Group Info Group Founded 11 Years ago 31 Members
210,357 Pageviews242 Watchers

Informacje Podstawowe

/PRACE MOCNO KONSTRUKCYJNE/
Zmiany się szykują. Ładne i poważne. Cały czas gramy sobie szkolne życie, ale powoli, bo dużo już go nagraliśmy. Trzeba czasem poodkurzać stare śmieci i je wymienić na nowe, a te śmieci leżą tu już ładne parę lat. Mam nadzieję, że nowe się wam spodoba. Wypatrujcie ogłoszeń i znaków na niebie. Jak macie pytania, krzyczcie na Pustkę. Pustka odpowiada częściej, niż by się można było spodziewać: D
Typ grupy: fabularna, rysunkowo - czatowa
(zamiast rysowania, można też pisać zadania)

Typ zadań: nieobowiązkowe
(poza tymi, na które się zgłosisz. Ale zgłaszanie się jest dobrowolne.)

Krótko o historii:

Jesteśmy dumną szkołą Lurid University, która w trybie natychmiastowym musiała wynieść się ze starego budynku, bo zaatakował nas jakiś tajemniczy nieznajomy (i tłum rozwścieczonych wieśniaków). Kto to był i dlaczego to zrobił? Nie mamy pojęcia. Póki co.

Lurid miał przygotowane Bezpiecznie Miejsce na takie okazje, więc wydawałoby się, że nie jest aż tak źle. Jest w Pustce Międzywymiarowej i ciężko je znaleźć. Ma też masę przeróżnych zabezpieczeń, tylko że... cóż, od BARDZO dawna nikt nie musiał z niego korzystać i zrobiła się z tam tak trochę... ruina. Straszna ruina. Ale nie poddajemy się (Bo nie mamy już innych bezpiecznych miejsc).

Aktualnie zakończyliśmy odbudowę i renowację, i próbujemy jakoś odnaleźć się w szkolnym życiu. Idzie nam już całkiem nieźle, mimo dziwnych wydarzeń, które zdarzają się tu podejrzanie często. Przypadek? Hehehe. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Budowa i prowadzona fabuła pozwalają na dołączenie do grupy w każdym momencie. (Każdy dołączający zostanie oczywiście wprowadzony w historię we wszystkich potrzebnych szczegółach).


Zadania

Admins

Dyrektor


:iconfamion:

Wicedyrektor


:icontessay::iconthedalmatiangirl::iconulve:

Nauczyciele


:icondesergalina::iconskrzatek::iconbzybzycze::iconarhaolin:

Deviants

Affiliates

:iconrhaeadrera::iconglavny-gorod::iconvatahv::iconspooky-high::iconpolskiroleplayludowy::iconkrwawydwor::iconnordisk-lights::iconmvrder-of-crows::iconsundale-meadow::iconobrot-i-trach::iconcenturiastation::iconkaiju-nova::iconbractwo-krwi::iconasscademy::iconlux-inaurem::iconeternaruautismu::iconabsolutedramaisland::iconnwo-rpg::iconwolnemarchie::iconskullcers::iconp-b-heaven::iconsuperherocollege::iconhalf-god-camp::iconmystery-of-willswick::iconlast-adventure::iconavatartheresistance::iconlegendofthenewera::icona-c-g-s::iconohakima-university::iconvselennaja-dozorov:
Przybywam z kolejną dawką wieści. Niektóre aktywne, niektóre już zaprzeszłe, do powspominania, ale wydarzyły się między poprzednimi aktualnościami, a tymi, więc warto je odnotować: D

Linki organizacyjne

[Nowy Regulamin] | Na discordzie pojawiły się już podglądy nowych kart i rzutów, ale nie wrzucę ich oficjalnie, dopóki nie będę miała wszystkich organizacyjnych części składowych. Jeszcze Księga Umiejętności do uzupełnienia i będzie komplet: D

Wspominki

🌠W sierpniu przeleciały nam wianki organizowane tym razem przez Danger Noodla, gdzie część uczestników poszukiwała kwiatów paproci, wykonując zadania w szkolnych podziemiach, a druga część była kwiatami paproci i głównie uwalniała się sama: D W końcu szczęśliwie wszyscy spotkali się na imprezie.
🌠 We wrześniu za zajęcia WDŻ wziął się mistrz walki i obrony, Mek Milone. Z drobną pomocą Internetu i pani doktor Malwy przygotował uczniom „Bieg po życie”, gdzie dzięki umiejętnościom własnym i współpracy w parach, uczniowie mogli życie wygrać lub… cóż, spaść prosto w otchłań po zderzeniu z przeciwnościami losu. Oczywiście wszystko w szelkach bezpieczeństwa! Życie wygrali Sophie i Ryan. Gratulacje!
🌠 W październiku, w ramach wspominania zmarłych z okazji Halloween, chętni uczniowie wybrali się z dyrami do miasta duchów. Nie po to, żeby zwiedzać, ale, żeby aktywnie pomóc i nauczyć się co nieco jak pomagać zmarłym z problemami. Mistrz Bon ma już doświadczenie z takimi nawiedzonymi miejscami, a z mistrzem Kresem u boku ma też wsparcie, żeby bezpieczniej prowadzić swe szamańskie działania.
Na miejscu chętnych przywitała mała, zdaje się opuszczona, wyniszczała wioska, na środku wyjątkowo dusznej pustyni. Atmosfera naprawdę gęsta. W centrum podejrzana, zniszczona wieża maga, dookoła duchy na wieczność utknięte w pętlach ostatnich chwil swojego życia… trochę poszlak nazbieraliśmy, ale zdecydowanie będzie trzeba jeszcze wrócić, żeby się dowiedzieć co się tam właściwie stało. Zadanie rysunkowe może w tym trochę pomóc (patrz poniżej).

