Shop Forum More Submit  Join Login
początek sierpnia
wiatr pokaleczył Miasto.

Niedźwiadku,
Kochany mój.

Zło uchodzi ze mnie powoli i cicho. trzeba zamknąć je w ciemnym, drewnianym pudełeczku i zakopać w ziemi, głęboko i na zawsze. teraz jest już spokojnie, ale wiesz najlepiej, że czasem nie ufam nawet sobie. nie myśl o Śmierci, kiedy pokazuję Ci dłonie, całe we krwi - pozwól mi. zapada noc, noc, którą od lat noszę w sobie. jest coraz bliżej. teraz jest już cicho, zapada noc, więc bądź. jestem jak dzikie zwierze, które pachnie krwią, które kocha zawsze ze Strachem w oczach. 

bo ja nie chcę, żeby mi się zgubił - tylko to. reszty się wyrzekam. tak jak w chwilach, gdy budzę się przestraszona, że mogłabym przestać Kochać. od tak wielu lat już myślę o tym codziennie. mam świadomość tego, że istnieje. jest. a im bardziej odchodzę, tym częściej mi się śni. i jestem przerażona.
myślę o tej czułości, której nie potrafię wyrazić żadnym gestem ani słowem. Ty wiesz, że chciałabym tą Naszą Miłość zapisać niemalże do końca
obiecałam, że położę się wcześniej spać, odpocznę, a znów piszę, przepraszam. śnisz Nas dobrze i bezpiecznie, myślę o Twoich przymkniętych powiekach próbując wyobrazić sobie, jakie obrazy pod nimi dostrzegasz.
myślę bardzo dużo i bardzo smutno, ale nie gniewaj się, proszę. myślę o A. i O., o kilometrach i pewności tego, jak wiele dla mnie znaczą i obcych snach, które przychodzą w niepokoju. myślę o L., o cicho szeptanych zaklęciach i włosach. L. i O., kruche jak moje małe ptaki, tak bardzo się teraz boję, że nie potrafię dokończyć myśli - przepraszam.
boję się, tak bardzo się boję.
więc jeśli poproszę, żebyś zabrał mnie gdzieś daleko, bo boję się samej siebie - 
.

potrzebuję cierpieć i tęsknić, kiedy drżą mi ręce i czuję, że rozpadam się na kawałeczki - od tych niedomówień, przemilczeń. przeraża mnie to Miasto i chciałabym nocą prowadzić życie gdzieś obok siebie. 
płakałam dzisiaj, kiedy nikt nie widział. 

k.
Twoja sarenka.
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×

:iconmiss-avaria: More from miss-avaria


More from DeviantArtDetails

Submitted on
August 3, 2015
Link
Thumb

Stats

Views
422
Favourites
0
Comments
0