Shop Forum More Submit  Join Login
Group Info Group Founded 8 Years ago Statistics 63 Members
195,133 Pageviews239 Watchers

Informacje PodstawoweTyp grupy: fabularna, rysunkowo - czatowa
(zamiast rysowania, można też pisać zadania)

Typ zadań: nieobowiązkowe
(poza tymi, na które się zgłosisz. Ale zgłaszanie się jest dobrowolne.)

Krótko o historii:

Jesteśmy dumną szkołą Lurid University, która w trybie natychmiastowym musiała wynieść się ze starego budynku, bo zaatakował nas jakiś tajemniczy nieznajomy (i tłum rozwścieczonych wieśniaków). Kto to był i dlaczego to zrobił? Nie mamy pojęcia. Póki co.

Lurid miał przygotowane Bezpiecznie Miejsce na takie okazje, więc wydawałoby się, że nie jest aż tak źle. Jest w Pustce Międzywymiarowej i ciężko je znaleźć. Ma też masę przeróżnych zabezpieczeń, tylko że... cóż, od BARDZO dawna nikt nie musiał z niego korzystać i zrobiła się z tam tak trochę... ruina. Straszna ruina. Ale nie poddajemy się (Bo nie mamy już innych bezpiecznych miejsc).

Aktualnie zakończyliśmy odbudowę i renowację, i próbujemy jakoś odnaleźć się w szkolnym życiu. Idzie nam już całkiem nieźle, mimo dziwnych wydarzeń, które zdarzają się tu podejrzanie często. Przypadek? Hehehe. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Budowa i prowadzona fabuła pozwalają na dołączenie do grupy w każdym momencie. (Każdy dołączający zostanie oczywiście wprowadzony w historię we wszystkich potrzebnych szczegółach).

Zadania
🌠🌠🌠


Admins

Dyrektor


:iconfamion:

Wicedyrektor


:icontessay::iconulve:

Nauczyciele


:iconrybatincatinca::iconskrzatek::iconhenn-sama::icondesergalina::iconnekrosoma::iconarhaolin::iconthedalmatiangirl::iconbzybzycze:

Deviants

Affiliates

:iconobrot-i-trach::iconcenturiastation::iconremilia-rp::iconkaiju-nova::iconbractwo-krwi::iconasscademy::iconlux-inaurem::iconeternaruautismu::iconabsolutedramaisland::iconnwo-rpg::iconwolnemarchie::iconskullcers::iconp-b-heaven::iconage-of-lirchirion::iconsuperherocollege::iconhalf-god-camp::iconmystery-of-willswick::iconlast-adventure::iconavatartheresistance::iconlegendofthenewera::icona-c-g-s::iconohakima-university::iconvselennaja-dozorov::iconludzkosc20::iconunder-guard::iconsecret-of-pandora::iconberghammerrpg::iconakademia-larkwill::iconintereima::iconanonymouscrusaders:
Wiosenny obóz Luridu

"Moi drodzy, ku mojej, i mam nadzieję waszej uciesze, udało mi się zorganizować dla nas małą wycieczkę edukacyjno-krajoznawczą do wymiaru będącego kolebką bajarstwa. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się o tej magii więcej niż z jakiegokolwiek innego źródła, albowiem naszym miejscem zakwaterowania będzie obóz samych bajarzy. Spakujcie przewiewne ciuchy i krem przeciwsłoneczny, bo pogoda na pustyni na którą się wybieramy zapowiada się na słoneczną.

Oprócz jednej drobnej wycieczki dla chętnych nie przewiduję więcej zajęć zorganizowanych. To jak spędzicie tydzień pośród wykwalifikowanych w swoim fachu magów zależy od was. Możecie wykorzystać ten czas na opalanie i kąpiel w pobliskim zbiorniku wodnym albo na poszerzenie swojej wiedzy i zwiedzenie okolicy. Informując uprzednio któregoś z mistrzów dokąd się wybieracie, oczywiście! Tak czy owak, nie krępujcie się z zadawaniem pytań bajarzom. Są to ludzie, którym radość sprawia możliwość podzielenia się swoją wiedzą i postarają się odpowiedzieć na wszystkie trapiące was kwestie.

