mith-us's avatar
Mithra aka Doris
24 Watchers14.4K Page Views285 Deviations
Key West
0
0
Miami South Beach
0
0
Nashville
0
0
Niagara Falls
0
0
NY09 Times Square
0
0
0
1
NY08 Broadway
0
1
1
0
0
2
0
2
See all
Poland
Deviant for 13 years
Badges
Llama: Llamas are awesome! (2)
XOXO
w oczach i na uszach: Johanna Billing "Magical World" http://www.myspace.com/johannabillingsoundtracks - wystawa Przeszłość jest obcym krajem. pod wielkim wrażeniem tego czego można zrobić z galerią sztuki na przykładzie CSW Znaki Czasu w Toruniu. w głowie plany długoterminowe na wyjazdy przyjazdy przeloty wzloty i miejmy nadzieję niewiele upadków. priorytety i parytety. jesteś tego warta. a w długie marcowe wieczory diabeł kołysze się na latarni.
0
0
Wish U Love, Peace And Glitter.
Zachciało mi się białych świąt. Wiem, dopiero koniec października, ale mam już ochotę na pierniki, rybę po grecku i zieloną choinkę obwieszoną zabawkami. Lubie zimę, a w szczególności grudzień. Urodziny, Mikołajki, Święta, Sylwester. W zasadzie wszystkie fajne wydarzenia w ostatnim miesiącu roku. I jak nadchodzi styczeń, to znów zaczyna się odliczanie do kolejnych świąt, mimo, że choinka nadal stoi ubrana (i będzie tak stać do marca/kwietnia - bo bardzo sobie Boże Narodzenie umiłowaliśmy)
0
0
Ludziska!
No dobra. Leniwam... Zdjęć z ludźmi z Japonii było stanowczo za dużo żeby się nad nimi rozdrabniać więc wrzuciłam wszystko do jednego kolażu i się cieszę jak fredka, że "to działa". (Cokolwiek by mówić o Picassie 3 ;P ) Opieprzam się i to na całego. I dobrze mi z tym. Nie wiem ile jeszcze normalnych wakacji mi w życiu zostało wiec lepiej się polenić na zapas. Bye! :aww:
0
0

Comments200

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
crimsonpenguin's avatar
Thanks for the favorite!
PaulMcKinnon's avatar
Hi and thanks for the fav!
mareika's avatar
mareikaHobbyist Photographer
thanks for the fav =)
Leonies's avatar
thank you so much for the fav!!
andaria's avatar
andariaProfessional Photographer
:blowkiss: Thank you!
:huggle:
DastardlyRomantic's avatar
Thanks so much for the :+fav:! I am honored you like it enough to :+fav: it! :D