Shop Forum More Submit  Join Login
czas deszczowych dni - początek wakacji w krakowie jest pełen deszczu. ciemne, stalowe popołudnia, sny o końcu świata. powietrze tego miasta drży od dźwięku ciężkich kropel uderzających zakurzony bruk. mijamy się wśród tych dni – mgła przysłoniła Nam twarze, jesteśmy zagubieni jak małe dzieci, nie wiedząc dokąd się udać. dni ciężkich od snów powiek, balansujemy na granicy świata rzeczywistego. coś musi się wydarzyć, musi przydarzyć Nam się cholernie dużo rzeczy. czuję to, wszyscy czujemy. czekamy.
czas dusznych nocy - nie mam już żadnych zajęć, muszę czymś zająć umysł. gonitwa myśli. muszę się czymś zająć. nocą chcę spacerować uliczkami semickiej części miasta. chaos w głowie, niezależny już od otoczenia i warunków, jestem wszędzie zagubiona, w każdym miejscu o którym pomyślę jako bezpiecznym, w każdym miejscu, do którego mnie zaprowadzi.

jak odczuwasz te dni, mój Drogi? jak wygląda Śmierć, którą nosimy w sobie?

nadchodzą dni spoza-mnie.
:iconladyyennfri:
LadyYennfri Featured By Owner Jul 5, 2014  Hobbyist Photographer
Dni i noce burz i błyskawic. Sny o powodziach, dziurach ozonowych, niebieskich motylach, o dziwo nie o krwi, morderstwach i przemocy. Stan pogodzenia z Losem, carpe diem, czerwoności i kolorów. Ruda Marylin Monroe. Ciepłe brokatowe noce.
Reply
:iconmiss-avaria:
miss-avaria Featured By Owner Jul 5, 2014  Hobbyist Artist
modraszki, skrzydełka, skrzydlate stworzenia.
czas dziwności.
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconmiss-avaria: More from miss-avaria


More from DeviantArtDetails

Submitted on
July 2, 2014
Link
Thumb

Stats

Views
338
Favourites
1 (who?)
Comments
2