy Rayerth by nie istniała :)
Reply
:iconzetasagittarii:
ZetaSagittarii Featured By Owner Jan 29, 2018  Hobbyist Digital Artist
No, to on jest postacią historyczną, prekursorem i ojcem narodów :D. Pewnie gdzieś w jakimś mieście Eurasii ma swój pomnik, albo kilka ;)
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Jan 29, 2018  Student Digital Artist
Owszem, co do pomnika może nie ale np. młody Rayerth będący jego wielkim fanem miał jego strzały w pokoju skitrane jak jakiś mega artefakt/dzieło sztuki z czasów tzw. Wielkiej Wojny w której to Iv'o wypił wampirzą krew. Wśród elfow może i by miał swój pomnik ale raczej traktuje się go tam oficjalnie jako zmarłego.
Reply
Add a Comment:
 
×

Featured in Collections
Details

Submitted on
January 29, 2018
Image Size
279 KB
Resolution
830×900
Link
Thumb

Stats

Views
133
Favourites
28 (who?)
Comments
13
Downloads
0

License

Creative Commons License
Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License.