Shop Forum More Submit  Join Login
About Digital Art / Hobbyist Klaudia20/Female/Poland Groups :icongivethemlove: GiveThemLove
Good unknown artists!
Recent Activity
Deviant for 7 Years
Needs Core Membership
Statistics 788 Deviations 16,914 Comments 131,079 Pageviews
×

Newest Deviations

December 2018 - dump 75 by KanahaniART December 2018 - dump 75 :iconkanahaniart:KanahaniART 5 2 Atari by KanahaniART Atari :iconkanahaniart:KanahaniART 15 9 Cat Mommy by KanahaniART Cat Mommy :iconkanahaniart:KanahaniART 11 6 Two dudes by KanahaniART Two dudes :iconkanahaniart:KanahaniART 8 16 Waiting by KanahaniART Waiting :iconkanahaniart:KanahaniART 16 8 Snow by KanahaniART Snow :iconkanahaniart:KanahaniART 7 7 Druggie by KanahaniART Druggie :iconkanahaniart:KanahaniART 9 4 Windy stuff by KanahaniART Windy stuff :iconkanahaniart:KanahaniART 11 7 Flirty bite by KanahaniART Flirty bite :iconkanahaniart:KanahaniART 13 7 November 2018 - dump 74 by KanahaniART November 2018 - dump 74 :iconkanahaniart:KanahaniART 4 4 October 2018 - Dump 73 by KanahaniART October 2018 - Dump 73 :iconkanahaniart:KanahaniART 8 2 Oduamki by KanahaniART Oduamki :iconkanahaniart:KanahaniART 16 13 September 2018 - Dump 72 by KanahaniART September 2018 - Dump 72 :iconkanahaniart:KanahaniART 6 2 Painting practice - Noah by KanahaniART Painting practice - Noah :iconkanahaniart:KanahaniART 8 3 August 2018 - Dump 71 by KanahaniART August 2018 - Dump 71 :iconkanahaniart:KanahaniART 3 7 July 2018 - Dump 70 by KanahaniART July 2018 - Dump 70 :iconkanahaniart:KanahaniART 7 5
Stock account: KanahaniSTOCK
Old art account: Demonkaa


ART STATUS:
:bulletgreen: Commissions - ASK ME
:bulletblack: Art Trade - ASK ME
:bulletblack: Challenges - ASK ME
:bulletblack: Collabs - ASK ME
:bulletred: Kiribans - NO
:bulletred: Requests - NO

Groups

[EDIT 27.12.2018] koniec świąt i koniec poboru requestów, żebym zdążyła je zrobić póki mam wolne xDEnglish below :)No siema, wypada w końcu odświeżyć journala po ilu... 9 miesiącach? xD

Z racji okoliczności świątecznych poczułam się na tyle hojna by zrobić coś dla was, moi drodzy watcherzy. Przydałoby się w końcu ruszyć nieco tę galerię zamiast zapychać ją kolejnymi dumpami miesiąc po miesiącu.

Requesty są dla moich dotychczasowych watchów, więc żadne "zawatchuję żeby dostać rysunek" nie wchodzi w grę.

Więc jaki jest haczyk? Czy trzeba zrobić journala, dać fava, zalajkować fanpejdża, dać suba na moim kanale i oznaczyć 10 znajomych? Nic z tych rzeczy. Wystarczy odpowiedzieć tutaj w komciu na jedno proste pytanie:

Dlaczego w zasadzie mnie watchujesz?

Noo i tyle. A, no i podeślijcie przy okazji jakieś swoje OCki czy coś co tam chcecie w ramach requesta. Nie, "chcę nową stronę Echa Pradawnych" nie wchodzi w grę xD

Nie ma tutaj żadnej gwarancji jakości, stylu, szczegółowości czy deadlinu. Postaram się zrobić wszystko w okresie okołoświątecznym, bo później (z racji trudnych studiów) nie znajdę raczej czasu ¯\_(ツ)_/¯ Ale na pewno dam każdemu znać jak jego obrazek ujrzy światło dzienne.

A skoro już w tematach świąteczno-noworocznych jesteśmy, to chciałam się podzielić moimi doświadczeniami i planami w związku z postanowieniami noworocznymi.
Wychodzi na to, że to będzie już drugi rok z rzędu, w którym moje postanowienie, aby rysować każdego jednego dnia, zostanie wypełnione, yay! :dummy:

Nie wiem czy w kolejnym roku podejmę się tego samego. Postanowienie to ma tę zaletę, że skłania mnie do regularnego rozruszania nadgarstków, ale wadę taką, że mnie dosyć rozleniwia (na zasadzie "przecież dziś narysowałam ten szybki szkic czegośtam, a w ciągu miesiąca zrobiłam kilkadziesiąt szkiców, to wystarczająco"). Skupiam się przede wszystkim na tym, żeby było coś, a nie żeby z dnia na dzień moje coś było coraz lepsze. Od dawna nie widać żadnego progresu w tym co tworzę... a przynajmniej ja nie widzę xD

Więc w nowym roku chciałabym nieco pójść w kierunku rozwijania skilla, tylko nie wiem w sumie jak to zorganizować w kwestii realizacji 🤔 (w końcu znacznie łatwiej ustalić sobie by "codziennie naszkicować jedną rzecz" niż by "codziennie się czegoś nauczyć"(?) ). Jeśli ma ktoś jakieś tipy bądź pomysły, niech da znać.