Wyjeżdżamy za tydzień. Zbiórka w sobotę o 18 na szkolnym dziedzińcu. Upewnijcie się, że wszystko co jest dla was potrzebne na wyjazd zostało spakowane, by na miejscu nie okazało się, że ktoś czegoś zapomniał. Jeżeli macie jakieś niepewności lub pytania w związku z wyjazdem, możecie znaleźć mnie w bibliotece lub w moim gabinecie. Proszę nie kłopotać nimi Pani Agnes, Pana Kresa ani żadnego z mistrzów, gdyż organizacja wycieczki jest na moich barkach.

Na dniach karawana dotrze na miejsce. Spodziewam się otrzymać wtedy informacje o rozplanowaniu obozu. Dostarczę wam wtedy przygotowane mapki z potrzebnymi dla was informacjami. "


Powyższą informację usłyszeli od Kruga uczniowie oraz mistrzowie podczas kolacji, a dodatkowo każdy otrzymał skróconą treść obwieszczenia w wiadomości telefonicznej gdyby jakimś cudem ktoś kolację ominął. Oto przed wami kolejne zimowisko. Tyle, że nie w zimę, w trochę cieplejsze otoczenie i zdecydowanie bez mordów i niebezpieczeństw. Macie się świetnie bawić, wypocząć i przy okazji liznąć trochę teorii przed lekcjami u orka.Wyjazdowy kalendarz przedstawia się następująco:

23.03 (sob) 18:00 WYJAZD! Wyruszamy ze szkoły na naszym latającym dywanie. Niech nikt nie raczy się spóźnić ani nie myśleć o zostaniu w szkole. Po dotarciu na miejsce nastąpi przydzielenie noclegów, zwiedzanie obozu i okolicy oraz ceremonia powitalna zorganizowana przez bajarzy.

24.03 (niedź) 🎨 🏺 📜*

25.03 (pon) 🎨 🏺 📜*

26.03 (wt) 🎨 🏺 📜*

27.03 (śr) 🎨 🏺 📜*

28.03 (czw) 🎨 🏺 📜*

29.03 (pt) 🎨 🏺 📜* CZAT z ograniczoną ilością miejsc (6): Pod opieką Kruga wyruszamy do pobliskiego kompleksu świątynnego. Alergików informujemy o dużej ilości kurzu, a każdego chętnego przestrzegamy by patrzył pod nogi. Nawet jeśli obecność pułapek nie jest przewidywana to lata robią swoje i luźne kamyczki lubią uciekać spod nóg. Cel główny: zdobycie wiedzy. Ile i jakiej? Tego już nikt nie określił, ale co odkryte to nasze.

30.03 (sob) Ewentualne kończenie czatu z dnia poprzedniego

31.03 (niedź) CZAT otwarty Kultura i tradycja nakazuje przeprowadzić ceremonię pożegnalną. Bawcie się dobrze w tą ostatnią noc na pustynnych piaskach i miło wspominajcie swój pobyt tutaj gdy wrócicie do szkoły. Kto wie, może ktoś z was zapewnił sobie przychylne spojrzenia i miejsce w karawanie gdybyście nie wiedzieli co ze sobą zrobić po zakończeniu edukacji?


🎨 🏺 📜* - potencjalne rozrywki mniejzorganizowane. O tym co Krugowi udało się w tej kwestii przygotować dowiecie się w momencie otrzymania mapek obozu. Przebieg raczej podobny do szkółki narciarskiej - przygotujemy dziennik, w którym dostawać będziecie informacje o przebiegu takich aktywności. Ewentualnie jeśli będzie trochę chętnych i uda nam się dogadać na któryś dzień możemy jeden dzień takich zajęć sobie luźno wyerpić.

