Shop Forum More Submit  Join Login
Group Info Group Founded 12 Years ago Statistics 18 Members
90,825 Pageviews200 Watchers

Favourites

Hatsune Miku's Spring Concert by Rin00008 Hatsune Miku's Spring Concert :iconrin00008:Rin00008 44 13 Mountain Dew. Oh, and Nami by Vertor Mountain Dew. Oh, and Nami :iconvertor:Vertor 39 10 the dream by ElectronCloud the dream :iconelectroncloud:ElectronCloud 1,750 280 Naruto Sasuke by Aori Naruto Sasuke :iconaori:Aori 2 18 wielki mlecz in progressssss by anikakinka wielki mlecz in progressssss :iconanikakinka:anikakinka 7 23 mlecz in progresss by anikakinka mlecz in progresss :iconanikakinka:anikakinka 5 3 Evil Thistle by anikakinka Evil Thistle :iconanikakinka:anikakinka 3 18 cosplay XD by faithfulLythari cosplay XD :iconfaithfullythari:faithfulLythari 6 34 Me as gaara with curtain XDD by faithfulLythari Me as gaara with curtain XDD :iconfaithfullythari:faithfulLythari 3 23 Kakashi reading EF XD by Shinigami-chan02 Kakashi reading EF XD :iconshinigami-chan02:Shinigami-chan02 1 7 Iruka and Kakashi XDD by Shinigami-chan02 Iruka and Kakashi XDD :iconshinigami-chan02:Shinigami-chan02 0 16 Oro and Itachi XD by Shinigami-chan02 Oro and Itachi XD :iconshinigami-chan02:Shinigami-chan02 2 8 Iruka and Kakashi soo sleepyXD by Shinigami-chan02 Iruka and Kakashi soo sleepyXD :iconshinigami-chan02:Shinigami-chan02 2 27 Kakashi Puppy Eyes No Jutsu by Shinigami-chan02 Kakashi Puppy Eyes No Jutsu :iconshinigami-chan02:Shinigami-chan02 6 37 Kakashi Naruto Sasuke by Aori Kakashi Naruto Sasuke :iconaori:Aori 4 9 Neji, Naruto and Orochimaru by Aori Neji, Naruto and Orochimaru :iconaori:Aori 2 2

Ogloszenia drobne: (ale WAZNE!!)

:spotlight-left: BIURO RZECZY ZAGUBIONYCH (czytać!) :spotlight-right:

:pointr: Lol, na razie nic.

:spotlight-left: BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH :spotlight-right:

:pointr: Znalazłam szarą temperówkę faber castel, taka jak moja, ale nie moja XD.-Nomi

:pointr: Znaleziono granatowy ołówek automatyczny 0.7 firmy... Patio SUPER TEC...(i tu starte)
Zgłaszać się jak ktoś zgubił~! -Namida

Affiliates

:iconpolska-malowana::iconhmimtszy::iconvanilla-yoghurt::iconalexis-the-angel-fc::iconfbtwlovers::iconkoi-creation:
WIELKI MLECZ WAS ZJE!

:bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:  
Najbliższe spotkanie:
Data: 26 maja 2018 (sobota)
Godzina: 11:00
Miejsce: Yatta Centrum Popkultury
Dojazd: do Centrum / ew. przystanek Hoża i na piechotkę~

www.facebook.com/events/248205…
Spotkanie otwarte. \ o / Zapraszamy~!

EDIT 22.05.2018: Przypominam, że to już w ten weekend! :3

(Urki Alexis, anyone? <u< )

Wcześniej urki Yume. :3

www.facebook.com/events/331906… Proponuję zainteresowanym spotkanie na następnym Art Block Slayers - będzie gdzieś w maju. Postaram się dać więcej informacji, gdy tylko się pojawią.


- meg.Aktualności:

:bulletgreen: Postanowiłam odświeżyć trochę stronę. :bulletyellow: :star::bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:


Ogłoszenia drobne lub ogólne:

:bulletgreen::bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:

Na ostatnim spotkaniu:

Spotkanie 371 - 16.12.2017, urki Kairka w Galerii Mokotów. Były: Beata, Loreen, Ulvar, Kair, Yume, Alexis, Raz i Meg. Dziewczyny były w kinie na "Coco". Potem grałyśmy w Wilkołaka nową talią kart Kaira. Meg miała questa na znalezienie smacznej zielonej herbaty.

Spotkanie 372 - 31.12.2017, 17:00, Mleczsylwester na bulwarze Karskiego (Cafe Nero). Były: Kair, Loreen, Yume, Beata, Meg, Alexis, Maria, Raz, Piotrek, Wrona i jego Beata. I nie mam zapisanego, ale pamiętam że była jeszcze Radi. Graliśmy w planszówki, jedliśmy dobre jedzenie, siedzieliśmy do 2 w nocy. Maria chciała potańczyć. Z Yume, Loreen i Kairkiem robiłyśmy noworoczne scouty w Merc. Z planszówek górowały żółwie, a także gra o Putinie z UE i Tajniacy.

