Shop Forum More Submit  Join Login
Dirk Gently by klice-chan Dirk Gently by klice-chan
Dooooone, finally :)
Had tons of trouble getting this to digital version and it's still not 100% same... Imagine him a bit paler ;) (sorry, can't do better :()
Polychromos on Canson Bristol with help of mineral spirits in background (that's like, the best toxic liquid I've ever handled :D)
Reference used.
Add a Comment:
 
:iconivanitko:
Ivanitko Featured By Owner Dec 31, 2017
Úžasný, tak krásně a hladce vystínované :3 Ty pastelky a tahy :happybounce: I am a dummy! prostě luxusní fakt že jo. Tvoje portréty mi přijdou vždycky takové zajímavé, jinačí než mají ostatní, jakoby ty postavy skrývaly nějaký vnitřní bol. ;) 
Reply
:iconklice-chan:
klice-chan Featured By Owner Jan 3, 2018  Hobbyist General Artist
díííky :3 to je možná výběrem předlohy - většinou kreslím herce a často si dělám screenshoty z filmů/seriálů a pak mám tunu dobrého matroše na kreslení :3 <3 mnohem lepší než přeretušované fotky s cvičeným úsměvem, kterých je kolikrát plný net :D
Reply
:iconexcellentrock:
ExcellentRock Featured By Owner Nov 16, 2017  Hobbyist Digital Artist
This is incredible!!! Your lines are so smooth and beautiful, this is such a unique and well done piece! Goregous work here!
Reply
:iconklice-chan:
klice-chan Featured By Owner Nov 18, 2017  Hobbyist General Artist
thank you :3 Hug 
Reply
:iconelorenart:
ElorenArt Featured By Owner Nov 8, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Nemám tušení, jak se to stalo, ale zahlídla jsem tenhle obrázek na FB, ze zvědavosti mrkla na ČSFD, z povzbuzené zvědavosti koukla ve vlaku na první díl, ještě ten samý den před půlnocí jsem dojela první sérii, mindfuck jako prase, jsem naprosto nadšená, můj seriálový život je zase o něco bohatší a teď koukám na dA a tady ten osudný obrázek najdu a má jen dva favy, což mě strašně irituje, protože musel dát mrtě práce a hlavně to jsou mrtě práce, které se vyplatily - je to naprosto boží. Tvůj pastelkový skill nemůžu než tiše závidět, do ohrádky jsem ti přihodila další jeden fav (škoda že jich nejde dát víc najednou, třeba šedesát nebo tak) a děkuji za skvělé, byť zcela náhodné rozšíření obzorů :)
Reply
:iconklice-chan:
klice-chan Featured By Owner Nov 8, 2017  Hobbyist General Artist
no tak DGHDA bohužel nemá celkově tolik fanoušků, kolik si zaslouží... bůh ví proč, když je lepší než 2/3 toho, co v amerických televizích běžně jede :D ale jsem ráda, že má zase o fanouška víc :)
mrtě práce dal, to jo. jsem ráda, že se líbí :)
děkuji za úžasný komentář, fav (šedesát, to by bylo pěkný :D) a watch :3
Reply
:iconelorenart:
ElorenArt Featured By Owner Nov 8, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Já už zkouším šířit tuhle novinku mezi kamarády, o kterých vím, že mají stejný seriálový vkus - tak třeba se řady fanoušků zase o něco rozrostou :) 
I já děkuji za watch a ty rozhodně nemáš zač, po důkladném postalkování galerie musím fakt smeknout klobouk - máš úžasnou tvorbu ;)
Reply
:iconklice-chan:
klice-chan Featured By Owner Nov 8, 2017  Hobbyist General Artist
není zač a ještě jednou děkuju, taková slova potěší :)
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
November 5, 2017
Image Size
16.9 MB
Resolution
2880×4130
Link
Thumb

Stats

Views
166 (2 today)
Favourites
13 (who?)
Comments
8
Downloads
1