Shop Forum More Submit  Join Login
About Literature / Artist Maria-AnnaFemale/Poland Group :icons-jasiukiewicz: S-Jasiukiewicz
 
Recent Activity
Deviant for 10 Years
Needs Core Membership
Statistics 317 Deviations 2,329 Comments 12,266 Pageviews
×

Favourites

The White Stallion by Hestefotograf The White Stallion :iconhestefotograf:Hestefotograf 199 11 Shanti by Hestefotograf Shanti :iconhestefotograf:Hestefotograf 230 6 The Magic Of Sol by Hestefotograf The Magic Of Sol :iconhestefotograf:Hestefotograf 259 15 Charge! by Hestefotograf Charge! :iconhestefotograf:Hestefotograf 396 21 Charisma by Hestefotograf Charisma :iconhestefotograf:Hestefotograf 293 11 Icelandic Winter by Hestefotograf Icelandic Winter :iconhestefotograf:Hestefotograf 205 8 Untitled by illusion1230 Untitled :iconillusion1230:illusion1230 6 1 Untitled by illusion1230 Untitled :iconillusion1230:illusion1230 9 1 Untitled by illusion1230 Untitled :iconillusion1230:illusion1230 6 0 Untitled by illusion1230 Untitled :iconillusion1230:illusion1230 4 0 Untitled by illusion1230 Untitled :iconillusion1230:illusion1230 5 0 Chill in the Summer by valtameri-kuolema Chill in the Summer :iconvaltameri-kuolema:valtameri-kuolema 5 1 4 by Iagal 4 :iconiagal:Iagal 38 10 Ice cubes with fruits and mint by zellon5 Ice cubes with fruits and mint :iconzellon5:zellon5 2 0 chew toy kitten by venomxbaby chew toy kitten :iconvenomxbaby:venomxbaby 232 28 the face of an angel by venomxbaby the face of an angel :iconvenomxbaby:venomxbaby 203 26

deviantID

marien-von-merryen
Maria-Anna
Artist | Literature
Poland
Interests
  • Listening to: Assassin's Creed movie soundtrack
  • Reading: Wiedzmin saga
  • Watching: nyc
  • Playing: Wiedzmin 3 - Serca z Kamienia
  • Eating: nyc
  • Drinking: nyc
...Złoty pierścionek kataryniarza jedyny
Na moje szczęście, na szczęście każdej dziewczyny
Po burzach i deszczach wychodzi na to że w końcu znalazłam swoje miejsce na ziemi i prawdziwe szczęście, od pół roku już jestem zaręczona, a od 3 miesięcy mamy wspólne mieszkanie do wyremontowania. Poprzedni rok może nie opływał w sukcesy i miody, były wzloty i upadki, powrót do pracy na pełen etat, który w niemałych trudach udało się załatwić, znów harówka po 12h, 4 dni w tygodniu z większością niedziel pracujących, ale był dla mnie o tyle lepszy, że szłam przez niego z osobą która potrafi się mną zająć, zmotywować mnie do pracy na sobą i swoimi wadami, która jest dla mnie podporą i radością moich oczu, dzięki której kompletnie zapomniałam o tym co było kiedyś i o osobach, które wyrządziły mi tyle krzywdy. Ślub póki co w dalekich planach, główną przeszkodą w tym są fundusze i kredyty na mieszkanie, ale miejmy nadzieję że szybko wyjdziemy na prostą. Dostałam solidnego kopa w dorosłość, mój ojciec wyprowadził się ode mnie w zeszłym roku, mam teraz na głowie wszystkie obowiązki przyszłej pani domu, łatwo nie jest, ale kiedyś musiało to nastąpić. Myślę wrócić do pisania z jednej strony, ale z drugiej czas średnio mi na to pozwala (standardowa wymówka :P ), czeka mnie przez najbliższe 7 lat spłata bankowych zadłużeń, chociaż kto wie, za pół roku przy pomyślnych wiatrach mam nadzieję że uda mi się wszystko skonsolidować w całość i wydłużyć okres kredytowania. Staramy się teraz oboje o umowę przez firmę, przez co rzeczonego czasu będę miała jeszcze mniej... Mam już pomysł na pewien (po)twór, zwałby się 'Nie jestem święty' i byłby poprawioną wersją szkolnych perypetii Ulrysia i całej menedżerii z moich żurnali i opowiadań, widzianą i opowiedzianą z perspektywy naszego ociekającego przezajebistością przyszłego mistrzunia, w tamtym okresie ucznia szkoły średniej (której w tych czasach nie było :P ale no cóż, mój cyrk i moje zabawki, w głównym zamiarze ma być to coś na styl niedawno powstałego gatunku w internetach co się zowie 'pasta', od samego początku z resztą ten cusiek tym był, kiedy 'pasty' w naszej, polskiej sieci były dopiero w pieluchach) ale jakoś nie mogę się za to zabrać.
Piszę głównie żeby dać jakiś znak że żyję, nie każdy ma mnie into fejsbukach i nie może śledzić na bieżąco mojego żywota, w którym jak widać ostatnio dużo się zmieniło, miejmy nadzieję że na lepsze.
Niech moc będzie z wami ludziki :* w razie czego wiecie gdzie mnie szukać :)
Enyoj!