Spotkanie 373 - 6.01.2018, impreza u Raz. (Byłam chora, więc nie wiem dokładnie co się odbyło, a co nie, ale było kameralne spotkanie.) Byli: Raz, Piotrek, Anyarr, Mefi, Kair, Loreen(?). Były pieczone bataty.

Spotkanie 374 - 27.01.2018, 15:15, Mleczołajki w naleśnikarni w Hali Koszyki. Były: Yume, Anyarr, Mefi, Meg, Kair, Loreen, Radi, Goku, Alexis. Potem Raz i Piotrek wpadli koło 19. Wymieniłyśmy się prezentami i zjedliśmy dobre naleśniki.

Spotkanie 375 - 3.02.2018, 12:10, spotkanie u Raz. Właściwie to Anika miała po prostu wpaść do Raz, ale dobiłam do nich po zajęciach (Meg) - i potem przyszła Dzioo, która też wizytowała w Warszawie. : D Więc wyszło z tego mini-spotkanie. Grałyśmy w Drawful 2, rozmawiałyśmy o życiu, piłyśmy herbatę, a potem zabrałyśmy się za oglądanie filmów, ale jakoś nam to nie szło i chyba skończyłyśmy w połowie drugiego (niech świadczy o tym fakt, że osoba najmniej zainteresowana filmem najlepiej była w stanie wytłumaczyć jego fabułę). Wieczorem przyszli Matt, Kasia, Beata i Wrona z chińskim jedzeniem (dla siebie, nie dla nas). Raz miała w domu nowy "Guest Book".

Spotkanie 376 - 17.02.2018, 15:00, impreza u Aniki. Były: Anika, Kair, Loreen, Alexis(...?), Meg. Przepraszam, nie zapisałam kto dokładnie był. Ale chyba Alexis też, tylko musiała wcześniej wyjść. Gadałyśmy o mobage, głównie Merc Storii i Fate. Dziewczyny dostały od Aniki swój artbook z Merc no 3. Anika opowiadała trochę o życiu. Wieczorem gadałyśmy o licencjach programów graficznych. A potem dziewczyny uświadomiły mi, że deadline rysunku na Polymangę nie jest jutro, tylko dzisiaj, więc musiałam się zmywać. Ale impreza trwała.

<29.03-3.04 Polymanga> to też swego rodzaju spotkanie. Były: Radi, Lena, Raz, Meg, Usada, Kiwi.

Spotkanie 377 - 14.04.2018, 14:00, planszówki u Raz. Raz nie było, była w Krakowie. Byli: Piotrek, Yume, Meg od 12. Kair i Loreen od 15. Najpierw pojechaliśmy do MODu na ramen i pączki. W tym czasie Kair i Loreen załatwiły rzeczy z Goku w QLOCu. Potem graliśmy w planszówkę Rising Sun z rozszerzeniem o figurki. Wygrały lisy (Piotrek).

21.04.2018 - pierwsze spotkanie Artblock Slayers w Centrum Popkultury Yatta.

Spotkanie 378 - 12.05.2018, 12:30-13, Arkadia, Cafe Nero, a potem: Starbucks, a potem: kącik azjatycki, a potem: dom Raz. Urodzinki Yume! \o/ Byli: Yume, Kair, Loreen, Raz, Meg, Piotrek, Anyarr, Mefi. Ponieważ w Green Cafe Nero nie było dużego stołu, przenieśliśmy się do Starbucksa i zaanektowaliśmy największy stół. Każdy znalazł sobie coś dobrego do picia. Potem przyszły Paulina i Ania, i przyniosły dla Yume planszówkę "Diamenty". Dużą atrakcją dla wszystkich było składanie skrzynek, ale sama gra też była pasjonująca (te nerwy, kto odejdzie, kto zostanie...! I na koniec Piotrek i Loreen, którzy tracili wszystko...!). Pierwszą grę wydawało się, że wygra Raz, która pierwsza wychodziła, ale chyba Mefi i Anyarr ją przebiły w kolejnych rundach? Drugą rozgrywkę bezkonkurencyjnie wygrała Yume, zbierając w jednej rundzie na raz 12 diamencików. W dodatku chyba dwa czy trzy razy prawie od razu wszyscy umarliśmy, więc to była dość szybka partia. Następnie udaliśmy się na jedzenie do kącika azjatyckiego, gdzie dostaliśmy karty z dwóch różnych restauracji i każdy zamówił na co miał ochotę - pierożki, udon, ramen, kotlet, herbatę różnych rodzajów. Po jedzeniu wybraliśmy się do Zary na window shopping. A na koniec rozdzieliliśmy się na dwie grupki - Piotrek, Raz, Yume jako jubilatka, Mefi i Kair jako osoby nie mające biletu pojechali samochodem, a Anyarr, Loreen i Meg wybrały się komunikacją miejską do domu Raz, gdzie przeniosła się impreza. Była już godzina 19, więc nie siedziałyśmy za długo, ale odbyło się wiele ciekawych, a czasem pouczających dyskusji. Gdy przyszło do wracania, przedłużyłyśmy Kairkowi czas wyjścia i nie zdążyła na pierwszy autobus. ;;; (Loreen poczekała z nią na następny, ale potem i tak musiała się przesiąść.) Za to założyła nam jadąc do domu nowiutkiego Discorda. +