Aktywne Zadania

[NAKLEJKI!] Chętni już pozgłaszani, sekretne naklejkowe cele do rysowania wybrane.
Termin: 4 - 5 grudnia
[GHOST BUSTERS] (NOWOŚĆ!) Pozbieraliśmy w wiosce duchów kilka naznaczonych duchowo przedmiotów. Trzeba się nimi zająć, żeby pchnąć sprawę do przodu.
Termin: 17 grudnia

Ciekawostki

🌌 Mistrz Mek już jest gotowy i tylko ręce zaciera na pogadankę o zakładaniu rodziny w ramach zajęć WDŻ. Więcej info na dniach na #czatowych ogłoszeniach (erp za półtora tygodnia, w trzecia sobotę miesiąca)
🌌 Przy organizacji wianków Danger Noodle skorzystał z pomocy tajemniczych, małych niewidzialnych istotek, które wytrzasnął nie wiadomo skąd, pewnie z jakichś otchłani szkolnych podziemi. Co to za istotki? A kto to wie. Pewnie nawet nie Danger Noodle. Może zombie? Warto by się być może czegoś o nich dowiedzieć, ale póki co wiemy tyle, że najprawdopodobniej są przyjazne i nie mają złych zamiarów, więc może będzie dobrze. I że zostawiają pyłek, z którym dłuższe zetknięcie może powodować barwne konsekwencje, o czym zdążyli się przekonać Sam i Nikko. Na szczęście obyło się bez długotrwałych efektów ubocznych.
🌌 Mały trzygłowy wężyk, który na jednej głowie oczy ma 4, na drugiej 2, a na trzeciej 1, przywołany do życia z kamiennego jaja przez Silvana, Nikko, Yvette i częściowo Horusa, zaczyna już mówić! Telepatycznie powtarza to co zasłyszy i w większości rozumie co się do niego mówi. Danger Noodle dumnie ogłosił go swoim młodszym rodzeństwem, wspominając, że mają jeszcze siostrę (która nie jest wężem, bo nie tak została ukształtowana), chociaż ją nie do końca lubi. Ale małym wężykiem się zachwyca i dlatego na piętrze sypialni może wam czasem drogę zablokować wielkie, wężowe cielsko, kiedy szkolny wąż dwugłowy wślizgnie się tam w odwiedziny do malca.
More Journal Entries

Comments


Add a Comment:
 
:iconbzybzycze:
Bzybzycze Featured By Owner Oct 10, 2021  Hobbyist
HEEEJ w tym roku Lurid kończy 10 lat!!! Poza tym że mega imponująca jest grupka rp aktywna przez dosłownie dekadę, to może to dobra okazja żeby powiedzieć "dziękuję". Honestly, nawet jeśli już z wami nie gram, to na palcach jednej ręki mogłabym policzyć rzeczy które miały taki (dobry) wpływ na moje życie jak ta grupka ❤️ świetna robota!! Dzięki za wszystko, buziaki i sto lat!!
Reply
:iconangietheshygirl:
AngieTheShyGirl Featured By Owner Sep 11, 2020  Hobbyist Digital Artist
Dłuuuugi czas minął, ale dużo się w tym czaasie działo. Dzień dobry :) Miałabym pytanie. Dałoby radę wrócić do Luridu z swoją wcześniejszą postacią (Jasper), czy dobrze byłoby zrobić nową postać?
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Sep 17, 2020
Wybacz tą późną odpowiedź. Eclipse jeszcze nie jest moim najlepszym przyjacielem xD Powrót starą postacią jest jak najbardziej do przeprowadzenia. Wprowadzenie nowej również. To już kwestia tego kim wolisz grać. Jeśli ci to nie przeszkadza, proponuję omówić szczegóły przez DM na discordzie. Jeśli to ok, podrzucę ci namiary na mnie w notce.
Reply
:iconangietheshygirl:
AngieTheShyGirl Featured By Owner Mar 28, 2017  Hobbyist Digital Artist
Ogłaszam, że do czerwca zawieszam Jaspera - matury :')
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Mar 28, 2017
Powodzenia zatem w zdawaniu!
Reply
:iconangietheshygirl:
AngieTheShyGirl Featured By Owner Mar 29, 2017  Hobbyist Digital Artist
Dziękuję :3
Reply
:iconaftersekai:
AfterSekai Featured By Owner Nov 14, 2016
Ja wiedziałam że mamy zimowy klimat strony głównej, ale Patricka przebranego za Mikołaja to sie NIE SPODZIEWAŁAM : D
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Nov 14, 2016
Ktoś się musi przecież zajmować reklamowaniem naszej prezentowej, świątecznej zabawy: ) Patrick nadaje się do tego wprost idealniexD
Reply
:iconaftersekai:
AfterSekai Featured By Owner Nov 14, 2016
Hahah, w takim razie czekam na kolejne jego przebrania : DDD

[chodz szczerze mowiac dostane zaciesz jak zobacze walentynkowego Patricka xD <3 ]
Reply
:iconfamion:
Famion Featured By Owner Nov 14, 2016
HahahaxD

*Pilnie notuje do przygotowania na przyszłość*
Reply
(1 Reply)
Add a Comment: