KillerSandy's avatar

KillerSandy

Sorry for the slow response.
Deviant for 18 years
2.5K
Watchers
1K
Watching
1.4K
Deviations
262.2K
Profile Views
73.8K
Favourites
1 Group Admin Role264 Group Memberships
See All
croccolate
kdora83
ArtdeSorsa
kurehaART
FunkyJell0
sLouSinger
CazadorR
Nunaku
NeyusArt
Nightrizer
Telemaniakk
9018Masterchic
Sleyf
RukaDogLady
Rainbow-Cemetery
Shaboomi-Barakuti
Godaiger
Eqiq8819
Imoney13
oceanmaster1999
Myashmyash5
NathanielTheArtist
smurphytoons
Redone2002
Nuura222
ujpest06
Mikkabushi's avatar
Mikkabushi
Artist // Hobbyist // Digital Art
  • Oct 14, 1991
  • Hungary
  • Deviant for 18 years
  • She / Her
Follow me on
Badges
My Bio

𒄆𓁹✞𒀱✞𓁹𒄆

Mivel Január végétől egy jó darabig nem leszek elérhető, ezért most írom meg: Hamarosan nagykorú leszek DeviantArt években. Bizony 18 éves. XD 2008. Január 28.-a, akkor lettem felregisztrálva. : ) Magamtól lehet nem is jöttem volna ide. Magát az oldalt persze ismertem, néha fellestem. Akkoriban még én is csak egy 16 éves kiskamasz voltam. Kíváncsi és irigy is egy kicsit; hiszen milyen jó lenne már megmutatni a világnak azt, amit csinálok. Ráadásul akkoriban élték a Flash játékok is az aranykorukat. Szóval lógtam a neten eleget. Végül osztálytársamnak köszönhetően én is csatlakoztam. Az első évben nem is nagyon használtam, szóval 2008 az amolyan szellemjárás volt részemről. XD Nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú ideig aktív leszek. Eleinte csak 2-3 évet adtam magamnak. Végül itt ragadtam. 2020-ban hagytam itt egy évre, de visszatértem. Mivel a DA az egyetlen platform, ahol sikerült némi figyelmet kapnom. Hiába a sok negatív változás, nem tudok elszakadni innen. Azt, hogy az idei
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Üdv. Május 13.-án estem át (elvileg) az utolsó kemoterápiás kezelésen. Júniusban fog kiderülni a teljes CT és kontrollvizsgálatból, hogyan tovább. Hivatalosan még nem mondható ki, de nevezzünk daganatmentesnek (a genetikai vizsgálat még hátravan). Emellett az izomzatom is erősödött, megszűnt a vizesedés (nyilván mivel többet tudtam mozogni az utóbbi két hónapban). Júniusban többet tudok mondani. Egyelőre ennek kell örülnöm. A tablettás kezelés sokkal elviselhetőbb, nem okoz annyi panaszt, mint a kombinált. Végre újra képes vagyok rendesen rajzolni is, nem remeg annyira a kezem. Hétvégén már rekordot állítottam fel, mert eddig egy óránál tovább nem bírtam rajzolni. Az írás az elmúlt évben nagy segítségemre volt, sokat segített, mind fizikailag mind lelkileg. A TPOTMS átmenetileg pihizik. Nincs elfelejtve, de most a Scynto-val szeretnék haladni, utóbbi ugyanis egy sokkal rövidebb sztori. Illetve szeretném kicsit átírni (újragondolni) a TPOTMS-t. [EMOTE] -Sandy[EMOTE] I had my last
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In

Profile Comments 24.3K

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In

Hello

Please don't thanks the :+fav:,:+favlove:,:+devwatch:,Llama Badge, Gem Topaz,Cake badge simple Icon ultramini (animation) etc.

You're welcome.:smile:

Keep up the good work and have a nice day.


-SandyPixel Rose

_____________

ART STATUS

______________

Commission Status Invert Black Closed

Request Small Icon- No

Art Trade Status Invert Green Open (I'm slow, be patient).

Can i ask you a new art trade comic?

Hello.

Due to my illness and condition, I can only do one drawning per person (a simple drawing of a character).

Ok. Can you draw my OC Angel in her merpup form?

Sure thing. : )

Can you send a picture (reference) about her?



How about my OC in return?

Sandra Laswbreit

Köszönöm a favot és a méhecskéket, remélem nem csípősek. =') :hug:

Ezek szerencsére nem, az ami itthon üldöz most teregetés közben, már annál inkább. xD A jó öblítő átka.