Wytyczne/Regulamin w jzyku polskim

4 min read

Deviation Actions

Polish Translations by :iconamy-amber: Amy-AmberTu znajduje się to najważniejsze z najważniejszych.
Wytyczne i Regulamin Grupy.


Dołączenie się do grupy jest darmowe, chyba, że jesteś chętny/na przekazać 1000Gil! Mile widziani są wszyscy fani, ale obowiązują tu pewne zasady, których użytkownicy muszą przestrzegać by prowadzenie grupy nie wymknęło się spod kontroli.

Nie musisz robić niczego po kolei, by dołączyć do grupy; chcemy tylko, żebyś zaznajomił się z Wytycznymi/Regulaminem Grupy i je zrozumiał/a.Ta grupa jest wystawą wspaniałych fanartów serii Final Fantasy! Dostarczamy również najnowszych informacji dotyczących gier FF. Otrzymujemy każdego dnia mnóstwo prac. Te wytyczne powstały by kontrolować przepływ prac oraz uchronić nasze skrzynki odbiorcze przed zalewem wiadomości. Ich zadaniem jest uchronić członków grupy i osób ją obserwujących przed nieustannym spamowym klikaniem w przycisk 'Delete'.

:bulletblue:  Zwykle nasze propozycje prac wahają się między średnim, a wysokim poziomem. Każdy przecież ma swój własny styl w tworzeniu wspaniałych dzieł! Wcale nie muszą być wielce reprezentatywne, bo przecież wiemy, że każdy jest na innym stopniu zaawansowania. Oceniamy w pracach, jakość/kompozycje/pomysł.

Jeśli nie jesteśmy pewni, co do oceny porównamy pracę z innymi w twojej galerii. Zazwyczaj odrzucamy prace sprzed kilku lat, z paroma wyjątkami. Postaraj się, więc unikać nadsyłania nam prac, które już mają nieco lat.

:bulletred: Nie będziemy tolerować złodziei sztuki. Jeśli odkryjemy, że praca została skradziona, członek grupy zostanie automatycznie z niej usunięty bez ostrzeżenia.
  • Prace cyfrowe i tradycyjne są akceptowalne. Wszystkie muszą być jednak dokończone. Jeśli praca zawiera nagość, brutalność, krew itd. musi być odpowiednio oznaczona ("mature content" w serwisie). Inni członkowie grupy mogą być wrażliwi lub zdecydowanie za młodzi, by oglądać prace tego typu.

    • Nie akceptujemy szkiców, fragmentów, prac niedokończonych lub kiepsko zeskanowanych. Nie przyjmujemy też Base Artów i alternatyw dla oficjalnych Artworków. (tapety/awatary/itd.)
  • Cosplay, sztuka i rękodzieło oraz fotografia są akceptowane. Dla cosplay, sztuki i rękodzieła (rzeźby, modelowanie z gliny, itp.) proponujemy by były już ukończone. Zwracamy dużą uwagę nie tylko skompletowany strój sam w sobie, ale też scenerię lub miejsce, w którym zostało zrobione zdjęcie. Tło jest bardzo istotne w fotografii.
  • Prozy są przyjmowane, ale powinny być napisane bez błędów i być twojego autorstwa.
  • Prace typu shoujo-ai/shounen-ai są akceptowane tak długo jak nie naruszają żadnych reguł serwisu deviantART (pornografia, itp.). Nie przyjmiemy klarownych bądź oznaczonych ostrzeżeniem prac (hentai) w zależności od tych prac.
Ze względu na Kingdom Hearts i inne gry, w których występują postaci z Final Fantasy, prace są przyjmowane tylko, jeśli zawierają bohaterów FF. Zostaną umieszczone w folderze poświęconemu grze, w której dane postaci występowały.

Nie zezwalamy na fanowskie prace oryginalnych postaci oraz postaci z innych niezwiązanych gier. Final Fantasy Crystal Chronicles (nie Crystal Beareres) oraz Final Fantasy Online (XI/XIV) są jedynymi wyjątkami od tej reguły.
Ogranicz się do jednej (1) pracy nadsyłanej danego dnia. Nie dawaj nam całej swojej galerii. Praca musi być zaakceptowana/wysłana do naszej galerii zanim będziesz mógł nadesłać kolejną propozycję. Gdy już zostanie zaakceptowana (albo znajdziesz ją w naszej galerii) daj nam 2-4 dni zanim znów coś nadeślesz. Bądź wyrozumiały dla naszych skrzynek odbiorczych.

Jeśli twoja praca nie zostanie przyjęta, nie czuj się odrzucony. Postaw sobie wyzwanie. Ćwicz jeszcze więcej. Prosimy nie czuj się zobowiązany do opuszczenia grupy z powodu nie zaakceptowania twojej pracy. Wiemy, że stać cię na więcej!Jeśli przeczytałeś już całe wytyczne i jesteś zdolny do ich przestrzegania to możesz już dołączyć do naszej grupy!

To proste. Wróć do strony głównej naszej grupy i kliknij "Join the Group" w okienku MUSISZ potwierdzić, że zaznajomiłeś/aś się z Regulaminem/Wytycznymi i zakończyć zdanie słowem: "Kupo".

Jest to dowód na to jak uważnie czytałeś Wytyczne Grupy. Bądź kreatywny. Możesz śmiało dawać nam prezenty; mogą pojawić się w naszym "Manor. ".

Kliknij tutaj, aby dołączyć do grupy: finalfantasyinfinity.deviantar…Published:
© 2010 - 2021 FFI-Guidelines
Comments4
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Amy-Amber's avatar
You have really bad translation in Polish D: I can help with this translation. Please let me know if you need my help :aww:
FFI-Guidelines's avatar
We didnt have a translator for Polish, we are waiting on one translator, but if you can translate our rules in Polish that would be great!
Amy-Amber's avatar
All right so I'll do it. I'll note you full version of it when I'll finish.