Journal History

Groups

Comments


Add a Comment:
 
:iconphototubby:
Phototubby Featured By Owner Dec 3, 2015  Hobbyist Photographer
Many thx!!!!!:iconsmilefavplz:
Reply
:iconmarien-von-merryen:
marien-von-merryen Featured By Owner Dec 3, 2015   Writer
you're welcome :D
Reply
:icondrlotta:
drLotta Featured By Owner Jul 31, 2015  Hobbyist General Artist
Bardzo dziękuję za łocza. : ) (Jeśli mogę wiedzieć, co Cie się spodobało?)
To niesamowite, że "Sheep" to jedna z Twoich ulubionych gier. Moja też, a niestety tak mało osób mnie rozumie, bo nikt tego nie zna. 
Reply
:iconmarien-von-merryen:
marien-von-merryen Featured By Owner Jul 31, 2015   Writer
A na filmwebie znalazłam linki do GOPT i mnie po prostu urzekła ta śmieszna prostota tego komiksu :D
Sheep było zajebiste <3 kilka razy przechodziłam *.* szkoda że mój windows 8 już tego nie uciągnie x_x!
Reply
:icondrlotta:
drLotta Featured By Owner Aug 1, 2015  Hobbyist General Artist
Och, w takim razie bardzo się cieszę, że Ci się podoba.
Co do Sheep - mi się udało przejść tylko raz, ale próbowałam kilka razy w przeciągu kilkunastu lat. (Pierwszy raz miałam okazję w to grać w wielu chyba 2 lat, a ostatni - chyba 15 lat.)
Reply
:iconmarien-von-merryen:
marien-von-merryen Featured By Owner Aug 1, 2015   Writer
ja na początku nie wiedziałam co trzeba zrobić że przejść na inną planetę :D najfajniejsze było chyba Owieczki w mieście i Park Jurajski xd No i to intro *.*!
Reply
(2 Replies)
:iconmyinqi:
myINQI Featured By Owner Sep 5, 2014  Hobbyist Photographer
Thanks a lot for :+fav:ing, I really appreciate it :hug:
Reply
:iconmarien-von-merryen:
marien-von-merryen Featured By Owner Sep 5, 2014   Writer
No problem <3!
Reply
:iconmyinqi:
myINQI Featured By Owner Sep 5, 2014  Hobbyist Photographer
:bow:
Reply
:iconmyworld1:
MyWorld1 Featured By Owner Aug 1, 2014  Hobbyist Traditional Artist
thanks for the fave!
Reply
Add a Comment: