maniekmaniek's avatar

maniekmaniek

Maniek
Deviant for 18 years30 Watchers106 Watching102 Deviations
9.4K
Profile Views
1.4K
Favourites
2 Group Memberships
PirateGrrrl
Mary-sia
martynaraty
xfuckingxstrawberryx
000000000040000
GirlNoName
xxScenegirl3xx
Nejiismybaby
box-chan3
Lugia007
yokopoko
Raziel1989
Cherreet
Zombiesatthebeach
ScheriiBlue
ShugarSuicide
bunnymagnifique
ankamuszka
applespank
uidarbra
SatsukiNekozawa
Mary-sia
HoneyBreath
VeloKoza
SecretMissB
bsium
martynaraty
Artist
  • Apr 21
  • Poland
  • Deviant for 18 years
  • He / Him
Badges
Super Llama: Llamas are awesome! (27)
My Bio


Current Residence: Warszawa Praga
Favourite genre of music: rock, metal, folk, blues, jazz, classic,
Favourite photographer: ma to być litania na kilkaset stron?
Favourite style of art: przede wszystkim tradycyjna/traditional, techniki szlachetne
Operating System: XP
Personal Quote: o wszystkim decyduje przypadek, nawet jeżeli coś planujemy.

Favourite Visual Artist
za dużo ich żeby mieć ulubionego.
Favourite Movies
Skazany na Shawshenk, Gabinet dr Caligari, pora umierać i wiele wiele innych
Favourite Bands / Musical Artists
In Extremo, Garmarna, Hunter, Metallica,Hetman, i setki innych zespołów :]
Favourite Writers
Pilipiuk, Cejrowski, Fiedler, Mark Twain, Łysiak, i inni
Favourite Games
Fallout, Lionheart, Wiedźmin The Witcher
Tools of the Trade
wszystko co się da :] od pudełeczka, przez klasyczne do cyfry
Other Interests
fotografia, film, podróże, urban exploration, literatura, opencaching
lubicie podróżować? zapewne każdy marzy o udanym dwutygodniowym urlopie nad morzem lub w górach, tylko czy aby jedno miejsce to nie za mało? gdyby tak porównać turystykę i podróżowanie, to pierwsze kosztuje około 1500zł za te dwa tygodnie w jednym miejscu, a to drugie około 200-300zł a i przeżycia niesamowite. Zamiast pakować wszystkie ciuchy w jeden plecak ze stelażem to mozna zapakować kilka podstawowych rzeczy a resztę kupować np w sklepach z tanią odzieżą. no i transport, jak wybierzemy autostop to wyniesie nas to 0zł i można poznać tylu fascynujących ludzi, rozmawiać z nimi, czasem nawet wymieniać się numerami telefonów albo umawiać s...
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
rzecz mało związana z fotografią, ale w pewnym sensie coś się z czymś łączy. Dotknęła nas tragedia narodowa, jesteśmy obserwowani w każdym kraju. wszyscy nam współczują, ale czy Polacy to szanują? czy szanujemy osoby które odeszły? prezydenta? prezesa? posła? ludzie mieli 5 lat na poznanie prezydenta którego tak opluwali, nazywali kaczką/kartoflem, mało kto bronił jego dobrego imienia. skutek jest taki że wiele ludzi teraz żałuje że nie szanowała prezydenta, teraz dopiero wyszukują jego wypowiedzi, zdjęcia, śledzą życiorys i okazuje się że nie był to najgorszy prezydent... ten mały prezydent z okrągłą głową i bratem bliźniakiem był najleps...
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
prowokacja w sztuce! jakże często spotykane słowa. mijamy się z nimi na co dzień, oglądając telewizje, czytając gazety, chodząc do niektórych galerii. ale dlaczego o tym pisze? otóż jestem strasznie zniesmaczony tym co ostatnio widywałem w galeriach. Wczoraj (czwartek) byłem na wystawie w Zachęcie, to jest narodowa galeria sztuki, oznacza to że powinny być tam najważniejsze i najlepsze obrazy/fotografie/rzeźby w Polsce. Wiadomo że ludzie idąc do narodowych galerii chcą zobaczyć coś niesamowitego, coś czego nie zobaczą w zwykłej galeryjce. Czasami możemy się jednak grubo pomylić, to co ostatnio zaserwowała nam Zachęta budzi tylko niesmak, w...
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In

Profile Comments 280

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Thank you for watching and faving! :D
dziękuję znowu!
dziękuję, bardzo mnie cieszy że tyle moich zdjęć ci się spodobało :meow:
uwielbiam klasyczną fotografię :) no i ciekawi mnie Białoruś, a raczej ludzie :)
ja też! szkoda że niektórzy nie rozumieją dlaczego. jak mi dzisiaj powiedział jeden pan na starym mieście, takie zdjęcia mają trochę inny smak. dobrze powiedział :lol:
ciekawi są ludzie na Białorusi? nigdy bym nie pomyślała :)
na starym mieście często tak mówią. no Białoruś bardzo mnie ciekawi, niektórzy mi opowiadali o ludziach, jestem podróżnikiem i chciałbym ją odwiedzić. Autostopem byłoby ciężko, ale rowerem łatwiej.