A tak poza tym! Chcę poza tym...

*werble*

*dramatyczna pauza*

... w końcu dokończyć lub pozamykać rzeczy, które porzuciłam i/lub o których zapomniałam. Żeby w końcu mieć czyste konto i żeby nie nawiedzało mnie po nocach czasem coś, co miałam kiedyś zrobić, ale nie zrobiłam, że coś nadal wisi w eterze w fazie niewiadomej.

W skład takich rzeczy wchodzą:
  • Echo Pradawnych, a jakże
  • Prawdziwe Oblicze
  • może też oficjalne zamknięcie kwestii "Assassins Trio", choć w tym przypadku chyba już nikt nie liczy na nowe strony xD
  • nagranie bonusowego odcinka "dramatycznych opowieści Demonki" na mój kanał youTube (nie pamiętam czy obiecałam to tak publicznie, ale na pewno obiecałam jednej osobie xD)
  • ogłoszenie wyników tego takiego konkursu którego wyniki miały być ogłoszone chyba dwa lata temu (wtf, dzięki Random-Derp za przypomnienie mi rok temu (jestem geniuszem, że minął kolejny rok i nadal nic z tym nie zrobiłam) )
  • dokończenie jakichś przeszłych requestów jeśli nie dokończyłam?? Musiałabym sprawdzić bo nie pamiętam, choć wydaje mi się, że dokończyłam 🤔
i inne. Jeśli kojarzycie/pamiętacie coś jeszcze, co wisi u mnie w eterze, lub kiedyś coś zaczęłam/obiecałam i nigdy więcej o tym nie słyszeliście to dajcie znać. Moja pamięć to straszna otchłań xD

Noo... i chyba tyle. Wesołych choinek i smacznych pierogów wam życzę! :)Hey, because of Christmas and stuff I'm doing free requests for my current watchers (so no "I'll watch you for free art" stuff). You don't have to make any journals, fav this one, give me a llama, tag your friends or anything like that. One thing you have to do is answer in comments this one simple question:

Why do you watch me?

Aaand that's all. Oh, and don't forget to give me your OC or something that you want to be drawn xD

I don't promise anything in terms of style, quality, deadline etc. I'll try to make all of the drawings around Christmas and New Year because only then I'll have some time to spare.

Merry Christmas everyone :)

Comments


Add a Comment:
 
:iconads1317:
Ads1317 Featured By Owner 3 days ago  Hobbyist Digital Artist
thanks for fav:) (Smile) 
Reply
(1 Reply)
:iconnorles:
Norles Featured By Owner Jan 7, 2019  Student Digital Artist
Thank you for the fav :3
Reply
(1 Reply)
:iconaeryjawolf:
AeryjaWolf Featured By Owner Dec 16, 2018  New Deviant Hobbyist Traditional Artist
Śliczne prace :heart: Bardzo podoba mi się twój styl^^
Reply
(1 Reply)
:iconebver:
ebver Featured By Owner Dec 10, 2018  Hobbyist Traditional Artist
yOUU by ebver  
Reply
(1 Reply)
:iconnumenskog:
NumenSkog Featured By Owner Dec 6, 2018  Professional Digital Artist
thanks for the fav! don't hesitate and take a look on my gallery from time to time for new art :)
Reply
(1 Reply)
:iconkhazan0:
khazan0 Featured By Owner Nov 22, 2018  Hobbyist Digital Artist
Thx for the faavvvvv ^_^
Reply
(1 Reply)
:iconhandsofmike:
handsofmike Featured By Owner Nov 20, 2018
Hi! thanks for the fav :D
Reply
(1 Reply)
:iconnorles:
Norles Featured By Owner Nov 3, 2018  Student Digital Artist
Thanks for the fave :3
Reply
(1 Reply)
:icondidok80:
didok80 Featured By Owner Sep 25, 2018  Professional Digital Artist
thanks from the fav!
Horror within by didok80
Reply
(1 Reply)
:iconvictoriasivtseva:
VictoriaSivtseva Featured By Owner Sep 23, 2018  Hobbyist Traditional Artist
Thanks for the fave!
Reply
(1 Reply)
Add a Comment: