Deviation Actions

Kitty-Mao's avatar

Witch1

Published:
By
172 Views

Description

Taka mała odskocznia od tego co robię na uczelni.
Postać w całości stworzona przeze mnie ;)

Teraz będę miała wolne, więc mam nadzieję, że jeszcze kilka prac tego typu powstanie.
Image details
Image size
585x670px 51.18 KB
© 2010 - 2022 Kitty-Mao
Comments4
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
moshi-ZUA's avatar
Kurczę, nadal jestem pełna podziwu dla twojego miękkiego modelunku światłocieniowego. Wychodzi ci takie ładne sfumato, zazdroszczę.

Co do samej pani, niestety posypały ci się trochę proporcje: nogi są zdecydowanie za krótkie, a bioder praktycznie brak, a przynajmniej tak to wygląda. Góra wyszła ładnie, tylko ta kapotka sprawia wrażenie nieco sztywnej. Natomiast fałdy na spódnicy są zbyt ostre i nienaturalnie się układają. Tak, jakbyś chciała zaznaczyć przestrzeń i głębię, ale nie do końca ci się udało. Trochę mnie to dziwi, bo zauważyłam w twojej galerii, że tkaniny rysujesz bardzo dobrze.

Natomiast jako całość, rysunek prezentuje się fajnie, postać jest ciekawa i charakterystyczna. Co prawda, wolałabym zobaczyć to w kolorze, ale to już kwestia gustu. Przydałoby się też jakieś tło, tył wygląda bardzo pusto i smutnie. Jestem pewna, że chociaż kilka kresek ożywiłoby całość :)

Swoją drogą, zrobiłaś duuuże postępy, widać to świetnie kiedy przejrzy się twoje prace. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wytrwałości w doskonaleniu umiejętności plastycznych :)