Spotkanie 379 - 3.06.2018, urki Megan. O 11:00 Vanitachi, Loreen, Megan i Kairek poszły do Teatru Capitol na "Wannę Archimedesa". Loreen zbulwersowała strofa piosenki o jednej takiej co wynalazła odkurzacz, bo nie chciała już machać szmatą / ścierą... przy czym wynalazcą odkurzacza był mężczyzna! Meg podobała się piosenka o Hucie Krakowskiej, która straszy dzieci na miejsce Smoka Wawelskiego, i daje argumenty do spożycia owsianki i kaszy. Następnie w lobby teatru zgarnęłyśmy LittleLadyPunk i w piątkę pojechałyśmy do mieszkania Raz, gdzie Piotrek przyszykował bardzo fajne i kolorowe przekąski dla wszystkich (powinnam była im też zrobić zdjęcia). Dziewczyny zgodziły się zagrać w grę "kto to narysował" (edycja z 2015 r plus kilka dodatkowych slajdów z mobilek, w które chcę, żebyście grały xP). Zestresowałam Kairka jej husbando z Merc, przepraszam. ;;; (Myślała, że to będzie rysunek, który dostała od kogoś.) W trakcie gry doszły Mefi i Anyarr (i też zgadywanie szło im bardzo dobrze), a potem Goku. W drugiej kolejności zagrałyśmy w Drawful 2. Najpierw dwie rundy w wersji normalnej, a potem jedną, w której hasłami były tytuły filmów Disneya. Na zewnątrz rozpętała się ulewa akurat kiedy Radi była przy restauracji obok, więc schroniła się pod daszkiem i przyszła do nas, kiedy aura trochę zelżała. Radi zdążyła jeszcze przyjść kiedy grałyśmy w Drawful, ale tym razem nie dała się namówić na zagranie. W okolicach tej samej godziny przyszła też Maria, której nikt nie powiedział, że odwołano jej zajęcia flamenco.
Gdy byłyśmy w komplecie dziewczyny bardzo ładnie ustawiły się w grupkę i czekały aż Meg odbierze prezenty... ale Meg zabrała się za szukanie świeczek do tortu. xD Znalazła tylko 28, więc ostatecznie wbiła pojedynczą sztukę. Za tort posłużył kubeczek z lodami. Dziewczyny ślicznie zaśpiewały sto lat. ;y; *huug* :hug:
Po prezentach grałyśmy w Wilkołaki (jeszcze zanim całe zasady zostały wytłumaczone, to przeleciałyśmy z Radi ostatnią część gry w zgadywanie artystów. Ani ona ani Goku nie miały problemów z tym, kto narysował mlecze w rogu obrazka : D). Pierwsze wyszły Vanitachi i LLP. Nieco później Goku z Radi. Potem do Wilkołaków dołączył Piorek. Zagraliśmy chyba z 3-5 rundek? Na koniec wszyscy oprócz styranego Piotrka wyszli razem. Kairek wróciła z Marią do domu, a Meg, Loreen, Anyarr i Mefi pojechały autobusem w stronę Centralnego.
Dziękuję, że przyszłyście, było super. < 3333! :hug: Mam nadzieję, że Yume i Alexis już się lepiej czują i że szyja Raz też jakoś ozdrowieje. ;3; Dziękuję za przecudowne prezenty!! <333 Będę korzystać. : D :heart:

- meg.:bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen: :bulletgreen:

Wielki Mlecz Was Zje!
More Journal Entries

MLECZ!

Obecni i byli członkowie Mlecza:

:iconalexis-the-angel::iconanikakinka::iconnomikyo-chan::icondixfirebone::iconeve-ko::iconfreddiegirl::iconaori::iconmoody-moon::iconnikeh::iconblackmuse::iconmegan-uosiu::iconloreen::iconkairek::iconrazurichan::iconyumehayla::iconkaelstormborn: :iconnamida-no-baka: :iconmintyy:

Admins

We are a group of friends who met each other thanks to our common passion - drawing. We all live in Warsaw and meet every Saturday to spend time together and talk about both artistic and non-artistic things.

If you would like to visit us at one of our meetings please refer to the journal above where we post info about them!

Founder


:iconanikakinka:

Co-Founders


:iconreality-unwoven::iconrazurichan::iconloreen::iconfeelizanka::icondixfirebone::iconalexis-the-angel::iconmegan-uosiu::iconkairek::iconyumehayla:

Contributors


:iconeve-ko::iconnomikyo-chan::iconsafphoenix::iconaori::iconnamida-no-baka::iconkiko-burza::iconnennesis::iconblackgeisha:

Ci, którzy mieli z nami stycznosc:

:iconheronscry::iconcirilisko::iconasuka-chan55::iconnever-coming-home::iconkeke-e::iconmeveric-mev::iconoula::iconaisia::iconevil-alice::iconaegnor777::iconmatsumi::iconwinterwish::iconradittz::icongoku-no-baka::iconseeu-chan::iconlen-yan::iconblackgeisha::iconkyriellen::icondark-neo11::iconkya-akai-aki::icon0eda0::iconrovenka::iconenvylicious::iconmeago::iconinai-nerse::iconred-priest-usada::iconscherwil::iconcrono8::iconkodama-sama::iconolahughson::iconashirath::iconrazielofkendermore::iconanka-kokos::iconagataka19::iconzegis-black-priest::icongyoshivelem::iconsdz-chan::icondalvia::iconlessa-wampirek::iconmaid-of-orleans::icona-gu::iconyumiomura::iconnaq-sirith::icondontachos::iconemiljankaa::iconlisiu::iconmayanna::iconlancha::iconmnyonywaji::iconkomcia::iconaliveness::iconasparagina::iconkatari-katarina::iconsafphoenix::iconkiko-burza::iconmonikapalosz::icongwenhazel::iconsuobi-chan::iconjapaneska::iconanka33::iconcocolimes::iconanyarr::iconaerilien::iconbirbines::iconkeikokikkawa::iconk2-kun::iconm3xd::iconpunki123:

Comments


Add a Comment:
 
:iconolahughson:
OlaHughson Featured By Owner Dec 9, 2014  Hobbyist Photographer
To wy nadal żyjecie o_0
Reply
:iconwormyapple:
WormyApple Featured By Owner Oct 14, 2014  Hobbyist Digital Artist
Cześć, jestem kolejną duszyczką w tej grupie chętną do spotkań. ; D
Czekam na jakiś termin :la:
Reply
:iconmegan-uosiu:
Megan-Uosiu Featured By Owner Oct 3, 2014
W tym tygodniu nie ma spotkania, bo wygląda na to, że dużo osób jest chorych. : O
Reply
:iconmegan-uosiu:
Megan-Uosiu Featured By Owner Aug 8, 2014
I dziś też spotkanie na pchacie od 17 proponuję dla chętnych! <3 Trzeba tylko się zarejestrować jak się nie ma konta - i ściągnąć i skonfigurować najnowszą Javę.
Jeśli są jakieś wątpliwości, to proszę tu w komentarzu pod spodem.
Reply
:iconanikakinka:
anikakinka Featured By Owner Aug 10, 2014  Professional Digital Artist
dzięki Meg za informowanie gdzieś, gdzie nikt nie przeczyta w czas 8D
Reply
:iconmegan-uosiu:
Megan-Uosiu Featured By Owner Aug 15, 2014
... w sumie dzisiaj skończyło się na tym, że grałyśmy z Yume w Civa. XDDD
Reply
:iconmegan-uosiu:
Megan-Uosiu Featured By Owner Aug 15, 2014
No wiem, ale pomyślałam, że i tak pewnie nikt nie będzie chciał... ;_;'
A dzisiaj?...
Reply
:iconmegan-uosiu:
Megan-Uosiu Featured By Owner Aug 1, 2014
Spotkanie na pchacie dzisiaj, anyone? : D
Reply
:iconavialexis25:
AviAlexis25 Featured By Owner Mar 28, 2014  Student General Artist
;3; chcę... tak bardzo nie ogarniam rzeczy zanim się kończą ;3;
Reply
:iconanka33:
Anka33 Featured By Owner Jan 11, 2014  Hobbyist General Artist
:icony-u-noplz: Dlaczego wszystkie spotkania są teraz w piątki?
Era sobotnich meetów już przeminęła? *sob sob*

Ma wreszcie wolne soboty
:iconbadluckbrianplz:
spotkania przełożone na piątki
Reply
Add a Comment: