Shop Forum More Submit  Join Login
About Other / Hobbyist ISzopIFemale/Poland Group :iconartysci-fandomowi: Artysci-Fandomowi
[PL]Bo łączy nas pasja
Recent Activity
Deviant for 4 Years
Needs Core Membership
Statistics 400 Deviations 11,426 Comments 81,692 Pageviews
×

Groups

Donate

ISzopI has started a donation pool!
0 / 800
help ;v;

You must be logged in to donate.
No one has donated yet. Be the first!
No to zgodnie z zasadami zarzucam propozycjami postaci, które można mi narysować:
1.
Heart - dark  red  F2U pixel dot Maggie -  Postać z której narysowania cieszyłabym się najbardziej. Rekieter. Czyli moja postać do warhammera II edycji. Jest 16 letnią dziewczyną niższą, niż nasz drużynowy krasnolud i cięższą od niego. Taka pocieszna kuleczka pełna agresji. Najpierw szarżuje potem działa. Posiada 6 zmysł, który czasem ratuje jej tyłek. Więcej szczęścia niż rozumu. Rzuty dla tej postaci są dla niej niezwykle korzystne, więc bogowie nad nią czuwają... (mam nadzieje tylko, że nie ci od chaosu). Posługuje się głównie mieczem. W grze ma dość wysoki wskaźnik walki wręcz, siły jak i również wytrzymałości co znaczy mniej więcej tyle, że jest niezwykle groźnym przeciwnikiem. Kapelusz jaki obecnie nosi znalazła w domu nekromantki, z którą przyszło się mierzyć jej drużynie. Zdarza jej się zastraszać i grozić bogu winnym ludziom. Ostatnio zakupiła sobie też medalik z symbolem Urlyka (taki bóg w tym świecie. Tu info o nim: pl.warhammer.wikia.com/wiki/Ul…). Nie da się zoperować nikomu, cierpi na strach przed tego typu zabiegami. Kiedyś z brzucha wyszedł jej mały demon (taka tam ciekawostka XD"). Nie ufa szczurom, rudym i chłopom. Jakimś cudem najbiedniejsza osoba w drużynie. 
Maggie by ISzopIPunkt Obledu by ISzopIRpg - 1-2 by ISzopIKto Zabil by ISzopI
Heart - dark  red  F2U pixel dot Talc - moja oc do Steven Universe. Jej "klejnot" znajduje się na karku za włosami. Ma formę małego romba. Talck jest bardzo niewielka i wyjątkowo delikatna. Nawet niewielkie obrażenia mogą pozbawić ja jej formy i sprawić, że przez jakiś czas pobędzie sobie w formie jedynie swojego klejnotu. Nie posiada żadnej broni, a jedyną jej zdolnością jest robienie się niewidzialną przez krótki okres czasu. Pomimo tego, jest ona niezwykle pyskata i zawzięta. Nie cierpi być traktowana jako, ktoś słabszy i zawszę próbuje udowodnić swoją rzekomą wartość. Zwykle jej się to nie udaję i pakuje się tylko w kłopoty. Dość często kłamie i koloryzuje. Zazdrości innymi wielu rzeczy i zdarza się jej umniejszać osiągnięcia innych byle tylko wypaść na ich tle trochę lepiej. 
Wszystko to jest spowodowane jednak tym, że panicznie boi się przyznać przed samą sobą, że jest słaba. 
(Dla nie wtajemniczonych w świecie SU pędzę z linkiem do filmiku wyjaśniających niektóre rzeczy lepiej niż ja kiedykolwiek podejrzewam będę w stanie:
 [link]


Talc by ISzopITalczazdru by ISzopITalc Zazdro by ISzopIKomiks11 by ISzopI
Heart - dark  red  F2U pixel dot Enheduanna - UWAGA! strój na obrazkach jest nieaktualny, ponieważ jest to postać, którą stworzyłam do grupki rp, a która później za zgodą mistrza gry grałam w warhammera II edycje. Obecnie jest kapłanką Shallya'i, więc powinna być ubrana w białe szaty kapłańskie z symbolem serca wyszywanym złotą nicią na lewej piersi. Posiada też wisiorek z symbolem gołąbka z kluczem. (Więcej info tu: pl.warhammer.wikia.com/wiki/Sh… ). Wysoka i szczupła dziewczyna, obdarzona, głęboką wiarą zarówno w swoją boginie jak i ludzi. Dobroduszna i zawszę chętna do pomocy. Bywa naiwna i zbyt zapatrzona w górnolotne ideały. Zawszę udzieli pomocy medycznej każdemu, kto będzie w potrzebie. 
 DW ZADANIE KWIOTEK by ISzopI Enheduanna (DW) Lod w lecie by ISzopI Enheduanna - character for Dark--Wonderland by ISzopI
 

3. Takie drobne rzeczy jakie bym chciała by były uwzględnione:
- Raczej nie chciałabym obrazka w formię chibi. Średnio do mnie przemawiają :C
Odnośnie tła: 
- Maggie i Enheduanna - tło nie powinno, przedstawiać zbyt nowoczesnego świata. Świat Warhammera to typowe fanatasy i wolałabym, by były to jakieś lasy, wioski karczmy, czy inne tego typu dość klimatyczne miejsca.
- W przypadku Talck może to być jak najbardziej jakieś współczesne miejsce :D 
Odnośnie ubioru:
- Maggie - na karcie ma wpisane kaftan kolczy, skórzaną kurtę, kapelusz, oraz ubranie dobrej jakości, ale nie będzie problemu jeżeli narysujecie ją ubraną jakoś inaczej, byle nie ładować ją kieckę, a jeśli już proszę pokazać jak bardzo nie jest z tego faktu zadowolona ;"D 
- Talc - można ja ubrać jak się chce byle tylko pamiętać, że klejnot na karku nie jest formą jej ubioru, tylko faktycznie stanowi z nią całość. Wolałabym też, by strój był głównie biały, ale jeżeli pojawią się jakieś elementy innego koloru to nie będzie to stanowić żadnego problemu 
- Enheduanna - tak jak pisałam wcześniej jej ubiór na obrazkach nie jest aktualny. I prosiłabym by uwzględnić to, że obecnie nosi szaty kapłańskie na obrazku. 

Myślę, że co do reszty zdam się na osobę rysującą :D 

Comments


Add a Comment:
 
:iconrajyasree:
Rajyasree Featured By Owner 5 days ago  New Deviant Student Digital Artist
Thanks for the fav! You have a nice gallery :)
Reply
:iconaquiloru:
Aquiloru Featured By Owner Jul 6, 2018  Student Artist
Thanks a lot for the fav! I hope you would like to check out my gallery and give a watch if you're interested in my future submissions! I'd really appreciate it!
Reply
:iconrobo-whiskers:
robo-whiskers Featured By Owner Jun 8, 2018   Digital Artist
Thank you for the fave!

Your art is beautiful Robo Love Simple by robo-whiskers  
Reply
:iconiszopi:
ISzopI Featured By Owner Jun 15, 2018  Hobbyist Artist
thanks
Reply
:iconabelamario:
abelamario Featured By Owner Jun 3, 2018
Thanks for faving
Reply
:iconolorym:
olorym Featured By Owner Jun 2, 2018  Professional Traditional Artist
Thanks for faving :heart: ;)
Reply
:iconmakessami:
Makessami Featured By Owner Jun 2, 2018  Hobbyist General Artist
Thanks for the fav!
Reply
:iconlittlemisslynx:
LittleMissLynx Featured By Owner Jun 2, 2018  Hobbyist Digital Artist
Thank you so much for faving! OwO
Reply
:iconawinnerwasyou:
Awinnerwasyou Featured By Owner May 28, 2018
Thanks for the fave!
Reply
:iconoldsteamer:
oldsteamer Featured By Owner May 9, 2018
Thanx!!!
Reply
Add a Comment: