MangaLT's avatar

MangaLT

manga Lithuania
Founded
13
Years Ago
73 Members63 Watchers

Comments 12

Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Sveiki visi ~ 
Hey visi as irgi suinteresuotas :DDDD 
Sveiki, as jau kuri laika duomiuosi manga/komiksais ir galvoju kurti kazka panasaus. Noreciau paklausti jusu nuomones kaip reiktu pradeti, kokie manga/vakaru komiksu stiliaus pranasumai ir kokia technika geriausia naudoti piesiant? Dekui.
Labas vakaras, taigi visai neseniai atvėriau pasauliui savo Anime projektą, aš įsitikinęs kad dar nedaug kas žino jį, bet norėčiau paklausti jūsų klubo vieno dalyko, ar norėtumėt kad Lietuviška manga būtų talpinama ir mano puslapyje? Atskiroje kategorijoje ? :) Bei su mielu noru, ankščiau ar vėliau kai susikauptų daugiau narių, įdėčiau kiekvienoje mangoje paramos mygtuka, kuriuo žmonės galėtų paremti Lietuviškos mangos kūrėjus :) Ką manote, ar sutiktumėte?

Tinklapis: [link] ( tinklapis nėra kopija 100% originalas , dizainas nekopijuotas o pieštas žmogaus, forumo dizainas pirktas iš dizaino studijos.)

Jei norėtumėte, su mielu noru prašau rašykite forume vartotojui 'Tinklapis' arba el paštu info@animelive.lt VISO! :)
Sveiki :) Jums rašo Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos klubas :) Mūsų nevyriausybinė organizacija rengia "Nyaaa!" cosplay'ų Utenoje. Daržbar rengiame naują projektą, įkvėptą "Nyaaa!". Jei kas nors norėtų savo mangas/komiksus išvysti kas mėnesį leidžiamame žurnale - rašykit man privačiai, tada plačiau papasakosiu apie projektą :) tikiuosi, kad atsiras norinčių prisidėti ;)
Labas ))) Gal gali plačiau papasakoti apie šį projektuką? Tada pareklamuotume šią galimybę mūsų grupės žurnale n.n
Trumpas projekto “Nyaaa! Nation” aprašymas

“Nyaaa! Nation” – tai projektas, gimęs vykdant tęstinį Utenos Ekonimikos ir Kompiuterijos klubo projektą “Nyaaa!”, skirtą Azijos šalių kultūros sklaidai bei jaunimo užimtumui didinti. Pagrindinė naujojo projekto, kuris toliau plėtos “Nyaaa!” veiklą, paskirtis – sukurti laisvai prieinamą erdvę jauniesiems kūrėjams dalintis savo darbais bei patirtimi, skleisti informaciją apie įvairius renginius bei konkursus.

Kadangi Lietuvoje vis sparčiau daugėja jaunimo, besidominčio Anime (Japoniška animacija), Manga (Japoniški komiksai), komiksais, bei jų kūrimu, cosplay (Angl. Costume + Play veikla, kuomet žmonės gaminasi labiausiai patinkančių anime/filmų/žaidimų ir t.t. personažų kostiumus ir stengiasi kuo tiksliau juos įkūnyti) veikla, todėl atsiranda poreikis erdvei, kurioje būtų galima dalintis savo kūryba, talpinti pamokas pradedantiesiems, klausti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus, sužinoti apie renginius susijusius su panašia veikla tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

“Nyaaa! Nation” būtų bene pirmasis tokio pobūdžio periodinis mėnesinis leidinys pabaltijyje, kuris užpildytų dabar esančią spragą. Visas darbas susijęs su “Nyaaa! Nation” leidimu būtų atliekamas Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos klubo narių bei savanorių komandos. Šis projektas tikrai padėtų didinti jaunimo užimtumą ir ne tik Utenoje, bet ir visoje šalyje, nes meninkai, kuriantys manga, komiksus, piešiantys anime stiliaus piešinius, kuriantys cosplay kostiumus gyvena visoje šalyje. Šio leidinio atsiradimas būtų puiki proga jauniesiems kūrėjams būti pastebėtiems ir galbūt netgi pradėti profesionalią karjerą. Taip pat, “Nyaaa! Nation” padėtų supažindinti visuomenę su šia veikla, kuri neretai visai be pagrindo yra laikoma vaikų žaidimais nevertais dėmesio.

Taigi, apibendrinant būtų galima pasakyti, jog “Nyaaa! Nation” – tai nekomercinis jaunimo projektas, skirtas jaunimo kūrybiškumui bei užimtumui didinti, suteikti jauniesiems kūrėjams galimybę parodyti save bei pasidalinti patirtimi, supažindinti visuomenę su vis labiau populiarėjančia jaunimo kultūra. Projektas atneš naudos tiek jo vykdytojams, suteikdamas organizacinės patirties, tiek kūrėjams – duodamas galimybę pasireikšti, tiek visuomenei – turtindamas kultūrinį gyvenimą.