**Kalendarz nie jest rzeczą niezmienną (nie licząc daty czatu zorganizowanego i dni wyjazdu oraz odjazdu). Krug wytrwale wymienia się z listami z bajarzami by zapewnić uczniom ewentualne rozrywki na dni wolne oraz jest otwarty na propozycje płynące od uczniów i mistrzów. Jeżeli ktoś wpadnie na pomysł luźnej grupowej aktywności może zgłosić się o wpisanie jej w kalendarz.

Zapisy na czat zorganizowany:
„Ostatnia w świecie książka”

Spakujcie w torby prowiant i załóżcie wygodne buty. Otwarty umysł i spostrzegawcze oko dziś się wam przydadzą. Notujcie wszystko co wyda się wam ciekawe i nie krępujcie się informować o swoich poczynaniach mistrza Kruga. Dla najbardziej ambitnych przewidywane są gwiazdki zdolnego ucznia!

Prowadzący: Skrzatek

Termin: 29.03 (piątek) godzina 18:00

Uczestnicy:

Bullet; Red  Kres
Bullet; Red  Taliki

Krug zaklepał miejsce dla swoich towarzyszy wtajemniczonych w cel wyprawy. Jeżeli mają oni ochotę mogę spokojnie wybrać się z nim i uczniami. (Jeżeli nie macie ochoty albo wolicie zgłosić się inną postacią - dajcie znać. Zwolnione miejsce pozwoli na dobranie o jednego ucznia więcej na wycieczkę.)

Bullet; Green 
Bullet; Green 
Bullet; Green 
Bullet; Green 
Bullet; Green 
Bullet; Green JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Odpowiedz na komentarz "Kto chce przetłumaczyć hieroglify?"


Zgłaszamy się do wtorku (26.03) do północy. Uczestnicy zostaną ogłoszeni w środę (27.03)
More Journal Entries

Comments


Add a Comment:
 
:iconangietheshygirl:
AngieTheShyGirl Featured By Owner Mar 28, 2017  Hobbyist Digital Artist
Ogłaszam, że do czerwca zawieszam Jaspera - matury :')
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Mar 28, 2017
Powodzenia zatem w zdawaniu!
Reply
:iconangietheshygirl:
AngieTheShyGirl Featured By Owner Mar 29, 2017  Hobbyist Digital Artist
Dziękuję :3
Reply
:iconaftersekai:
AfterSekai Featured By Owner Nov 14, 2016  Hobbyist Digital Artist
Ja wiedziałam że mamy zimowy klimat strony głównej, ale Patricka przebranego za Mikołaja to sie NIE SPODZIEWAŁAM : D
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Nov 14, 2016
Ktoś się musi przecież zajmować reklamowaniem naszej prezentowej, świątecznej zabawy: ) Patrick nadaje się do tego wprost idealniexD
Reply
:iconaftersekai:
AfterSekai Featured By Owner Nov 14, 2016  Hobbyist Digital Artist
Hahah, w takim razie czekam na kolejne jego przebrania : DDD

[chodz szczerze mowiac dostane zaciesz jak zobacze walentynkowego Patricka xD <3 ]
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Nov 14, 2016
HahahaxD

*Pilnie notuje do przygotowania na przyszłość*
Reply
(1 Reply)
:iconhenn-sama:
Henn-sama Featured By Owner Nov 2, 2016  Hobbyist
Jaka ładna nowa główna, nie mogę Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart  
Reply
:iconshiasekai:
ShiaSekai Featured By Owner Aug 24, 2016  Student Digital Artist
Drobne pytanie, czy tylko mi chat nie działa z jakiegoś powodu??
Reply
:iconshiszka:
Shiszka Featured By Owner Aug 24, 2016  Student General Artist
mnie i Habowi też nie unu
Reply
Add a Comment: