Shop Forum More Submit  Join Login
kochana moja ludmiłko,

przychodzą znów te dni, które wyznaczone są wiatrem i suchym powietrzem. prawie nie dociera tu już słońce, czasem jedynie nieśmiało tańczy w moich rudych włosach, nie dociera jednak już tak głęboko jak powinno. 
tak niedobrze czuję się ze sobą w tym czasie. nie potrafię o tym mówić, bo boję się, że wypowiedzenie może potwierdzić istnienie cieni, które otaczają mnie dokładnie każdej nocy. nie zasypiam już spokojnie. noce przynoszą chłód i strach. umiem sobie z nimi radzić, potrafię je odegnać, mogę to jednak zrobić tylko tak, jak nie powinnam. walczę ze sobą co wieczór, by nie sięgać po wino, które tu stoi i nie upijać się samotnie na balkonie. wieczory robią się coraz ciemniejsze, coraz wcześniej zapada noc. nie może istnieć nic straszniejszego niż patrzenie w ciemność, to trochę tak, moja mała dziewczynko, jakby się szło prosto w nieskończoność nie mając nikogo przy sobie. jest tyle rzeczy, których nie potrafię przyznać przed sobą, które w tej ciemności rosną i czynią mnie łatwą zdobyczą dla wszystkich nocnych niebezpieczeństw. chciałabym być tak duża i silna by nigdy już nie groziło mi zniknięcie.
nie potrafię, kiedy wszystko jest kłamstwem.
prawdziwy jest tylko Chłopiec, stojący nieruchomo w wilgotnej mgle, patrzący z niepokojem w przestrzeń. czekający.

tak bardzo się boję, moja Kochana, boli mnie każdy skrawek skóry, czuję się zła, brudna od tych lęków, od tego niepokoju. nie chcę, żeby taką mnie widział. nie chcę widzieć siebie takiej, zagubionej i wystraszonej. gdzie mogę bezpiecznie skryć się przed sobą?

z czułością myślę o Tobie, gdy rytm serca wyznaczają spadające liście.
k.
:iconladyyennfri:
LadyYennfri Featured By Owner Oct 21, 2014  Hobbyist Photographer
Nie mogę zasnąć mimo zmęczenia. 
Reply
:iconmiss-avaria:
miss-avaria Featured By Owner Oct 21, 2014  Hobbyist Artist
skulona kieruję ruchem ulicznym urojeń.
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconmiss-avaria: More from miss-avaria


More from DeviantArtDetails

Submitted on
October 20, 2014
Link
Thumb

Stats

Views
371
Favourites
0
Comments
2