Group Info Group Founded 16 Years ago Statistics 1,484 Members
119,355 Pageviews1,513 Watchers

Favourites

Ketra - Naujametiniai Pazadai by Drakeshya Ketra - Naujametiniai Pazadai :icondrakeshya:Drakeshya 5 0 Ezmer2Dragon [C] [Animated] by Coffence Ezmer2Dragon [C] [Animated] :iconcoffence:Coffence 212 27 Gaze by PaklauskVejo Gaze :iconpaklauskvejo:PaklauskVejo 15 4 Vejas/ Wind by PaklauskVejo Vejas/ Wind :iconpaklauskvejo:PaklauskVejo 15 8 silence by StillFeelNothing silence :iconstillfeelnothing:StillFeelNothing 28 2 bug by StillFeelNothing bug :iconstillfeelnothing:StillFeelNothing 6 2 Airship flight by Emix941 Airship flight :iconemix941:Emix941 0 0 Rosiel by plunksna Rosiel :iconplunksna:plunksna 44 22 Lithuania Flag Show by Metkan Lithuania Flag Show :iconmetkan:Metkan 11 4 rainbowww. by grepov rainbowww. :icongrepov:grepov 6 3 Time by xDoubleRx Time :iconxdoublerx:xDoubleRx 21 0 Questioning reality 1 by Djfragas Questioning reality 1 :icondjfragas:Djfragas 11 7 Sunrise in nowhere by Djfragas Sunrise in nowhere :icondjfragas:Djfragas 61 12 Shaman by MrStameska Shaman :iconmrstameska:MrStameska 1 0 The King by Kurenaida The King :iconkurenaida:Kurenaida 6 5

Admins

Founder


:iconinner-regions:

Co-Founders


:icondaywish::iconnothingtoregret:

Contributors


:iconsudoku0::iconany-but-where::icontrademark1337::iconarmidas::iconmaggotsplayground::iconsaphii::iconbrittynr1::iconmoonnles::iconfanke::iconfainas:

Affiliates

:iconinternationalfaq::iconlt-fantasy::iconlietuviu-grupe::iconerjaygfx::iconbalticstates::iconlithuania-toris::iconeast-europe-alliance::iconclublatvia::iconirelandart::iconrowatch:
SIŪLOMAS DARBAS DAILININKAMS


Darbas iliustratoriui TutoTOONS žaidimų kompanijoje, Vilniuje!

"Sveiki,

Esu Milda iš TutoTOONS (tutotoons.com/) žaidimų kompanijos. Nuo Kovo 1 d. mūsų kompanija atidaro naują ofisą Vilniuje, tad ten šiuo metu yra renkama žaidimų iliustratorių komanda.

Norėčiau pakviesti šios grupės narius sudalyvauti konkurse į žaidimų iliustratoriaus pozicijas. Tikiu, kad būtent šioje grupėje atrasime talentingų iliustratorių, kurie papildys mūsų kolektyvą Vilniuje.

Visą informaciją apie darbo pasiūlymą ir sąlygas rasite čia: tutotoons.tumblr.com/private/1… (Skelbimas galioja iki Kovo 1 d.)

Lauksime Jūsų laiškų."


:iconcoffeedonut4plz:

Siūlydami savo kūrinius, nepamirškite pasirinkti tą galeriją, kuri tinkamiausia jūsų siūlomam darbui! Galite rinktis iš šių aplankų: fotografija, skaitmeninis menas, tradicinės technikos, tekstai, rankdarbiai. Darbai siūlomi į Featured dažniausiai nepatenka niekur.

Primename, jog klubo narių Daily Deviations darbai eksponuojami galerijoje DD: ltklubas.deviantart.com/galler…

:iconcoffeedonut4plz:

Paprastai nepriimdami darbo mes autoriui parašome komentarą, kuriame paaiškiname, dėl ko jis netinka LTklubo galerijai.

Pasitaiko ir taip, kad administratoriams susipainioja pirštai ir pasiūlytas darbas atmetamas visai netyčia. "Undo" mygtuko mes neturime, todėl tokiu atveju prašome neįsižeisti ir pabandyti dar kartą.

Darbai, pasiūlyti į netinkamą galeriją, eilėje greičiausiai kabės ilgiau nei kiti. Arba amžinai, kol juos praris juodoji skylė. Todėl pasigailėkit savo darbų ir siūlykit juos į tinkamas galerijas, juodojoj skylėj labai liūdna.

Ačiū už visus gražius kūrinius, kuriuos siunčiate į klubo galeriją :sun:


:iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::bulletgreen: Prašome į klubo galeriją nedėti daugiau vieno darbo per savaitę. Kaip įdėti darbą į galeriją? Norėdami pateikti savo darbą grupės galerijai, spauskite mygtuką "Contribute Art" puslapio viršuje ir pridėkite kūrinį į jam tinkančią galeriją.  
:bulletgreen: Darbai, talpinami į grupės galeriją, privalo atitikti tam tikrus reikalavimus:
- Darbas nepriimamas, jei DA logotipas (arba autoriaus parašas) yra toks didelis, kad uždengia esminius darbo elementus,
- Tradicinei medijai - tvarkingas pateikimas(ne perfotografuota telefonu, kreivai šleivai, be tinkamo kontrasto ir pan.), piešta ne ant sąsiuvininio - languoto arba liniuoto - popieriaus.
- Darbas turi būti pabaigtas, paprastų eskizų ir papaišaliojimų nepriimame.
- Fotografijai - įprasti techniniai reikalavimai: tiesi horizonto linija, kompozicija, teisingas sufokusavimas ir pan. Ne buitinė fotografija(nebent su pagrindimu kodėl)
- Tekstai privalo būti parašyti tvarkingai, be gramatinių ar rašybos klaidų, nešveplai.
- Prašome siųsti TIK savo geriausius darbus!
:iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz:
DVI DIDELĖS D

Jeigu jus pastebėjo plačiuose Deviant Art vandenyse ir jūsų darbas buvo paskelbtas Daily Deviation kategorijoje, prašome pasidalinti juo su visa ltklubas publika!

Parašykite mums žinutę (note) pavadinimu "DD" ir pridėkite linką.
Iš anksto dėkojame (:

:iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz::iconcoffeedonut4plz:

:bulletred: Jei turite pasiūlimų ar kritikos LTklubui -
nesivaržykite - rašykite mums!

[žinutės su konkrečia antrašte susilauks didesnio dėmesio ir jums bus
atsakyta arba sureaguota į jūsų komentarą daug greičiau]


:bulletred: Siūlome į savo 'journal' įdėti klubo nuorodą bei sekti jo  veiklą.

ltklubas ikona žurnale gali būti patalpinta įrašius : iconltklubas :
(be tarpų prieš dvitaškius).


- Lithuanians united!!!
:community::community::community::community::community::community::community:
:iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas::iconltklubas:
More Journal Entries

Deviants

Comments


Add a Comment:
 
:iconrusspirits:
Russpirits Featured By Owner Aug 15, 2019  New Deviant Hobbyist Digital Artist
pAGALIAU RADAU NE HETALIA       AHGEALJTGSOJILYNILFSKDJGOIR:LUTJATJASDTLYIUJDYSASEYYsae
Reply
:iconnowjapan-festival:
nowJapan-festival Featured By Owner Aug 23, 2018
Sveiki! nowJapan Menų Alėjos konkursai atviri registracijoms!

Geriausiam iš geriausių, dalyvaujančių Yonkoma, Paper child ar Originalaus personažo kategorijose dovanosime WACOM Intuos medium grafinį įnagį su Bluetooth!

Paskubėk, registracija baigsis rugpjūčio 30 d. 23:59.

Registruokis čiawww.nowjapan.lt/menu-aleja/

Best Of The Best by nowJapan-festival  
Reply
:iconwowzadawg:
WowzaDawg Featured By Owner Jun 29, 2018  Hobbyist Digital Artist
ANY HOT SINGLE LITHUANIANS IN YOUR AREA?!? by WowzaDawg  
Reply
:iconharis-san:
haris-san Featured By Owner Jun 20, 2018
Paišau dalykus už pinigu$. Visokius.
Reply
:icondrakeshya:
Drakeshya Featured By Owner Feb 10, 2018  Hobbyist Traditional Artist
Sveiki! Aš su mažyte reklama, lietuviai lietuvius palaiko :D mano draugė gamina labai gražius darbus iš vinių, lentų ir siūlų. Puiki dovana, ar šiaip puošmena. Medžio spalva, matmenys, dizainas pagal pageidavimus. Daugiau informacijos:
www.skelbiu.lt/skelbimai/gamin…
Ačiū už dėmesį :happybounce:
Reply
:iconnobert-stanel:
Nobert-Stanel Featured By Owner Aug 29, 2017   Traditional Artist
Kazkas negerai, su jusu grupes, featured skiltim.

Kodel ?

80% darbu digital art , 10% photo ir apie 5% tradicines technikos darbu. ( bent jau paskutiniu metu ) . Primena ArtFinder tinklapi, kuomet jie pradejo reklamuoti vienos lyties darbus , ignoruodami kita.Sakyciau - akivaizdu , jog tai tiktu, tuomet kai grupe vadinas LTDigital, bet taip nera.

Pasiuliau mano manymu, techniska gerai atlikta ir su ,, gylia mintim " darba.
Neprijimta.

Apgailestaudamas turiu pranesti, jog palieku grupe.

Sekmes puoselejant autoriu darbus, kurie musu salies mastu, kazkam atrodo yspudingi, bet pasaulio kontekste - nublanksta.
Reply
:icondaywish:
Daywish Featured By Owner Sep 10, 2017
Grupės administracija yra subjektyvūs žmonės, ir grupės Featured skiltis atspindi jų nuomonę bei nusistatytus kriterijus.
Apgailestauju, kad paliekate grupę, sėkmės Jums!


Linkėjimai,

:iconltklubas:
Reply
:iconcatofdeadmoon:
CatOfDeadMoon Featured By Owner Aug 25, 2016
Sveiki, gal kas nors žinot, ar Lietuvoje gali būti pardavinėjamos Trade Cards? Esu mačius, kad užsienį parduoda jas, tad nereikia jų apkarpyti iki reikiamo dydžio
Reply
:icondrerika:
Drerika Featured By Owner Aug 14, 2016  Student General Artist
Galbūt kasnors susidomėtų mano konkursu su grafine planšete pirmos vietos laimėtojui? ^^ drerika.deviantart.com/journal…
Reply
:iconpaklauskvejo:
PaklauskVejo Featured By Owner Jan 2, 2016
Gera matyt tiek lietuvių, labas visiems ! :)
Reply
Add a Comment: