Deviation Actions

Lilami's avatar

LuridUniversity: Tea Sebalt

Published:
By
2K Views

Description

Imię: Dorothea (choć woli używać skróconej wersji "Tea", za "Dorę" potrafi zabić) Marinetti Sebalt
Wiek: 96 - wygląda na ok 25-30
Wzrost: 167
Waga: 57
Rasa: wiedźma
Kolor oczu: głęboki błękit
Kolor włosów: rudy, końcówki wyblakłe do blondu
Znaki Szczególne: tatuaż, którym raczej się nie chwali

Umiejętności: czarna magia, nekromancja

Charakter: Rozpieszczona, wszystko zawsze musi iść po jej myśli. Nie znosi infantylnych dziewczątek, choć sama potrafi się tak zachowywać (ale trochę hipokryzji nie zaszkodzi w życiu). Uwielbia mroczne rzeczy, ale tak samo zachwyca się wszystkim co urocze - małe pieski, kotki, kokardki, koronki i wstążeczki. Z drugiej strony uważa, że jej zdechły kotek też jest uroczy... Lubi przebywać z ludźmi i potrafi czasem być natrętna, chcąc zaprzyjaźnić się z tymi, którzy nie koniecznie mogą tego chcieć.

Biografia: Tea pochodzi z bogatej włoskiej rodziny. Wychowana w dobrobycie i rozpieszczana przez tatę jako jedyna córeczka (posiadała dwóch starszych braci i nadal uważa, że byli to idioci). Swoje umiejętności odkryła, mając dziesięć lat, gdy bracia przez przypadek zabili jej ukochanego kotka. Od tamtej pory żywe truchło towarzyszy jej wszędzie. Miała nadzieję, że w związku z jej "wyjątkowością" przeżyje wiele przygód, podbije/uratuje świat i przeżyje płomienny romans zakończony happy endem. Ponieważ żadna z tych rzeczy póki co nie doszła do skutku, Tea stała się trochę cyniczna, a tematy "wielkich przygód" i spraw sercowych omija szerokim łukiem, choć po cichu wciąż ma nadzieję na urzeczywistnienie marzeń. Z pieniędzmi ojca szła w parze również dobra edukacja, później również ta we własnym zakresie, dzięki księgom znalezionym w rodzinnej bibliotece i kupionym nieraz za małe fortuny. Znudzona swoim życiem (w końcu co można robić przez 90 lat) została nauczycielem w Lurid University by pogłębić swoją wiedzę i poznać ciekawych ludzi i choć absolutnie nie czuje swojego zawodu to stara się wykonywać go rzetelnie. Ostatnimi czasy objęła posadę zastępcy wicedyrektora, wyszła za nauczyciela alchemii w LU - Leandra i powiła dwójkę ślicznych różowych bliźniąt, które wychowuje w wolnym czasie (bo zazwyczaj robi to mąż, a ona ślęczy nad papierami w szkole).

Ulubione rzeczy/zajęcia: Spanie, jedzenie i gotowanie, robienie uroczych rzeczy takich jak maskotki, poduszki, a czasem nawet ubrania (ogólnie jest dobra w hmm... robótkach ręcznych? XD) , czytanie książek, wskrzeszanie różnych rzeczy dla zabawy i dla utrzymania urody, praca i zabawa z dwoma kluskami - lubi pokazywać im proste magiczne sztuczki.

Wiśnia


[EDIT] Tea jako matka dwójki dzieci i osoba odpowiedzialna za tak wiele spraw w szkole musi wyglądać reprezentacyjnie, zmieniła więc ciut ciut wizerunek. Ale tylko trochę, bo nie może nie być wierna swojemu zamiłowaniu do gotyckich ciuchów.
Image details
Image size
900x637px 344.33 KB
© 2011 - 2022 Lilami
Comments24
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Glor666's avatar
Lattie i tak ładniejsza