Shop Forum More Submit  Join Login
About Deviant maziajekFemale/Poland Recent Activity
Deviant for 4 Years
Needs Core Membership
Statistics 102 Deviations 1,080 Comments 14,837 Pageviews
×

Newest Deviations

Znaczenie by maziajek Znaczenie :iconmaziajek:maziajek 48 9 HP by maziajek HP :iconmaziajek:maziajek 24 1 Odyseja kosmiczna by maziajek Odyseja kosmiczna :iconmaziajek:maziajek 35 5 Pokemon Day! by maziajek Pokemon Day! :iconmaziajek:maziajek 55 7 propozycja by maziajek propozycja :iconmaziajek:maziajek 40 11 solidarnosc podstawa nauka ostatecznoscia by maziajek solidarnosc podstawa nauka ostatecznoscia :iconmaziajek:maziajek 43 2 tragedia w 3 aktach by maziajek tragedia w 3 aktach :iconmaziajek:maziajek 35 3 matematyka by maziajek matematyka :iconmaziajek:maziajek 61 11 czelendz by maziajek czelendz :iconmaziajek:maziajek 46 19 wycena by maziajek wycena :iconmaziajek:maziajek 59 15 niezbednik by maziajek niezbednik :iconmaziajek:maziajek 68 23 doroslosc by maziajek doroslosc :iconmaziajek:maziajek 50 33 troska by maziajek troska :iconmaziajek:maziajek 41 25 Oszczednosci by maziajek Oszczednosci :iconmaziajek:maziajek 49 30 palenie by maziajek palenie :iconmaziajek:maziajek 30 24 triathlon by maziajek triathlon :iconmaziajek:maziajek 51 19
www.facebook.com/maziajek
www.maziajek.pl/
www.maziajek.tumblr.com/
www.twitter.com/maziajek


Zapraszam na fejsa, bo tam można ze mną pogadać sobie, tudzież powchodzić w interakcje wszelakie. Spędzam tam stanowczo za dużo czasu... Lubię pisać z ludźmi z internetów ale wrodzona nieśmiałość nie pozwala mi zawracać im głowy więc trzeba się odezwać do mnie :U Najlepiej wysyłać wiadomości "do strony", bo na powiązanym profilu rzadko bywam.
Na twitterze i tumblrze pojawiają się oprócz rysunków smęty wszelakie, "złote" myśli, żale na kaca i inne durnoty, więc też można się podpiąć jak to kogoś coś.

O dA słów kilka:
-Nie wszystkich łoczuję, ale za każdym razem, gdy dostaję nowe powiadomienie (np. o favie) wchodzę na profile i oglądam co nowego. Za każdym razem- taki wewnętrzny przymus. Jeśli masz ode mnie Llamę to prawdopodobnie średnio raz w tygodniu jestem na Twoim profilu D: Tak, tracę na to w uj czasu
-Nie umiem komentować artów, dlatego raczej tego nie robię. To nie jest lenistwo, tylko totalny brak umiejętności zbudowania konstruktywnego komentarza pewnie dlatego że nie umiem rysować . Możecie się spodziewać ode mnie co najwyżej jakiegoś durnego komcia na poziomie gimbazy, to jest szczyt moich możliwości.
-Błagam nie dziękujcie mi za favy i lamy, NAPRAWDĘ nie ma takiej potrzeby. Ukrywam takie komentarze.
-Jakby ktoś chciał w kolaba to ja chętnie.

 Zszeruje-2 by maziajek

deviantID

Comments


Add a Comment:
 
:iconspookymuffin4545:
SpookyMuffin4545 Featured By Owner Mar 12, 2018  Hobbyist General Artist
Witam serdecznie. Ma pani nową watcher'ke. :iconslendydanceplz:
PS. Ładny styl rysunku ^^
Reply
:iconmrscallaghan:
MrsCallaghan Featured By Owner Oct 31, 2016  Hobbyist Digital Artist
ten ból kiedy prosisz żeby nie dziękowali a oni dziękują... feelsbad XDDD
Reply
:iconelowly:
Elowly Featured By Owner May 21, 2016  Student General Artist
Hello, thank you very much for fav! :iconmoesmileplz:
Reply
:iconponurygrajek:
PonuryGrajek Featured By Owner Mar 25, 2016
Dobrodziejko3 by PonuryGrajek
Reply
:iconpalina-paulina:
Palina-Paulina Featured By Owner Feb 25, 2016
Dzięki za lame !
Reply
Add a Comment: